11 گزینه کاربردی افزونه نقشه وردپرس برای انتخاب در سال 2020 (رایگان + حق بیمه)

از لیست مکانها تا آشکار کردن یک نقشه محصول منحصر به فرد فقط مربوط به مارک شما ، رشد آنلاین صنعت نقشه به روند چشمگیر خود ادامه می دهد. به عنوان کاربر وردپرس ، ممکن است بخواهید یک پلاگین نقشه وردپرس پیدا کنید تا مسیرهای یک سفر جاده ای یا اطمینان حاصل کنید که مکان های خرده فروشی از زنجیره مبلمان در سایت شما ذکر شده است.

بسیاری از دسته های افزونه وردپرس از محبوبیت کافی برخوردار نیستند تا جایی که توسعه دهندگان وقت خود را برای ایجاد پلاگین های مناسب با ویژگی قابل احترام صرف نمی کنند مجموعه ها این مورد در مورد پلاگین های نقشه وجود ندارد ، زیرا می بینید که چگونه بسیاری از شرکت ها به این نوع عملکرد نیاز دارند. بنابراین ، صدها ، اگر نه هزاران افزونه نقشه وردپرس ، اینترنت را فرا گرفته است.

این هم خوب است و هم بد.

ما می دانیم که بسیاری از راه حل های عالی وجود دارد ، اما ما باید برای شناسایی راه حل های برتر ، راه خود را بهم بزنیم.
جستجوی وردپرس عالی پلاگین نقشه؟ no بیشتر نگاه نکن این لیست دارای برترین گزینه ها برای نگه داشتن نقشه آنلاین شما در این دوره است. ? برای توییت کلیک کنید

ویژگی های جستجو در یک افزونه نقشه وردپرس h2>

مشاهده اینکه چگونه یک جستجوی Google یا مرور در CodeCanyon یا مخزن وردپرس چگونه راه را نیز ارائه می دهد بسیاری از گزینه های افزونه نقشه وردپرس ، لیستی از ویژگی های ایده آل را برای شما آماده کرده ایم که می توانید هنگام تکمیل جستجوی خود به دنبال آنها باشید.

ما از این دستورالعمل های ویژگی برای جمع آوری لیستی از برترین پلاگین های وردپرس در بازار استفاده کردیم و آنها را براساس ویژگی ها ، رتبه بندی ها مقایسه کرد ، نظرات ، و رابط های کاربری.

بنابراین ، چه ویژگی هایی برای مراقبت از شما هنگام تدوین رقیب اصلی خود برای پلاگین های نقشه وجود دارد؟

 • یک سازنده استاندارد نقشه جغرافیایی با عناصر بصری و گزینه هایی برای تنظیم رنگها ، برچسب ها و مکانها.
 • ابزارهای بالقوه برای ساختن نقشه های منحصر به فرد ، مانند نقشه های مراکز خرید ، رستوران ها ، اعضای بدن یا محصول گالری ها .
 • بلوک های ساختاری پاسخگو که نقشه را در همه دستگاه ها نمایان می کند.
 • نشانگرهای اصلی و قابل تنظیم نقشه برای برچسب گذاری روی نقشه و افزودن تعامل به ارائه.
 • طرح زمینه هایی که روند طراحی را بهبود می بخشد و اطمینان حاصل می کند که کسی مجبور نیست که ایجاد خود را از ابتدا شروع کند. ما از نقشه های جغرافیایی از پیش ساخته شده از کشورها ، ایالت ها و شهرهای محبوب لذت می بریم.
 • پشتیبانی از جستجوی سریع جغرافیایی با استفاده از مختصات یا آدرس ها. در هنگام تهیه نقشه نیازی به داشتن مختصات دقیق یک مکان نیست زیرا هیچ کس این موارد را نمی داند و یافتن آنها به صورت آنلاین مدتی طول می کشد. نقشه برداری با ابزار جستجوی سریع آدرس بسیار عالی است.
 • گزینه هایی برای قرار دادن نقشه های خود به غیر از صفحات در مکان های دیگر. ما دوست داریم کد کوتاه و ابزارک ها برای ستون های فرعی ، پست ها و پاورقی ها.
 • اگرچه همه به این ویژگی احتیاج ندارند ، عملکرد مکان یاب فروشگاه یکی از رایج ترین نیازهای پلاگین نقشه است.
 • گزینه های طراحی ، نوشتن و انیمیشن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به یک مسیر یا افزودن تصاویر بصری به نقشه. ما این موارد را برای نقشه برداری از سفرهای جاده ای یا افزودن تصاویر برای نشانه ها روی نقشه دوست داریم.
 • مترجمان Google Map که معمولاً اطلاعات را از مکانهایی مانند Google یا Bing Maps جلب می کنند و سبک را تنظیم می کنند یا ظاهر آن را زیبا تر می کنند.
 • تعامل کامل ، با ویژگی هایی برای کلیک کردن برای دریافت راهنمایی و مشاهده اطلاعات بیشتر مانند شماره تلفن ها و ساعات فروشگاه.
 • ابزارهایی را برای افزودن نشانگرهای خود و سایر عناصر نقشه بارگذاری کنید. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید برای شناسایی رستوران ها در نقشه خود یک نماد همبرگر اضافه کنید.
 • ابزار ترجمه سریع تا همه بتوانند از پلاگین نقشه استفاده کنند ، صرف نظر از اینکه از چه زبانی استفاده می کنید یا در چه مکانی زندگی می کنید.
 • گزینه هایی برای رسم اشکال سفارشی خود مانند مستطیل یا مثلث یا مسیر.
 • پشتیبانی FontAwesome تا همیشه مجبور نباشید آیکون های خود را بارگذاری کنید.

ما می توانیم ویژگی های مهمی را که از یک افزونه نقشه WordPress در نظر گرفته می شوند ، فهرست کنیم ، اما اکنون وقت آن است که بهترین گزینه های موجود را ارزیابی کنیم.

همچنان که موارد مثبت و منفی مانند قیمت گذاری ، موارد استفاده و ویژگی ها را برجسته می کنیم ، به خواندن ادامه دهید.
صدها افزونه نقشه وردپرس وجود دارد … اما شما فقط به یک مورد برای سایت خود نیاز دارید. with با این لیست از گزینه های برتر ، درهم و برهمی حرکت کنید. ? برای توییت کلیک کنید

برترین افزونه های نقشه WordPress در سال 2020

از این لیست برای رفتن به پلاگین های مختلف نقشه استفاده کنید.

1 WP Google Maps

WP Google Maps هنگام دستیابی به سادگی و تمیزی شروع به راه اندازی نقشه ها و ساخت آنها بدون نیاز به کد می کند. توسعه دهندگان می دانند که iframes برای نقشه ها از گذشته است ، بنابراین شما در درجه اول مضامین ، تنظیمات سریع و آسان را دریافت می کنید ابزارهای انتشار برای دیدن نقشه ها در وب سایت خود.

به عنوان مثال ، می توانید یک صفحه تماس را با نقشه ایجاد کنید یا مسیرهایی را به نقشه برای آن اضافه کنید وبلاگ سفر خود را. مناطق تحویل برای رستوران ها معجزه می کند ، و شکل دهندگان نیز به نقشه های شما سرگرمی و خلاقیت می بخشند.

به عنوان یک افزونه نقشه با امتیاز بالا و رایگان ، راه حل WP Google Maps یکی از گزینه های برتر ما برای حداقل آزمایش و بررسی این است که آیا این برای سازمان شما ترفند دارد. این افزونه نه تنها به شما امکان می دهد در عرض 30 ثانیه نقشه ای ایجاد کنید ، بلکه شامل Google Maps و OpenLayers است. API برای حداکثر سفارشی سازی و توسعه پذیری.

WP Google Maps - WordPress map plugin

WP Google Maps

div >

WP Google Maps دارای مزایایی مانند محلی سازی ، انواع نقشه های مختلف و موضوعات مختلف برای انتخاب است. در مورد انواع نقشه ها ، لیستی از گزینه ها مانند زمین ها ، نمای ماهواره و نقشه های جاده را پیدا خواهید کرد.

توجه داشته باشید که می توانید مکان یاب فروشگاه را نیز فعال کنید تا به مغازه های خرده فروشی راهنمایی دهید. یک نسخه برتر در وب سایت توسعه دهنده به فروش می رسد ، گزینه هایی برای ایجاد نقشه های نامحدود ، صادرات فایل های CSV و حتی چند نقشه را در یک لیست قرار می دهد.

WP Google Maps مکان یاب اصلی فروشگاه را که توسط اکثر پلاگین های نقشه داده می شود ، بهبود می بخشد ، و مزایای آن را با تعداد بیشماری از ویژگی های دیگر برای بازی ، یک گام جلوتر می برد.

قیمت گذاری h4>

افزونه اصلی رایگان است. نسخه حرفه ای سه برنامه دارد ، برنامه اول 39.99 دلار ( پرداخت یک بار ،) دومی با 99.99 دلار و سوم با 199.99 دلار برای مجوزهای نامحدود.

کدام ویژگی ها این را به یک پلاگین برتر وردپرس تبدیل می کنند؟ h4>

 • افزونه WP Google Maps شامل یک سازنده نقشه جغرافیایی با تنظیمات بصری برای دیدن نقشه شما قبل از انتشار است.
 • سفارشی سازی ها شامل گزینه هایی برای ارتفاع ، عرض ، تراز و رنگ هستند. می توانید بر اساس جستجوی آدرس ، نشانگرها را بر خلاف مختصات انتخاب کنید.
 • از الگوهایی مانند مکان یاب فروشگاه ، نقشه جهت دار و نقشه هایی با رتبه بندی نشانگرها استفاده کنید.
 • از سرویس هایی مانند Google Maps و OpenLayers نقشه های جهت دار دریافت کنید. این افزونه از موتورهای جستجو برای جزئیات بیشتر اطلاعات نقشه ممکن استفاده می کند.
 • لیست نشانگرهای خود را با نمادها و توضیحات مبتنی بر متن سبک کنید.
 • برای قرار دادن محصولات بر روی نقشه یا شناسایی ویژگی های محصول با نشانگرها ، با WooCommerce ادغام شوید.
 • عناصر بصری مانند نقشه های حرارتی ، فیلم ها و زمینه های سفارشی ، که همه آنها همراه با نسخه برتر افزونه هستند.
 • از منابع داده سفارشی مانند پرونده های JSON ، XML و CSV استفاده کنید. شما حتی می توانید این برنامه ها را برای به روز نگه داشتن نقشه ها برنامه ریزی کنید.
 • از چند ضلعی ها و چند خط ها برای جدا کردن قسمت های نقشه خود و شناسایی مکان هایی مانند مناطق یا ایالات استفاده کنید. اینها را با نمادها مرتبط کنید تا در نقاطی که مشتریان شما باید به آن نگاه کنند ، تمیز شود.
 • برای نشان دادن مسیرها ، مثلاً برای یک سفر طولانی جاده ای یا برای تجسم مسیر تور شهری ، از ایستگاه های راهنمایی استفاده کنید.
 • فیلترها گزینه هایی مانند دسته ها ، قسمت ها و برچسب ها را برای فیلتر کردن افراد براساس نشانگرهایی که روی نقشه خود دارید ارائه می دهند.
 • برای مشاهده عالی در دستگاه های تلفن همراه ، همه نقشه ها پاسخگو هستند .
 • این افزونه ده ها ترجمه برای استفاده در سراسر جهان دارد. برخی از زبانها شامل کرواتی ، ترکی و برزیلی است.
 • نقشه ها را در چندین قسمت از سایت خود مانند ستون های فرعی و پاورقی قرار دهید. این کار با کمک کدها و ابزارک های سریع انجام می شود.

چه کسی باید این افزونه نقشه را در نظر بگیرد؟ h4>

WP Google Maps برای یک شرکت معمولی منطقی به نظر می رسد که به دنبال راهی آسان برای افزودن نقشه به سایت وردپرس خود است. این یک راه حل همه جانبه با ابزار مکان ، نشانگر ، طرح زمینه و حتی واردات است.

بیشترین نیازهای نقشه جغرافیایی با WP Google Maps تأمین می شود. مگر اینکه به دنبال یک نقشه ساز منحصر به فرد باشید – مانند املاک و مستغلات یا دارو – WP Google Maps این ترفند را انجام می دهد.

2. نقشه های MapPress برای وردپرس h3>

MapPress Maps برای وردپرس ، یا فقط MapPress ، با استفاده از نقشه های تعاملی Google و Leaflet ، طرحی با عملکرد بالا را به نقشه های شما اضافه می کند. این افزونه یکی از سریعترین راه ها برای تهیه نقشه در وب سایت وردپرس شما را ارائه می دهد ، حتی اگر طراحی ها کاملاً مدرن نباشند.

با گفتن این نکته ، هدف این نقشه ها حرفه ای و دقیق به نظر رسیدن است. اگر هدف اصلی شما این است که برای وبلاگ سفر خود زیبا و غریب به نظر برسید ، پلاگین MapPress را نصب نمی کنید.

MapPress Maps for WordPress

نقشه های MapPress برای وردپرس

در مورد ویژگی های کلیدی ، انتظار داشته باشید مجموعه ای از نماهای پشتیبانی شده و تنظیمات جهت دار همراه با پشتیبانی از چندین نقشه ، گزارش های ترافیکی در زمان واقعی و متن سفارشی ارائه شود. ما برای قرار دادن سریع نقشه ها در سایت شما از قابلیت کد کوتاه لذت می بریم. همچنین خوب است که ببینید چطور قرار دادن نقشه در یک پست یا صفحه چند ثانیه طول می کشد.

قیمت گذاری h4>

افزونه اصلی رایگان است. MapPress Pro دارای مجوز اساسی با 49.95 دلار است. مجوز توسعه دهنده با 79.95 دلار ذکر شده است. اینها قیمت های سالانه هستند.

کدام ویژگی ها این را به یک پلاگین برتر وردپرس تبدیل می کنند؟ h4>

 • این افزونه امکان ایجاد نقشه در تمام صفحات و پست های وردپرس را فراهم می کند.
 • شما یک طراحی اساسی و حرفه ای برای نقشه ها دریافت می کنید و عناصر اضافی را که از هدف اصلی نقشه منحرف می شوند پاک می کند: ناوبری.
 • یک دکمه جهت دار با یک کلیک وجود دارد که کاربران را مستقیماً به Google Maps در همه دستگاه ها می فرستد.
 • کد کوتاه برای قرار دادن نقشه ها در مناطق منحصر به فرد وب سایت شما ، مانند وسط یک پست وبلاگ یا یک ابزارک ، مفید است.
 • چندین نقشه ایجاد کنید و همه آنها را در یک صفحه قرار دهید. اگر می خواهید 50 نقشه در یک صفحه داشته باشید ، این احتمال وجود دارد.
 • برچسب های الگو به سازماندهی و یافتن الگوهای مناسب نقشه در آینده کمک می کنند.
 • با آدرس یا مختصات طول و عرض جغرافیایی نقشه تهیه کنید. این امکاناتی را برای اضافه کردن آدرس های سریع اما همچنین علامت گذاری مکان های غیر آدرس برای چیزی مانند نقشه مسیر پارک ملی فراهم می کند.
 • نشانگرهای سفارشی با عناصر طراحی سفارشی ایجاد کنید. پشتیبانی کامل HTML گزینه های شما را افزایش می دهد و توانایی توسعه دهندگان پیشرفته برای انجام وظایف خود.
 • بیش از 100 نماد نشانگر ، نقشه های شما را به تجربیات پر جنب و جوش و بصری تبدیل می کند.
 • این افزونه به شما امکان می دهد نقشه ها را جدا کنید ، جایی که دو یا سه نقشه را می گیرید و آنها را در یک ابزار تعاملی ترکیب می کنید.
 • همچنین می توانید عناصر دیگری مانند طبقه بندی ها ، دسته ها و برچسب ها را نیز جدا کنید.
 • این افزونه با TurboCSV ادغام شده و به شما در وارد کردن داده های CSV کمک می کند ، مانند اینکه لیستی از شهرها یا آدرس ها را در یک سند داشته باشید.
 • شما می توانید بر اساس فیلدهای سفارشی نقشه درست کنید.
 • اطلاعات فهرست مطالب و کلیدهای نقشه را نمایش دهید. این کار با کمک لیست مارکرها انجام می شود ، که نشانگرها را روی نقشه قرار می دهد و معنی هر نشانگر را روی نقشه مشخص می کند.
 • ابزارک ها را برای قرار دادن نقشه های جداگانه و بزرگ کردن در نوارهای کناری و قسمت های پایین صفحه خود دریافت کنید.
 • اطلاعات دایرکتوری های آنلاین یا مکان یاب هستند ، دقیقاً به همین دلیل برای آن اهداف معجزه می کند.

  با توجه به ظاهر تا حدودی “ساده” ، ما MapPress را برای وبلاگ ها / سایت های خلاقانه ، بلکه برای کسانی که باید سریع اطلاعات مکان را به مشتری بدهند ، توصیه نمی کنیم. بنابراین ، به نظر می رسد برای فهرست های آنلاین ، فروشگاه های خرده فروشی و شرکت های تحقیقاتی یک برنده است.

  3 پلاگین پیشرفته Google Maps برای وردپرس h3>

  افزونه پیشرفته نقشه های Google برای وردپرس از چندین منبع وارد می کند و نمای خیابان و نمادهای سفارشی را برای نقشه ها در وردپرس ارائه می دهد. به نظر می رسد همه نسبتاً استاندارد هستند ، اما دلیل محبوبیت این افزونه این است که همه ویژگی ها به خوبی کار می کنند ، شما از مشتری با کیفیت پشتیبانی می کنید و توسعه دهندگان همگام با مدرن سازی این افزونه ادامه داده اند.

  Advanced Google Maps - WordPress map plugin

  پلاگین پیشرفته Google Maps

  این افزونه دارای بالاترین تعداد بررسی پنج ستاره برای یک افزونه نقشه وردپرس است. بخشی از دلایلی که انتظار داریم این بدنامی را داشته باشد ، وجود سازنده بصری و برچسب ها و نشانگرهای مختلفی است که در اختیار نقشه سازان قرار دارد. .

  این شامل مثلث ، مربع و اشکال دیگر ، همراه با آیکون های سرگرم کننده و مربوطه است تا بتواند جایی را که افراد باید بروند تحت تأثیر قرار دهد و به آنها اطلاع دهد که چه انتظاری دارند. رنگ را برای همه نقشه ها تنظیم کنید و شامل اطلاعاتی مانند آدرس ها و مختصات باشد.

  برای وارد کردن مختصات مکان ضروری نیست ، اما این گزینه برای مکانهای گیج کننده یا پنهان شده در جنگل باقی می ماند. علاوه بر این ، به سادگی یک آدرس را تایپ کنید و از ویژگی تکمیل خودکار استفاده کنید.

  دلیل دیگر برای در نظر گرفتن افزونه Advanced Google Maps مربوط به سازنده مسیر است ، جایی که شما مکان شروع و پایان را انتخاب می کنید ، سپس مسیر بدون هیچ گونه کار در انتهای شما ترسیم می شود. همچنین می توانید کارهایی از این قبیل را به صورت انبوه انجام دهید و لیست کاملی از مسیرها یا نمادها را برای افزودن به نقشه ها ایجاد کنید.

  قیمت گذاری h4>

  به عنوان یک افزونه برتر ، افزونه Advanced Google Maps با قیمت 59 دلار به فروش می رسد و نسخه رایگان ندارد. پشتیبانی حق بیمه اضافی پس از شش ماه در دسترس است.

  کدام ویژگی ها این را به یک پلاگین برتر وردپرس تبدیل می کنند؟ h4>

  • برنامه سفر مشتری برای شرکت های تور و بسته های تعطیلات را اضافه کنید. این امر با نمادهای داخلی ، مسیرها و سایر عناصر ترکیب می شود تا نقشه های برتر را برای همه کاربران فراهم کند.
  • داده ها را از JSON و سایر پرونده ها وارد کنید تا اطلاعات نقشه های خود را در عرض چند ثانیه پر کنید.
  • چندین ادغام با افزونه Advanced Google Maps به صورت استاندارد ارائه می شوند ، برخی از آنها شامل BuddyPress ، فرم های جاذبه ، و میز پخش .
  • ارسال های Frontend برای پیوند دادن به لیست های املاک و مستغلات و پذیرش فرم های تماس برای خانه های خاص بسیار مناسب است.
  • ظرف چند ثانیه یک صفحه اکسل یا یک پایگاه داده MySQL را به یک نقشه Google تبدیل کنید.
  • رنگ های مختلف پوست و سفارشی سازی دیدگاه ، نقشه های شما را به راهنماهای رنگی تبدیل می کند.
  • برای اطمینان از اینکه کاربران اطلاعات را در مدت زمان معقولی پیدا می کنند ، چندین فیلتر بر روی همه نقشه ها نمایش دهید.
  • پست های وردپرس را در Google Maps نشان دهید که مربوط به مکان ها هستند. این مورد را برای فروشگاه های خرده فروشی یا وبلاگ های مسافرتی که ممکن است بخواهید در مورد مکان برای کسب و کار شما بیشتر بدانیم ، دوست داریم.
  • بر اساس نقاط شروع و پایان مسیرها را روی نقشه ها وارد کنید. هر نقشه چندین مسیر را امکان پذیر می کند ، بنابراین می توانید با آن خلاقیت ایجاد کنید.
  • برای دریافت راهنمایی و دیدن اطلاعات پیشرفته در مورد مکان ها ، دکمه هایی را در نقشه های خود قرار دهید.
  • این پلاگین چندین پوسته را برای نمایش بر اساس نوع مکان و لیست پست فراهم می کند.
  • برای ایجاد اشکال سریع و افزودن رنگ از ابزارهای طراحی استفاده کنید. بخشهایی از نقشه را برجسته کنید ، سپس اندازه ها را برای برجسته کردن مناطق تنظیم کنید.
  • خوشه های نشانگر را با قرار دادن آنها در زیر یک نشانگر تلفیق کنید. وقتی تعداد کاربر از نقشه خارج می شود ، این تعداد نشانگرهای زیر نشانگر را نشان می دهد.
  • با استفاده از پرونده های CSV داده ها را وارد و صادر کنید.
  • نقشه ها با پوسته های مختلف و طرح های رنگی آماده ارائه می شوند. همچنین می توانید تعداد نامحدودی قسمت اضافی اضافه کرده و کنترل های چند زبانه را به هر نقشه اضافه کنید.
  • نمای خیابان کاربران را برای بزرگنمایی موارد و مکان هایی مانند ویترین فروشگاه ها و بناهای تاریخی به Google Street View می فرستد.

  چه کسی باید این افزونه نقشه را در نظر بگیرد؟ h4>

افزونه Advanced Google Maps کسانی را که نیازهای منحصر به فرد دارند جذب می کند. انواع ویژگی های غیرمعمول و افزودنی ها باعث می شود که عملکرد تو رفتگی در دیوار پوشیده شود. به عنوان مثال می توانید برای لیست های املاک و مستغلات ، رستوران ها یا مکان های کاربر نقشه تهیه کنید.

یکی دیگر از ادغام هایی که ما از آن لذت می بریم ، برای BuddyPress است ، جایی که می توانید اطلاعات کاربر را از پایگاه داده خود اضافه کنید و محل سکونت کاربران خود را نشان دهید.

4 Image Map Pro برای وردپرس – SVG Map Builder

Image Map Pro برای وردپرس با گزینه های خود برای ایجاد هر نقشه ای که تصور کنید ، تمایز را به سطح جدیدی می رساند. منظور ما از این کار هر چیزی است.

آیا ایده ای برای نقشه بیولوژیکی بدن دارید که به عضلات یا نقاط درد اشاره کند؟ این کاملاً ممکن است. آیا می خواهید با برچسب گذاری بر روی هر یک از ویژگی های فیزیکی آن ، محصول جدید یا اختراع را ارائه دهید با نقشه؟ بارگذاری تصاویر آن محصولات و طراحی نمونه های اولیه همه بخشی از این افزونه است.

همچنین از ابزارهای چشمگیر نقشه های کف و مجموعه بزرگی از نقشه های از پیش ساخته شده برای مکان های جغرافیایی لذت خواهید برد.

Image Map Pro - WordPress map plugin

افزونه Image Map Pro

به عنوان یک خلاصه ، پلاگین Image Map Pro شامل نقشه برداری تصویر و نقشه های تعاملی جغرافیایی است. بنابراین ، می توانید یک نقشه مکان فروشگاه خرده فروشی ایجاد کنید یا یک خانه کاملاً جدید بگیرید و تصاویری را که نقشه شما را مشخص می کند بارگذاری کنید.

بخش مهم درباره Image Map Pro انتخاب نقشه های تصویری سفارشی ، اشکال SVG و پین ها است. خلاقیت نکته اصلی این افزونه است.

قیمت گذاری h4>

نسخه رایگان وجود ندارد. نسخه برتر با قیمت اضافی برای پشتیبانی طولانی مدت مشتری ، در CodeCanyon با قیمت 39 دلار به فروش می رسد.

کدام ویژگی ها این را به یک پلاگین برتر وردپرس تبدیل می کنند؟ h4>

 • می توانید برای انواع موارد مانند ساختمانها ، محصولات یا حتی فرم انسانی نقشه های مبتنی بر تصویر تهیه کنید.
 • کنترل های سبک شامل گزینه هایی برای اشکال چند ضلعی ، انیمیشن ها و پس زمینه های تصویر است.
 • از JavaScript و HTML API برای گسترش ویژگی های داخلی استفاده کنید.
 • نمادهای FontAwesome و اقدامات سفارشی عناصر جدیدی را به طبیعت بصری نقشه های شما اضافه می کنند.
 • در عرض چند دقیقه می توانید تصاویر و داده ها را برای ساختن نقشه وارد کنید.
 • هر نقشه به زیبایی پاسخگو است برای استفاده در دستگاه های تلفن همراه. li >
 • شما بیش از 50 نقشه از قبل ساخته شده را از مناطق سراسر جهان دریافت می کنید. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید از نقشه کشورهای اروپایی یا نقشه ای که تمام ایالت های ایالات متحده را از هم جدا می کند استفاده کنید.
 • شما با کمک ویرایشگر کشیدن و رها کردن ، کنترل کامل نقشه های خود را دارید.
 • برای برجسته کردن قسمتهای خاصی از نقشه و تغییر ابعاد و رنگ اشکال ، اشکال سفارشی را ترسیم کنید.
 • برای بهبود تصاویر نقشه از نمادهای FontAwesome استفاده کنید.

چه کسی باید این افزونه نقشه را در نظر بگیرد؟ h4>

افزونه Image Map Pro به عنوان یک نقشه مبهم برای نقشه های “عجیب” مانند نقشه های کف داخلی و نقشه های بدن انسان عمل می کند. ما بهترین حالت را برای کسانی که مایل به بارگذاری تصاویر و تهیه نقشه از آنها هستند ، به ویژه در مورد شناسایی ویژگی ها یا مشخصات محصولات جدید ، بیشتر دوست داریم.

با توجه به اینکه به دهها نقشه از قبل ساخته شده با مناطق از قبل تعیین شده دسترسی پیدا می کنید ، این پلاگین نقشه خوبی برای نقشه های جغرافیایی نیز دارد. این واقعیت را اضافه کنید که می توانید از روی نقشه ها استفاده کنید و این یک انتخاب کاملاً محکم برای همه موارد استفاده است.

5. پلاگین وردپرس Progress Map

Progress Map WordPress Plugin تمرکزها روی نقشه هایی که پیشرفت روت شده را نشان می دهد. این یک نقشه ساز محلی است که برای درج مکان های فیزیکی نقشه و سپس راهنمایی کاربران به نقاط مختلف با استفاده از نقشه های جاده ای طراحی شده است. به طور خلاصه ، پلاگین Progress Map افراد را به مقصد می فرستد.

آنها بدون نیاز به ارائه یک برنامه ثانویه مانند Google Maps برای راهنمایی ، می توانند کارآمدترین سفر را مشاهده کنند. البته ، جستجوی جهت با پلاگین Progress Map نیز به صورت استاندارد ارائه می شود ، که به شما امکان می دهد یک مرور مختصر از مسیر و ناوبری نوبه خود داشته باشید.

لیست ها به صورت علامت گذاری شده و به صورت چرخ فلک نمایش داده می شوند ، بنابراین کاربر می تواند بین مکان ها جابجا شود و اطلاعات بیشتری را در مورد آنها مشاهده کند بدون اینکه هنوز یک مورد را انتخاب کند.

این افزونه از انواع پست ها و تکنیک های قالب بندی استاندارد وردپرس برای افزودن لیست ها و علامت گذاری ها در نقشه های شما این کار با ترکیب اکثر ویژگی ها در قالبی که ما با آن آشنا هستیم ، کاربران باتجربه وردپرس را آسان می کند.

Progress Map plugin

پلاگین Progress Map

به طور کلی ، نقشه ها با طراحی های زیبا ، رابط کاربر پسند و ویژگی هایی که به طور منظم به آنها افزوده می شوند ، به زیبایی در مجموعه ویژگی های متراکم که قبلاً متراکم شده اند ، به زیبایی ظاهر می شوند. دلیل اصلی که این پلاگین را دوست دارم مربوط به نمادهای بصری و رتبه بندی ستاره است.

این نقشه ها برای دایرکتوری ها و مکان یاب ها عملکرد خوبی دارند ، با توجه به اینکه می توانید آیکون های کوچک دایره ای شکل را از مقصد نشان دهید و هنگام حرکت در اطراف نقشه ، رتبه بندی های کاربر را مشاهده کنید.

قیمت گذاری h4>

این افزونه نسخه رایگان ندارد. افزونه حق بیمه با قیمت 59 دلار به فروش می رسد. این یک بار هزینه است ، اما شما می توانید با هزینه اضافی پشتیبانی مشتری را تمدید کنید.

کدام ویژگی ها این را به یک پلاگین برتر وردپرس تبدیل می کنند؟ h4>

 • پلاگین Progress Map دارای عناصر قابل تنظیم برای شناسایی مکان ها و نمایش تصاویر آن مکان ها است.
 • شما یک ابزار جستجو و فیلتر برای ارزیابی توصیف مکان و فاصله بین نشانگرها دریافت می کنید.
 • با استفاده از اشکال و خطوط ، پیوند دادن لیست ها و نشان دادن بهترین گزینه ها برای رانندگی یا پیاده روی ، مسیرها را اضافه کنید.

  6.

  قیمت گذاری h4>

  7.

  قیمت گذاری h4>

  8.

  قیمت گذاری h4>

  9.

  قیمت گذاری h4>

  10.

  قیمت گذاری h4>

  11

  قیمت گذاری h4>


  اگر از این مقاله لذت بردید ، پس از آن دوست دارید Kinsta’s WordPress platform hosting. وب سایت خود را توربوشارژ کرده و از تیم پیشکسوت وردپرس ما پشتیبانی 24/7 ساعته دریافت کنید. زیرساختهای Google Cloud ما بر مقیاس گذاری خودکار ، عملکرد و امنیت تمرکز دارند. بگذارید تفاوت Kinsta را به شما نشان دهیم! برنامه های ما را بررسی کنید a >

منبع:
https://kinsta.com/blog/wordpress-map-plugin/.

دیدگاهتان را بنویسید