12 بهترین افزونه ماشین حساب برای سایت وردپرس شما

آیا به دنبال یک افزونه ماشین حساب برای وب سایت وردپرس ؟

انواع مختلفی از افزونه های وردپرس برای محاسبه قیمت ها ، اندازه گیری ها ، تاریخ ها ، قسمت های فرم و موارد دیگر وجود دارد.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های ماشین حساب را برای سایت وردپرس شما انتخاب کرده ایم.

Finding the best WordPress calculator plugins

در پلاگین ماشین حساب وردپرس چه چیزی را جستجو کنید h4>

افزونه های مختلفی برای ماشین حساب وجود دارد که می توانید در سایت وردپرس خود استفاده کنید.

از برخی از افزونه های ماشین حساب می توان برای ایجاد هر ماشین حساب دلخواه استفاده کرد. با این حال ، این می تواند کار زیادی باشد. در صورت امکان ، می خواهید افزونه ای را انتخاب کنید که دارای الگوی ماشین حساب از قبل ساخته شده برای نوع ماشین حسابی است که می خواهید ایجاد کنید.

همچنین مهم است که یک ماشین حساب پاسخگو انتخاب کنید که در تلفن همراه و همچنین رایانه خوب به نظر برسد. همچنین ممکن است افزونه ای بخواهید که به شما امکان دهد رنگ ها و سبک های ماشین حساب خود را تغییر دهید تا بتواند با طرح رنگ وب سایت و مارک.

1. ماشین حسابهای فرمهای عالی

Formidable Forms calculator plugin

فرم های قابل توجه سازنده فرم کشیدن و رها کردن است که همراه با طیف وسیعی از الگوهای ماشین حساب از قبل ساخته شده است. اینها به شما امکان می دهند به راحتی ماشین حساب های مختلف وبلاگ وردپرس یا وب سایت.

با الگوهای ماشین حساب Formidable Forms ، می توانید ماشین حساب های زیر را در سایت خود ایجاد و اضافه کنید:

 • ماشین حساب BMI
 • الگوی ماشین حساب درصد
 • الگوی حسابگر پیشرفته وام
 • الگوی محاسبه گر وام ساده
 • تنظیم کننده محصول WooCommerce
 • الگوی ماشین حساب پرداخت خودرو
 • الگوی فرم ماشین حساب نسبت بدهی به درآمد
 • الگوی حسابگر بیمه عمر
 • الگوی فرم ماشین حساب ROI
 • الگوی فرم ماشین حساب پس انداز و سرمایه گذاری
 • الگوی فرم سفارش / صورتحساب
 • الگوی فرم ماشین حساب سن
 • الگوی ماشین حساب بهره مرکب
 • الگوی ماشین حساب درجه آخر
 • الگوی فرم ماشین حساب تاریخ تولد بارداری
 • الگوی ماشین حساب مصرف روزانه کالری
 • الگوی فرم ماشین حساب تبدیل طول
 • الگوی فرم ماشین حساب فیش حقوقی
 • الگوی فرم ماشین حساب نکته
 • الگوی ماشین حساب استهلاک

برخی از اینها ابزارهای ساده و مفیدی هستند ، مانند ماشین حساب درصد ، ماشین حساب تبدیل طول ، ماشین حساب نوک و ماشین حساب سن. دیگران جزئیات بسیار بیشتری دارند و ارزش زیادی را به کاربران شما ارائه می دهند.

به عنوان مثال ، اگر شما وبلاگ پزشکی یا بهداشتی ، ممکن است بخواهید ماشین حساب BMI (شاخص توده بدنی) یا ماشین حساب دریافت کالری روزانه. ایجاد این موارد با استفاده از فرم های قابل توجه بسیار آسان است.

اگر واقعی خریداری کنید املاک ، می توانید از ماشین حساب رهن یا ماشین حساب وام پیشرفته در سایت خود اضافه کنید. شما حتی می توانید ابزاری مانند محاسبه کننده نسبت بدهی به درآمد را برای کمک به کاربران در زمینه بررسی مقرون به صرفه بودن وام برای آنها ارائه دهید.

همه ماشین حساب های فرم های حساس پاسخگو هستند بنابراین در دستگاه های تلفن همراه بسیار زیبا به نظر می رسند. همچنین می توانید به راحتی آنها را متناسب با مارک تجاری وب سایت خود سفارشی کنید.

فرم های مهم به دلیل طیف وسیعی از ماشین حساب و سهولت استفاده ، برترین انتخاب ماشین حساب ماست. همچنین یکی از بهترین افزونه های فرم تماس با وردپرس .

2. فرم فیلدهای محاسبه شده

Calculated Fields Form

فرم زمینه های محاسبه شده a > به شما امکان می دهد فرم هایی را ایجاد کرده و محاسبات ریاضی را در بین قسمت های فرم انجام دهید. این یک سازنده فرم و منطق است که می توانید برای افزودن فیلدها ، اختصاص دادن مقادیر به آن قسمت ها و تعریف عملگرهای ریاضی برای اجرای آن استفاده کنید.

فرم فیلدهای محاسبه شده دارای 5 ماشین حساب نمونه داخلی است که می توانید استفاده یا اصلاح کنید:

 • عملیات ساده ماشین حساب
 • محاسبه با تاریخ (رزرو با تاریخ ورود و خروج)
 • ماشین حساب وزن ایده آل
 • ماشین حساب بارداری
 • ماشین حساب اجاره

می توانید به راحتی با فرم ویرایشگر محتوای وردپرس (ویرایشگر بلوک) و همچنین ویرایشگر کلاسیک قدیمی. همچنین با افزونه های سازنده صفحه .

3. محاسبه گر وام پاسخگو

Responsive Mortgage Calculator plugin for WordPress

پاسخگو وام مسکن a > یک ماشین حساب رهنی آسان برای استفاده در وب سایت های املاک و مستغلات است. همراه با یک ابزارک نوار کناری و کد کوتاه که می توانید از آن در داخل پست های وردپرس ، صفحات و زیر لیست های خود استفاده کنید.

همچنین با طرح های رنگی روشن و تیره ارائه می شود. با این حال ، می توانید یک ظاهر طراحی شده پلاگین را غیرفعال کنید و از رنگهای تم خود استفاده کنید یا CSS سفارشی برای سبک دادن به ماشین حساب.

4. ماشین حساب قیمت اندازه گیری

Measurement Price Calculator

قیمت اندازه گیری ماشین حساب برای اجرای WooCommerce مناسب است فروشگاه آنلاین که در آن اقلامی با اندازه های متغیر می فروشید. این امکان را به شما می دهد تا بر اساس اندازه گیری های انتخاب شده توسط مشتری ، قیمت کالا را اضافه کنید.

این دو روش مختلف محاسبه اندازه گیری دارد ، بنابراین می توانید هرکدام را که مناسب محصول شما باشد انتخاب کنید. شما می توانید قیمت گذاری واحد را براساس مقادیر تعیین شده (مانند یک جعبه کاشی) ارائه دهید. یا می توانید به کاربر اجازه دهید ابعاد را وارد کند و مقدار مناسب ، طول ، مساحت یا حجم مورد نیاز را خریداری کند.

با سایر افزونه های برتر WooCommerce و افزودنی ها.

5. گزینه های محصول WooCommerce و فرمول های محاسبه قیمت

WooCommerce Product Options and Price Calculation Formulas

گزینه های محصول WooCommerce و فرمول های محاسبه قیمت گزینه های محصول WooCommerce و فرمول های محاسبه قیمت اضافی را ارائه می دهد. همراه با یک سازنده طرح محصول سفارشی که به شما امکان می دهد گزینه های محصول بیشتری را برای هر مورد اضافه و نمایش دهید.

شامل منطق شرطی و فرمول هایی برای محاسبه قیمت گذاری بر اساس انتخاب است. می توانید از آن برای نشان دادن ، پنهان کردن یا تغییر کامل قیمت گذاری محصول بر اساس انتخاب مشتری استفاده کنید. همچنین می توانید از فرمول های ریاضی برای محاسبه قیمت گذاری محصول و سایر گزینه های نمایش استفاده کنید.

6. قیمت WooCommerce براساس کشور

WooCommerce Price Based On Country plugin

افزونه WooCommerce براساس کشور دقیقاً همان چیزی را که می گوید انجام می دهد. این افزونه از ویژگی موقعیت جغرافیایی WooCommerce برای حدس زدن مکان مشتری استفاده می کند. سپس قیمت گذاری را با ارز محلی نشان می دهد.

این می تواند به طور خودکار قیمت گذاری را با نرخ ارز فعلی محاسبه کند ، یا می توانید آن را به صورت دستی برای هر ارز تنظیم کنید. همچنین شامل یک ابزارک تعویض کشور است که کاربران را قادر می سازد تا کشور و واحد پول خود را تغییر دهند. این افزونه به خوبی با سایت های چند زبانه وردپرس .

7. محاسبه گر وردپرس Estatik

WordPress Mortgage Calculator Estatik

وردپرس محاسبه کننده وام Estatik یک افزونه املاک و مستغلات مفید است تا به کاربران شما اجازه دهد میزان وام های خود را برآورد کنند.

می توان آن را به عنوان یک ماشین حساب ساده ، با قیمت خرید ، پیش پرداخت و نرخ بهره استفاده کرد. یا اگر ترجیح می دهید ، می توانید گزینه های پیشرفته مانند بیمه خانه ، مالیات بر املاک و PMI (بیمه رهن خصوصی) را روشن کنید.

