12 بهترین روش برای طراحی صفحه فرم تماس (به عنوان مثال)

آیا می خواهید طراحی صفحه فرم تماس خود را بهبود ببخشید؟ یک طراحی صفحه مناسب فرم تماس ، کاربران بیشتری را ترغیب می کند تا با شما تماس بگیرند و در نتیجه باعث افزایش تبدیل شما می شود. در این مقاله ، ما بهترین روش های طراحی صفحه مناسب فرم تماس و موارد مفید آنها را به شما نشان خواهیم داد.

Best practices of contact form page design

چرا یک صفحه فرم تماس خوب بسیار مهم است؟ h4>

صفحه فرم تماس برای همه وب سایت ها ضروری است. خواه یک یا وب سایت تجاری ، یک صفحه فرم تماس به کاربران کمک می کند تا در هر زمان که از وب سایت شما بازدید می کنند با شما تماس بگیرند.

برخلاف رسانه های اجتماعی ، فرم تماس به شما اجازه می دهد تا بصورت خصوصی با شما ارتباط برقرار کنند که باعث ایجاد اعتماد به نفس و بسته شدن فروش می شود.

بسیاری از دارندگان وب سایت ها اغلب توجه زیادی به صفحه تماس خود ندارند. بیشتر افراد فقط یک فرم تماس اضافه می کنند و سپس آن را فراموش می کنند.

اگر دریافت هدایت کافی از صفحه مخاطب در وب سایت خود ، سپس خواندن را ادامه دهید زیرا ما به شما نشان خواهیم داد چگونه صفحه مخاطبتان را برای تبدیل بهینه کنید.

چگونه می توان یک صفحه فرم تماس در وردپرس ایجاد کرد؟ h4>

وردپرس با صفحه فرم تماس داخلی موجود نیست. شما به یک پلاگین فرم تماس با ما برای ایجاد فرم و سپس اضافه کردن آن به صفحه مخاطب خود.

ما توصیه می کنیم از WPForms استفاده کنید. تیم ما آن را ایجاد کرد تا به عنوان مبتدی ترین افزونه فرم تماس دوستانه برای وردپرس باشد. نسخه رایگان WPForms در فهرست افزونه های رسمی WordPress.org موجود است .

برای دستورالعملهای گام به گام کامل ، به راهنمای ما در نحوه ایجاد فرم تماس در وردپرس .

اکنون که فرم تماس ایجاد کرده اید ، بیایید نگاهی به بهترین روش های طراحی صفحه فرم تماس داشته باشیم که می تواند به شما در تقویت تبدیلات کمک کند.

1 مطمئن شوید فرم تماس شما کار می کند h4>

اغلب ارائه دهندگان میزبانی وردپرس عملکردهای نامه پیکربندی ضعیفی دارند که پلاگین فرم تماس شما را از ارسال اعلان های ایمیل متوقف می کند.

اگر از نسخه حرفه ای WPForms استفاده می کنید ، هنوز می توانید ورودی فرم را در قسمت مدیر وردپرس مشاهده کنید. با این حال ، اگر از پلاگین فرم تماس رایگان استفاده می کنید ، حتی متوجه کار نکردن فرم خود نخواهید شد.

پس از افزودن فرم تماس به سایت وردپرس خود ، مهم است که با ارسال یک مقاله آزمایشی از عملکرد درست آن مطمئن شوید.

اگر اعلان های ایمیل دریافت نمی کنید ، دستورالعمل های موجود در راهنمای ما را در مورد نحوه رفع عدم ارسال ایمیل از طریق وردپرس .

Make sure email notifications are working

2. از قسمتهای غیرضروری در فرم تماس h4> خودداری کنید

می توانید هر تعداد فیلد که دوست دارید به فرم تماس خود اضافه کنید. با این حال ، هر قسمت اضافی که به فرم تماس خود اضافه می کنید ، پر کردن آنها برای کاربران زمان بیشتری می برد.

به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم زمینه های فرم تماس خود را در حداقل سطح نگه دارید و فقط زمینه هایی را اضافه کنید که واقعاً به شما کمک می کند سوال کاربر را بهتر درک کنید.

حال اگر باید فرم طولانی تری ایجاد کنید ، باید نکته انتهایی را در انتهای این مقاله بررسی کنید که به شما کمک می کند رها کردن فرم را کاهش دهید.

Keep it short and simple

(منبع: نیل پاتل )

3 توضیح دهید که چرا کاربران باید با شما تماس بگیرند h4>

صفحه فرم تماس شما باید از کاربران دعوت و استقبال کند. یک سلام و به همراه یک پیام خوش آمد گویی می تواند آن را مودب و مفیدتر نشان دهد. به کاربران اطلاع دهید با چه نوع س questionsالی می توانید به آنها کمک کنید.

Contact form welcome message

(منبع: Michael Hyatt )

اگر صفحات مختلفی برای بخشهای مختلف دارید ، کاربران را در مسیر درست قرار دهید. به عنوان مثال ، می توانید مشتریان موجود را به پشتیبانی یا بلاگ نویسان مهمان به فرم نوشتن برای ما هدایت کنید.

Point users in the right direction
(منبع: OptinMonster )

4. راه های جایگزین تماس h4> را ارائه دهید

افزودن فرم به صفحه مخاطب شما راحت ترین روش برای ارسال پیام توسط کاربران است. با این حال ، افزودن روش های جایگزین برای تماس می تواند به کاربران کمک کند تا تصمیم بگیرند که چه چیزی برای آنها بهتر است.

می توانید آدرس ایمیل ، WhatsApp یا شماره تلفن به عنوان روشهای جایگزین تماس.

Add alternate ways to contact
(منبع: ZURB )

5. نمایه های رسانه های اجتماعی h4> را اضافه کنید

در حالی که بیشتر کاربران می خواهند به صورت خصوصی با شما تماس بگیرند ، برخی ممکن است ترجیح دهند از طریق Facebook یا Twitter با شما تماس بگیرند. شما می توانید دکمه های شبکه های اجتماعی را به عنوان روش جایگزین برای تماس با کاربران ، به صفحه فرم تماس خود اضافه کنید.

Add links to your social media profiles

(منبع: یکپارچهسازی با سیستمعامل نمونه کارها )

6. افزودن آدرس و نقشه h4>

افزودن آدرس و مکان بر روی نقشه به افزایش اعتماد به نفس کاربر در یک تجارت آنلاین کمک می کند. حتی اگر فروشگاه یا دفتر فیزیکی ندارید ، کاربران با دانستن اینکه در کجا قرار دارید آرامش پیدا می کنند.

Add map and location on your contact form page

(منبع: LEDbow ) p >

اگر چندین مکان در شهرها یا کشورهای مختلف دارید ، افزودن همه آنها صفحه فرم تماس شما را بسیار مفیدتر می کند.

Add locations
(منبع: The Chase )

7. افزودن س FAالات متداول و پیوندها به منابع h4>

بعد از مدتی متوجه خواهید شد که بسیاری از کاربران سوالات مشابهی را مطرح می کنند. با افزودن بخش سQالات متداول .

Add FAQs to your contact page
(منبع: درآمد منفعل هوشمند )

8. صفحه تأیید فرم خود را بهینه کنید h4>

پس از ارسال فرم ، اکثر افزونه های فرم تماس به شما این امکان را می دهند که یا پیام تأیید را به کاربران نشان دهید یا آنها را به صفحه دیگری هدایت کنید.

هدایت مجدد کاربران به شما این فرصت را می دهد که مفیدترین منابع خود مانند محبوب ترین مطالب یا ارائه کد تخفیف.

Optimize your form confirmation page
(منبع: Orbit Media )

9. از کاربران بخواهید به لیست ایمیل شما h4> بپیوندند

هنگام پر کردن فرم ، کاربران شما باید آدرس ایمیل خود را اضافه کنند. می توانید یک کادر تأیید اضافه کنید تا از آنها بخواهید به لیست ایمیل شما نیز بپیوندند.

اگر قبلاً در حال ساختن لیست ایمیل نیستید ، راهنمای ما را در چرا ساختن یک لیست ایمیل بسیار مهم است .

Email signup
(منبع: WPBeginner )

10. عکسهای تیم خود را اضافه کنید h4>

افزودن عکس از اعضای تیم و کارکنان خود در صفحه تماس ، آن را با شخصیت و استقبال بیشتر می کند. این به آنها اطمینان می دهد که افراد واقعی در پشت صفحه فرم تماس شما هستند که به سوالات آنها پاسخ می دهند.

Introduce your team members on contact form page
(منبع: Bukwild )

11 فرم تماس خود را صفحه جذاب کنید h4>

لازم نیست صفحه فرم تماس شما ساده باشد. می توانید عکس هایی از دفتر ، فروشگاه یا تیم پشتیبانی خود اضافه کنید تا فرهنگ و ارزش های شرکت شما را منعکس کند.

Add photos to make your contact page more engaging
(منبع: تله پاتای دیجیتال )

12 با طراحی صفحه تماس خود خلاق باشید h4>

ممکن است متوجه شده باشید که بسیاری از صفحات تماس در وب سایت های مختلف از یک طرح ساده و بسیار قابل پیش بینی پیروی می کنند. در حالی که هدف را تأمین می کند ، می توانید از آن به عنوان فرصتی برای برجسته سازی استفاده کنید.

بسیاری از تم های برتر WordPress دارای سبک های داخلی برای فرم ها هستند. می توانید آن سبک ها را با افزودن CSS سفارشی یا استفاده از افزونه ای مانند قهرمان CSS .

توصیه می کنیم از کشیدن و رها کردن استفاده کنید افزونه صفحه ساز برای ایجاد صفحه فرم فرم تماس با شما. به شما این امکان را می دهد تا بدون نوشتن هیچ کدی ، خلاقیت بیشتری داشته باشید.

Contact page templates in Beaver Builder

(منبع: Beaver Builder a >)

پاداش: انصراف از فرم را کاهش دهید h4>

هنگام ایجاد عنوان فرم چند صفحه ای یا یک فرم با قسمتهای زیاد ، سپس خطر کاهش نرخ تبدیل خود را دارید. غالباً کاربران قبل از تکمیل فرم کامل خسته می شوند و فرم را ترک می کنند.

برای مبارزه با خستگی فرم ، بسیاری از سازندگان فرم پیشرفته مانند Wufoo و WPForms با افزودنیهای ترک فرم . این به شما کمک می کند ورودی های جزئی را از فرم های خود ضبط کنید.

به زبان ساده ، به شما کمک می کند بدون افزایش میزان بازدید خود ، هدایای بیشتری دریافت کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین شیوه های طراحی صفحه فرم فرم تماس را بیاموزید. همچنین ممکن است بخواهید گام به گام ما را ببینید راهنمای جستجوگرها برای وردپرس برای بهبود رتبه بندی خود.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-practices-of-contact-form-page-designs-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید