12 مفیدترین آموزش انواع پست سفارشی وردپرس

وردپرس به شما امکان می دهد انواع محتوای دلخواه خود را ایجاد کنید. به این انواع محتوا انواع پست سفارشی . شما می توانید از آنها برای افزودن محتوای سفارشی مانند محصولات ، نظرات ، دستور العمل ها و غیره استفاده کنید. در این مقاله ، ما 12 مفید ترین آموزش پست سفارشی وردپرس را به اشتراک خواهیم گذاشت.

Custom Post Types

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

1 چه زمان به پست پست سفارشی نیاز دارید h4>

قبل از شروع ایجاد انواع پست های سفارشی یا طبقه بندی در سایت وردپرس خود ، ارزیابی نیازهای خود مهم است. بسیاری از اوقات می توانید با وردپرس پیش فرض به نتایج یکسانی برسید پستها و صفحات .

با کمک داخلی دسته ها و برچسب ها ، می توانید مطالب خود را به روش های مختلف مرتب کنید. با استفاده از صفحات می توانید یک طرح سلسله مراتبی از محتوا را با رابطه والدین و فرزند تنظیم کنید.

اگر ابهام ندارید ، به این راهنما در مورد چه زمانی به نوع پست سفارشی یا طبقه بندی در وردپرس نیاز دارید .

2. افزودن نماد برای انواع پست سفارشی h4>

هنگامی که نوع پست سفارشی ایجاد می کنید ، در صورت عدم ارائه نماد ، وردپرس از نماد پیش فرض ارسال استفاده می کند. می توانید آیکون های خود را به انواع پست های سفارشی اضافه کنید. این نمادها در نوار مدیریت وردپرس شما نمایش داده می شوند.

وردپرس از نمادهای قلم در منطقه مدیر استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که در همه دستگاه ها و اندازه صفحه زیبا هستند. ساده ترین راه برای اضافه کردن یک نماد قلم به نوع پست سفارشی خود استفاده از CPT نماد سفارشی . به سادگی افزونه را نصب و فعال کنید و از صفحه تنظیمات افزونه بازدید کنید تا نمادی اضافه کنید.

Adding a custom post type icon

روش دیگر افزودن نماد هنگام ایجاد نوع ارسال سفارشی با CPT UI پلاگین.

برای دستورالعمل های دقیق تر ، به این آموزش نحوه افزودن آیکون برای انواع پست سفارشی در وردپرس.

3 ایجاد صفحه بایگانی انواع پست های سفارشی h4>

به لطف افزونه CPT UI افزودن انواع پست های سفارشی در وردپرس بسیار آسان شده است. با این حال ، بسیاری از مبتدیان در نمایش انواع پست های سفارشی خود در وب سایت های خود مشکل دارند.

برای افزودن صفحه بایگانی نوع پست سفارشی ، ابتدا باید مطمئن شوید که بایگانی ها برای نوع پست سفارشی شما فعال هستند. در بیشتر موارد ، آنها هستند ، اما اگر اینگونه نیست ، شما باید آنها را فعال کنید. برای فعال کردن بایگانی ، افزونه CPT UI دارای کادر تأیید در گزینه های پیشرفته است.

Enable Archive for CPT

حال اگر از پیوندهای نرم افزاری زیبا استفاده می کنید ، می توانید با مراجعه به نشانی اینترنتی مانند این به صفحه بایگانی نوع پست پست سفارشی دسترسی داشته باشید:

http://www.example.com/products/

example.com را با نام دامنه و محصولات خود با نام نوع پست سفارشی خود جایگزین کنید. اگر نمی توانید نوع پست سفارشی خود را مشاهده کنید ، از تنظیمات »پیوندهای ثابت بازدید کرده و بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید. با این کار ساختار پیوند ثابت شما به روز خواهد شد و اکنون باید بتوانید صفحه بایگانی نوع پست سفارشی خود را مشاهده کنید.

برای جزئیات بیشتر ، این راهنما را در بایگانی انواع پست سفارشی .

همچنین می توانید در . نگران نباشید ، به ظاهر »منوها رفته و روی برگه ‘ پیوند سفارشی ’ کلیک کنید. در مرحله بعد ، نام و آدرس URL نوع پست سفارشی خود را اضافه کنید.

Adding custom post type archive page to navigation menu in WordPress

4. خوراک RSS برای انواع پست سفارشی h4>

وردپرس با داخلی RSS مولد برای انواع محتوا ، طبقه بندی ها ، نویسندگان و بایگانی های مبتنی بر تاریخ. از یک ساختار URL مناسب استفاده می کند که پایگاه داده را پرس و جو می کند و RSS مورد نظر شما را برای تولید ایجاد می کند.

به عنوان مثال ، برای دیدن خوراک RSS نوع پست سفارشی خود ، “فیلم ها” ، این URL را اضافه می کنید:

http://www.example.com/feed/؟post_type=movies

برای جزئیات بیشتر ، نحوه جدا کردن را ببینید خوراک RSS برای انواع پست های سفارشی در وردپرس.

5. افزودن انواع پست سفارشی به RSS RSS اصلی شما h4>

به طور پیش فرض ، وردپرس فقط پست های وبلاگ شما را در خوراک اصلی RSS سایت شما دارد. این به این معنی است که محتوای نوع پست سفارشی شما برای مشترکان اصلی خوراک RSS قابل مشاهده نیست.

شما می توانید با اضافه کردن کد زیر به پرونده functions.php طرح زمینه یا یک افزونه وردپرس مخصوص سایت ، انواع پست سفارشی خود را به راحتی در RSS اصلی خود بگنجانید.

عملکرد myfeed_quest ($ qv) {
if (Isset ($ qv ['feed']) &&! Isset ($ qv ['post_type'])))
$ qv ['post_type'] = آرایه ('پست' ، 'کتاب' ، 'فیلم')؛
بازگشت $ qv؛
}
add_filter ('درخواست' ، 'myfeed_quest')؛

کتابها و فیلم ها را با انواع پست سفارشی خود جایگزین کنید.

درباره نحوه افزودن انواع پستهای سفارشی به RSS اصلی RSS WordPress .

6. فرم جستجو برای انواع پست سفارشی h4>

Advanced Search Form

ویژگی پیش فرض جستجوی وردپرس بسیار محدود است. به خصوص اگر از انواع پست های سفارشی در سایت وردپرس خود استفاده می کنید. می توانید یک فرم جستجوی Google سفارشی در سایت WordPress خود ، اما حتی آن فرم به کاربران اجازه نمی دهد پارامترهای جستجو را انتخاب کنند.

راه حل دیگر استفاده از افزونه ای مانند SearchWP است که به شما امکان می دهد فرم های پیشرفته جستجو ایجاد کنید و قادر به جستجو در انواع پست های سفارشی ، طبقه بندی ها و زمینه های سفارشی است.

اگر ترجیح می دهید خودتان را بسازید فرم جستجوی سفارشی ، در اینجا آنچه شما باید انجام دهید آورده شده است. ابتدا انواع پست های سفارشی خود را با اضافه کردن این کد در پرونده searchform.php از طرح زمینه فرزند خود ، در فرم جستجو اضافه کنید.

این کد به سادگی قسمت های پنهان را برای انواع پست سفارشی شما اضافه می کند ، مقدار را با انواع پست سفارشی خود جایگزین کنید. گام بعدی این است که به وردپرس بگوییم با این زمینه ها چه کار کند. این کد را قبل از حلقه در پرونده search.php طرح زمینه خود اضافه کنید:


منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/12-most-useful-wordpress-custom-post-types-tutorials/.

دیدگاهتان را بنویسید