11 بهترین راه حل تجزیه و تحلیل برای کاربران وردپرس

آیا به دنبال بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل برای سایت وردپرس خود هستید؟ یک ابزار تجزیه و تحلیل به شما امکان می دهد تعداد بازدیدکنندگانی که به وب سایت شما می آیند ، از کجا آمده اند و کارهایی که در سایت شما انجام می دهند را یاد بگیرید.

بسیاری از مبتدیان هنگام راه اندازی یک وب سایت یا وبلاگ جدید به بهترین حدس خود اعتماد می کنند. وقتی می توانید با استفاده از این راه حل های تجزیه و تحلیل ، داده ها را جمع آوری کرده و آگاهانه تصمیم بگیرید تا بتوانید تجارت خود را توسعه دهید ، مجبور به این کار نیستید.

در این مقاله ، ما بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل را برای کاربران وردپرس انتخاب کرده ایم. نگاهی خواهیم انداخت به هر یک از آنها و موافقان و مخالفان آنها.

Best analytics solutions for WordPress users

چرا به تجزیه و تحلیل سایت وردپرس خود نیاز دارید؟ h4>

تجزیه و تحلیل وب سایت به شما کمک می کند اطلاعات دقیق در مورد بازدید کنندگان وب سایت خود را بدست آورید. در اینجا فقط چند نکته وجود دارد که می توانید از تجزیه و تحلیل وب سایت خود بیاموزید:

  • تعداد بازدیدکنندگانی که به وب سایت شما می آیند.
  • کدام منابع برای شما ترافیک ارسال می کنند. به عنوان مثال ، موتورهای جستجو ، شبکه های اجتماعی ، تبلیغات یا پیوندهای ارجاع.
  • محبوب ترین صفحات شما کدامند.
  • کاری که کاربران هنگام حضور در وب سایت شما انجام می دهند.

یک راه حل خوب تجزیه و تحلیل وردپرس همه این داده ها را در یک گزارش آسان قابل درک ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد در مورد وب سایت خود آگاهانه تصمیم بگیرید ، که در نهایت به شما کمک می کند بازدید بیشتر ، مشتری و فروش بیشتری کسب کنید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل برای وردپرس بیندازیم.

1. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights بهترین راه حل تجزیه و تحلیل برای سایت وردپرس شما است. به شما امکان می دهد به راحتی Google Analytics را در وردپرس نصب کنید و گزارش های مفیدی را در داشبورد وردپرس خود به شما نشان می دهد.

این یک داشبورد آمار وب سایت در منطقه مدیر وردپرس شما که منابع برتر ترافیک شما را نشان می دهد. MonsterInsights همچنین مقالات برتر رتبه بندی ، صفحات و موارد دیگر را نمایش می دهد ، بنابراین شما می توانید رفتار کاربر را بهتر درک کرده و با اعتماد به نفس تجارت خود را رشد دهید.

همچنین با ردیابی تجارت الکترونیکی همراه است که ردیابی کاربران WooCommerce در Google Analytics . همچنین می توانید از این داده ها برای کاهش رها شدن سبد خرید در وب سایت خود استفاده کنید.

2. ExactMetrics

ExactMetrics

ExactMetrics (داشبورد Google Analytics قبلاً برای WP) یکی از برترین پلاگین های Google Analytics برای وردپرس است. درک بسیاری از مبتدیان گزارش های Google Analytics کمی سخت است. ExactMetrics درک آنها را آسان می کند و گزارش های زیبایی را درست در منطقه مدیر وردپرس شما نشان می دهد.

شامل گزارش های جمعیتی ، پیگیری پیوند پیشرفته ، ردیابی پیوند وابسته ، گزارش های بی درنگ و موارد دیگر.

3. Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics محبوب ترین راه حل تجزیه و تحلیل موجود است. این برنامه رایگان است و به راحتی با استفاده از افزونه های ذکر شده در وردپرس قابل نصب است. با این حال ، می توانید آن را مستقیماً با افزودن کد در سایت خود نصب کنید.

برای نصب آن در چندین وب سایت و مشاهده همه گزارش های خود در یک داشبورد می توانید از یک حساب واحد استفاده کنید.

نه تنها تعداد بازدیدکنندگان را به شما نشان می دهد ، بلکه با گزارش های پیشرفته می توانید پیگیری پیوندها ، انجام تست A / B ، تعامل کاربر را ردیابی کنید ، اطلاعات آماری ترافیکی را در زمان واقعی دریافت کنید و موارد دیگر.

4. انبوه

Heap a >

Heap ابزاری قدرتمند برای تجزیه و تحلیل وب سایت است که به شما امکان می دهد بدون هر کد ، داده را برای هر کلیک ، ضربه ، تغییر ، کش رفتن و نمایش صفحه ضبط کنید.

همراه با داده های رفتاری پیشرفته است که به شما امکان می دهد ترافیک وب سایت خود را عمیقاً تجزیه و تحلیل کنید. Heap ساخته شده برای افرادی که عاشق داده ها ، تجزیه و تحلیل ها و آمار هستند ، تولید گزارش ها ، بازدیدها و پیگیری های سفارشی را امکان پذیر می کند.

برای وب سایت های تجارت الکترونیکی ، Heap ویژگی های پیشرفته ، بهینه سازی نرخ تبدیل ، گزارش سریع تر و ردیابی کاربر را نه تنها کسب بلکه ارزش طولانی مدت ارائه می دهد.

5 آمار WP

WP Statistics plugin

WP Statistics یک افزونه تجزیه و تحلیل وردپرس برای سایت شما است. این آمار ردیابی را با نمودارهای ساده در منطقه مدیر وردپرس شما نمایش می دهد.

این افزونه در ردیابی ریدایرکت ها از موتورهای جستجو مانند Google ، Bing ، Yahoo ، یاندکس و موارد دیگر. می توانید نقش های کاربر را مدیریت کنید برای نمایش این آمار در داشبورد وردپرس.

آمار WP به شما امکان می دهد داده ها را با توجه به نسخه های مرورگر ، کشور بازدید کننده ، کلمات کلیدی جستجو ، IP ها ، صفحات و موارد دیگر فیلتر کنید. همچنین می تواند گزارش ها را به صورت خودکار برای همه آمار از طریق ایمیل ارسال کند.

نکته منفی این است که تمام داده ها را در سایت وردپرس شما ذخیره می کند. بعد از مدتی ، این ممکن است اندازه پشتیبان گیری از وردپرس را افزایش دهد.
6 <. crazy egg>

Crazy Egg

Crazy Egg به شما نشان می دهد که بازدیدکنندگان در چه مکانی روی سایت شما کلیک می کنند. به این فناوری نقشه برداری گرما گفته می شود و به شما امکان می دهد نحوه تعامل کاربران با وب سایت شما را تجسم کنید.

به غیر از نقشه برداری گرما ، این به شما نشان می دهد که کاربران تا چه اندازه در صفحات شما پیمایش می کنند ، بنابراین می توانید محتوای وب سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید. ابزار Confetti آنها به شما امکان می دهد تا کلیک ها را به مراجع ، منابع ، اصطلاحات جستجو و غیره تقسیم کنید

این یک ابزار تست A / B برای انتخاب رنگ ، قلم و تصویر مناسب بر اساس آمار کاربر ارائه می دهد. این به شما کمک می کند برای طراحی وب سایت خود اقدام داده محور انجام دهید و صفحات فرود .

7. Mixpanel

Mixpanel a >

Mixpanel به شما کمک می کند تا ردیابی رویدادهای واقعی را برای فعالیت های خود اضافه کنید. این برنامه برای وب سایت ها و همچنین برنامه های تلفن همراه در دسترس است. همراه با هدف گیری سطح کاربر قدرتمند است و به شما کمک می کند با ارسال اعلان های فشاری و ایمیل به کاربران خود ، حفظ کاربر را ایجاد کنید.

همچنین به شما امکان می دهد برای مشتریان را ردیابی کنید و تبدیل ها را افزایش دهید . قیمت گذاری براساس اقداماتی است که افراد در سایت / برنامه شما انجام می دهند ، بنابراین ممکن است بالاتر از انتظار شما باشد.

8. Matomo

Matomo

Matomo (پیویک سابق) یک راه حل رایگان تجزیه و تحلیل منبع آزاد خود میزبان برای وب سایت های شما است. این همچنین دارای یک نسخه برتر میزبان ابر است. Matomo بینش کاربر محور ، حفاظت از داده ها ، گزارش های تجزیه و تحلیل سفارشی و گسترده و موارد دیگر را ارائه می دهد.

می توانید از آن در سطح شرکت استفاده کنید. تیم پشتیبانی Matomo فعالانه به شما در پیکربندی بستر تجزیه و تحلیل سایت کمک می کند. این برنامه دارای یک برنامه تلفن همراه است که می تواند آمار را در تلفن شما نمایش دهد.

9. ووپرا h4>

Woopra web analytics solution for WordPress

Woopra یکی دیگر از راه حل های تجزیه و تحلیل وب است که آمار بی درنگ را ارائه می دهد و کاربران را تا سطح فردی ردیابی می کند. این تمرکز بر روند مشتری ، حفظ ، تقسیم بندی و موارد دیگر است.

شما می توانید قیف ایجاد کرده و مواردی را که مانع از اقدام کاربران در سایت شما در کاربران شما می شود ، کنترل کنید. Woopra دارای یک افزونه وردپرس است که ادغام را آسان می کند.

10. StatCounter

StatCounter

افزونه StatCounter به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را به سرویس StatCounter متصل کنید. این یک سرویس مقابله با آمار وب سایت مبتنی بر ابر است که یک سرویس آماری وب سایت اساسی را ارائه می دهد.

به راحتی می توانید گزارشات مربوط به منابع ترافیک ، مکان بازدیدکنندگان ، مرورگرها و موارد دیگر را دنبال کنید. استفاده از آن آسان است اما فاقد ویژگی های پیشرفته ای است که از سایر راه حل های تحلیلی دریافت می کنید. به عنوان مثال ، ردیابی تجارت الکترونیکی ، پیگیری پیوند وابسته ، پیگیری اهداف و رویدادها و موارد دیگر.

11. Jetpack

Jetpack by WordPress.com

Jetpack توسط WordPress.com آمار اساسی را در داشبورد WordPress شما نمایش می دهد. برای پیگیری بازدیدکنندگان خود می توانید از این افزونه در هر سایت وردپرس خود میزبان استفاده کنید.

استفاده رایگان و گزینه خوبی برای وبلاگ های کوچک ، ارائه گزارش های ساده و آسان برای درک ترافیک. برای اتصال وب سایت خود به سرورهای WordPress.com و اجرای Jetpack در سایت خود به یک حساب WordPress.com رایگان نیاز خواهید داشت.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید انتخاب متخصص بهترین ابزارها و افزونه های بازاریابی محتوا برای وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/7-best-analytics-solutions-for-wordpress-users/.

دیدگاهتان را بنویسید