کد کوتاه به شما امکان می دهد ماشین حساب وام خود را به نوار کناری یا هر پست یا صفحه اضافه کنید. می توانید نتایج را به صورت پنجره ای با یک نمودار یا با یک تصویر و متن ساده نمایش دهید.

8. حسابگر وام

Mortgage Calculator plugin for WordPress

Mortgage Calculator مورد دیگری است پلاگین محاسبه گر وام مفید. این نمودار برای اصل ، سود و مانده مانده در مدت وام رهنی را نشان می دهد. همچنین می تواند مالیات بر دارایی را کنترل کند.

با استفاده از کد کوتاه می توانید ماشین حساب را به راحتی در نوار کناری وب سایت خود یا در هر پست یا صفحه ای قرار دهید. این یک افزونه رایگان است ، اما توجه داشته باشید که توسط تبلیغات پشتیبانی می شود.

9. YITH هزینه کالاهای WooCommerce

WooCommerce Cost of Goods

YITH WooCcommerce Cost of Goods یک پلاگین مفید است که به شما کمک می کند تا هزینه کالاها را اضافه کنید و سپس در گزارشات WooCommerce خود حاشیه سود را محاسبه کنید.

برای هر محصول می توانید هزینه محصول ، هزینه حمل و نقل و پردازش پرداخت را در نظر بگیرید. سپس این افزونه حاشیه سود شما را در گزارش های WooCommerce به عنوان یک ستون جداگانه محاسبه و نشان می دهد.

این به شما امکان می دهد فوراً نحوه کار تجارت خود را محاسبه کنید و اینکه برای فروش بیشتر چه کاری می توانید انجام دهید. به عنوان مثال ، می توانید تخفیف های بیشتری را برای برخی محصولات خاص ارائه دهید یا محصولاتی را که سود نمی کنید افزایش دهید.

10 . ماشین حساب و بازپرداخت وام و فرم درخواست

وام اگر حساب یک افزونه عالی برای حسابگر است = “25 بهترین تم وردپرس برای سایت های مالی”> وب سایت مالی یا تجارت. می توانید متناسب با سایت خود آن را سبک کنید.

می توانید از آن برای پرداخت با هزینه ثابت ، پرداخت منظم ، پس انداز ، مقایسه و موارد دیگر استفاده کنید. ماشین حساب می تواند انواع مختلف علاقه را برطرف کند: ثابت ، ساده ، مرکب و استهلاک شده.

نسخه حرفه ای همچنین دارای ویژگی هایی مانند اسلایدرها و گزینه ای است که کاربر می تواند ارز خود را انتخاب کند.

11. ماشین حساب CC BMI

Loan Repayment Calculator plugin for WordPress

CC BMI Calculator یک محاسبه گر شاخص توده بدن (BMI) ساده است که می تواند در وب سایت های سلامتی و تناسب اندام . به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات قد و وزن خود را برای دیدن نمره شاخص توده بدن خود وارد کنند. این نشان می دهد که وزن آنها در یک محدوده سالم قرار می گیرد یا نه.

این افزونه به شما امکان می دهد با تغییر رنگ ، سبک های مختلفی را انتخاب کنید. با این حال ، با استفاده از این ویژگی شما باید پیوندی را به وب سایت نویسنده پلاگین اضافه کنید. در هر دو سیستم امپریال و متریک موجود است ، بنابراین می توانید انتخاب کنید که کدام واحد به عنوان گزینه پیش فرض استفاده شود.

12. ماشین حساب شیک

CC BMI Calculator

ماشین حساب شیک یک روش عالی برای ارائه قیمت های فوری سفارشی برای مشتریان و مشتریان بالقوه است. برای شروع سریع می توانید از یکی از 7 الگوی داخلی استفاده کنید.

ماشین حساب می تواند به طور خودکار بین ارزها تبدیل شود و با شناسایی مکان کاربر ، ارز را نشان دهد. می توانید ماشین حساب را به دلخواه خود اضافه کنید ، گزینه هایی را اضافه یا حذف کنید ، تغییر رنگ دهید و موارد دیگر.

همچنین می توانید تخفیف عمده ای تعیین کنید ، فاکتورهای مارک دار ایجاد کنید و موارد دیگر. اگر نسخه Pro را دارید ، می توانید کوپن ایجاد کنید. همچنین می توانید نسخه Pro را با PayPal ادغام کنید تا بتوانید پرداخت ها را انجام دهید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های ماشین حساب را برای وردپرس کشف کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را ببینید باید دارای افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری باشد و مقایسه ما با عنوان بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای رشد فروش خود.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-calculator-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید