10 مورد برتر باید برنامه های آیفون را برای بلاگرها داشته باشند

آیا به دنبال بهترین برنامه های iPhone برای وبلاگ نویسان هستید که باید نصب کنید؟ شما احتمالاً در حال استفاده از چندین برنامه در iPhone خود برای کمک به وبلاگ نویسی هستید. در این مقاله ، ما 10 مورد برتر را که باید در اختیار داشته باشند ، به اشتراک گذاشته ایم که باید دارای برنامه های آیفون برای وبلاگ نویسان ، کاربران وردپرس و بازاریابان آنلاین باشد.

Must have iPhone apps for bloggers

1 برنامه های WordPress.com

WordPress.com Apps

WordPress.com برای مدیریت WordPress.com و همچنین وب سایتهای WordPress.org خود میزبان برنامه های زیبایی طراحی کرده است. به راهنمای ما درباره تفاوت بین WordPress.com vs WordPress.org برای جزئیات بیشتر.

این برنامه برای iOS ، Android و همچنین رایانه های رومیزی در دسترس است. به شما امکان می دهد پست ها را در حال حرکت بنویسید و ویرایش کنید ، عکس ها را به اشتراک بگذارید ، اعلان های فشاری دریافت کنید و نظرات را مدیریت کنید.

یک نقطه ضعف استفاده از برنامه این است که برخی از ویژگی های آن ، مانند آمار ، شما را مجبور به ایجاد حساب WordPress.com و نصب JetPack در سایت خود می کند. با این حال این ویژگی ها اختیاری هستند و شما همچنان می توانید بدون استفاده از این ویژگی ها از برنامه استفاده کنید.

2 اولیس

Ulysses

اگر به دنبال تجربه نوشتن قاتل در آیفون خود هستید ، پس از آن اولیس را پرداخت کنید. این یک برنامه پولی برنده جایزه است و شما تجربه نوشتن آن را دوست خواهید داشت.

برنامه هنگام نوشتن اساساً مانع شما می شود و به شما این امکان را می دهد که حتی در صفحه کوچکتر نیز بهره وری بیشتری داشته باشید. این یک برنامه نوشتاری است که با WordPress و Medium کار می کند. می توانید پرونده ها را با یادداشت ها ، Google Drive ، DropBox و موارد دیگر به اشتراک بگذارید.

همچنین برای کلیه پروژه های نوشتاری شما دارای یک سازمان بصری است که باعث می شود سازماندهی در هنگام حرکت راحت تر باشد. ویرایش متن از نحو markdown به شما امکان می دهد آزادانه بنویسید بدون اینکه مرتباً روی دکمه های کوچک ضربه بزنید تا قالب بندی شود یا پیوند اضافه کنید.

3. با تغذیه

Feedly

آیا می خواهید همه وب سایت ها و وبلاگ های مورد علاقه خود را در حال حرکت بخوانید؟ سپس Feedly را تسویه کنید. این هوشمندترین راه برای عضویت در وب سایت های مورد علاقه خود ، خواندن آنها در هر زمان که می خواهید و در هر دستگاهی که استفاده می کنید است. Feedly برای مرورگرها ، دسک تاپ ، iOS ، Android و موارد دیگر در دسترس است.

احتمالاً بهترین خوراک RSS خواننده در بازار. تجربه تمیز و واضح خواندن ، ردیابی هوشمندانه مطالب خوانده شده و ابزارهای آسانتر برای سازماندهی اشتراک های شما.

4. Snapseed

Snapseed

آیفون شما با یک دوربین عالی ارائه می شود و گاهی اوقات ممکن است لازم باشد با استفاده از آیفون خود عکسهای متحرک را ویرایش کنید. متأسفانه ، از جعبه ابزار پیشرفته ویرایش تصویر استفاده نمی شود که می تواند همه کارهایی را که می خواهید انجام دهید انجام دهد. اینجا جایی است که Snapseed وارد می شود.

Snapseed توسط Google ایجاد شده است ، یک برنامه ویرایش عکس پیشرفته برای دستگاه های تلفن همراه است. این برنامه هم برای اندروید و هم برای آیفون در دسترس است و دارای برخی از ویژگی های بسیار شگفت انگیز مانند برس بهبودی ، سابقه ویرایش ، فیلترها ، تعادل رنگ و نور و موارد دیگر است.

شگفت زده خواهید شد که Snapseed چقدر کار را برای استفاده از ضربه و حرکات برای ویژگی های پیشرفته ویرایش آسان کرده است. اگر به طور منظم از تلفن خود عکس به اشتراک می گذارید ، این برنامه باید برای iPhone شما باشد.

5. IFTTT

IFTTT

آیا بعضی اوقات آرزو می کنید کسی بتواند چندین جنبه از وبلاگ نویسی و رسانه های اجتماعی شما را خودکار کند؟ IFTTT همان دستیار مجازی است که آرزو می کنید.

به شما امکان می دهد رسانه های اجتماعی ، وبلاگ نویسی ، استفاده از تلفن همراه و اینترنت موارد خود را خودکار کنید.

اساساً ، شما فقط شرایطی را برای برنامه های مختلف تعیین می کنید ، و وقتی این شرایط مطابقت داشته باشد ، IFTTT اقداماتی را که تعریف کرده اید انجام می دهد. به عنوان مثال ، این می تواند مقالات جدید شما را توییت کند ، آنها را در فیس بوک به اشتراک بگذارد ، مقالات را بازتوییت کند و موارد دیگر.

به راهنمای ما در مورد نحوه برای جزئیات بیشتر وردپرس و رسانه های اجتماعی را با IFTTT خودکار کنید”.

6. Google Authenticator

Google Authenticator

یکی از مهمترین نکاتی که می توانید در امنیت وردپرس راهنما این است که تأیید دو مرحله ای را برای صفحه ورود به وردپرس . Google Authenticator برنامه ای است که برای فعال کردن آن به آن نیاز خواهید داشت.

رمزهای عبور حساس به زمان ایجاد می کند که باید آنها را به همراه رمز ورود وردپرس وارد کنید. از آنجا که این رمزهای عبور بر روی دستگاه تلفن همراه شما و فقط برای مدت کوتاهی ایجاد می شوند ، هکرها نمی توانند به راحتی به وب سایت شما نفوذ کنند.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در مورد نحوه افزودن تأیید صحت 2 مرحله ای Google Authenticator در وردپرس .

7. LastPass

LastPass

سارقان هویت ، بدافزار و حملات سایبری در گوشه های تاریک اینترنت در کمین هستند. اولین خط دفاعی شما در برابر این تهدیدها رمزهای عبور شما هستند. شما همیشه باید از کلمات عبور قوی و منحصر به فرد برای تمام حساب های آنلاین خود استفاده کنید. حال ، س isال این است که چگونه می توان همه آن رمزهای عبور قوی را پیگیری کرد؟

نیازی نیست LastPass یک برنامه مدیریت رمز عبور است که در همه مرورگرها ، سیستم عامل ها و حتی در iPhone شما کار می کند. به شما امکان می دهد گذرواژه را به طور خودکار ذخیره و وارد کنید. همچنین می توانید گذرواژه های خود را با خیال راحت با همکاران خود به اشتراک بگذارید بدون اینکه آنها بتوانند گذرواژه را مشاهده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، به راهنمای ما در نحوه مدیریت رمزهای عبور برای مبتدیان وردپرس.

جایگزین: Authy ، 1 رمز عبور

8. Pushbullet

Pushbullet

Pushbullet یک برنامه شسته و رفته است که به شما امکان می دهد فایل ها را بین دستگاه های خود به اشتراک بگذارید. روی همه سیستم عامل ها ، آیفون ، اندروید ، به علاوه همه مرورگرهای اصلی کار می کند. این به ویژه هنگامی مفید است که می خواهید فایلی را از یک دستگاه به دستگاه دیگر بدون همگام سازی همه پرونده های خود ارسال کنید.

همچنین به شما امکان می دهد اعلان های تلفن خود را در مرورگر یا دسک تاپ خود مشاهده کنید. همچنین می توانید از طریق دسک تاپ خود پیام های متنی را به تلفن خود مشاهده و ارسال کنید.

9 Hootsuite

Hootsuite

در حالی که برنامه های پیش فرض شبکه های اجتماعی برای اکثر کاربران بسیار خوب عمل می کنند ، آنها بسیاری از ویژگی هایی را که شما به عنوان یک وبلاگ نویس ، بازاریاب آنلاین یا صاحب مشاغل نیاز دارید از دست می دهند.

برخی از این ویژگی ها شامل برنامه ریزی ، نظارت بر شبکه های اجتماعی ، تجزیه و تحلیل ، داشبورد یکپارچه ، همکاری و غیره Hootsuite احتمالاً محبوب ترین برنامه ای است که همه این ویژگی ها را در یک داشبورد ساده ساده ارائه می دهد.

10. همیشه یادداشت

Evernote

Evernote به عنوان برنامه مورد علاقه یادداشت برداری ، انتخاب شماره یک در میان وبلاگ نویسان بوده است. این برنامه قدرتمند و بصری است و به شما امکان می دهد یادداشت برداری کنید ، پیوندها را ذخیره کنید ، یادآوری ها را تنظیم کنید و آنها را در همه دستگاه های خود به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید با استفاده از Evernote یا برنامه های شخص ثالثی در دستگاه خود یادداشت ها را با هر کسی به اشتراک بگذارید.

علاوه بر این ، Evernote به طور یکپارچه با برنامه هایی مانند ، Feedly ، IFTTT ، Google Drive ، یادداشت ها و موارد دیگر کار می کند. این به شما انعطاف پذیری بیشتر و بسیاری از روش های ذخیره و به اشتراک گذاری یادداشت های شما را می دهد.

جایگزین: Google Keep

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند برخی از برنامه های جدید iPhone را که باید برای وبلاگ نویسان داشته باشید پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از ابزارهای Google رایگان که هر وبلاگ نویس وردپرس باید استفاده کند .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/top-10-must-have-iphone-apps-for-bloggers/.

دیدگاهتان را بنویسید