10 بهترین افزونه وردپرس برای پادکسترها

آیا به دنبال بهترین افزونه های وردپرس برای پادکست ها هستید؟ وردپرس پلت فرم محبوب وبلاگ نویسی در میان پادکست های برتر انتخاب شده است. در این مقاله ، ما بهترین بهترین افزونه های پادکست وردپرس را به صورت دستی انتخاب کرده ایم.

Best WordPress plugins for podcasters

چگونه پادکست را با وردپرس شروع کنیم؟ h4>

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، وردپرس در بین پادکسترهای برتر مانند تیم فریس ، لوئیس هاوز ، مایکل هایت و غیره محبوب است. این امر عمدتا به این دلیل است که استفاده از وردپرس آسان است و دارای هزاران قالب عالی و هزاران افزونه های وردپرس

اگر به دنبال وب سایت خود را بسازید a > و پادکست را شروع کنید ، سپس ابتدا باید یک نام دامنه دریافت کنید و میزبانی وردپرس .

ما توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید زیرا یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان و وردپرس ارائه دهنده میزبانی رسمی است. علاوه بر این ، آنها به کاربران ما 60٪ تخفیف + دامنه رایگان می دهند.

پس از ثبت نام برای میزبانی ، مرحله بعدی این است که نصب وردپرس . دستورالعمل های موجود در و در کمترین زمان فعال و فعال خواهید شد.

اکنون بخشی از تنظیم پادکست خود ارائه می شود. برای کمک به شما در این بخش ، راهنمای گام به گام را در نحوه شروع پادکست خود را .

بعد از آن ، نگاهی به لیست بهترین انتخاب های افزونه های وردپرس برای پادکسترها بیندازید.

1 پاورپرس

PowerPress

PowerPress یک افزونه قدرتمند پادکست وردپرس است که به شما کمک می کند فایلهای پادکست خود را در وردپرس مدیریت کنید.

iTunes و Google Play را پشتیبانی می کند خوراک RSS برای پادکست شما. همچنین با یک رابط کاربری آسان ارائه می شود که در آن می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز برای ارسال پادکست خود را به iTunes اضافه کنید.

اضافه کردن قسمت های پادکست خود به سایت وردپرس با یک پخش کننده زیبا HTML5 آسان است. این برنامه همچنین شامل ابزارهای اشتراک یکپارچه برای تقویت مشترکان پادکست شماست. مهمتر از همه ، با پشتیبانی مفید جامعه از هزاران پادکستر که قبلاً از آن استفاده می کنند ، ارائه می شود.

از همه بهتر ، با بهترین سرویس میزبانی فایل صوتی پادکست کار می کند ، Blubrry .

2 پخش کننده پادکست هوشمند

Smart Podcast Player

Smart Podcast Player تجربه شنیداری زیبایی را به شنوندگان پادکست شما ارائه می دهد.

برخلاف سایر افزونه های پخش کننده پادکست ، تجربه کاربری بهتری را با یک پخش کننده HTML5 با طراحی زیبا ارائه می دهد. شما می توانید یک پخش کننده بزرگ اضافه کنید که در همه قسمت ها مرور می کند ، یا می توانید یک پخش کننده تک قسمت را اضافه کنید.

در همه دستگاه ها (موبایل ، رایانه لوحی و دسک تاپ) بسیار عالی به نظر می رسد و کار می کند. شما می توانید رنگ های خود را با تم روشن یا تیره انتخاب کنید. این برنامه دارای ویژگی های به اشتراک گذاری اجتماعی داخلی ، دکمه بارگیری ، کنترل سرعت ، مهر زمان و موارد دیگر است.

3. پادکست بسیار جدی

Seriously Simple Podcasting

بسیاری از مبتدیان فقط می خواهند پادکست خود را بدون خرید میزبان پادکست اختصاصی یا یک پخش کننده رسانه شروع کنند. به طور جدی پخش کننده ساده پادکست می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. به شما امکان می دهد قسمت های پادکست خود را مستقیماً در سایت وردپرس خود مدیریت و بارگذاری کنید.

خوراک پادکست شما را ایجاد می کند که با iTunes ، Google Play و بسیاری از سرویس های دیگر سازگار است. این پلاگین همچنین دارای کد کوتاه و ابزارک است تا به راحتی قسمت های پادکست را در وب سایت شما نمایش دهد.

4. ناشر Podlove Podcast

Podlove

ناشر Podlove Podcast توسط Podlove ، یک انجمن آنلاین از کاربرانی که می خواهند استانداردهای پادکست را بهبود بخشند ، ایجاد شده است. هدف از این افزونه ارائه راه حل های پیشرفته برای مسائل پادکست است که توسط سایر سیستم عامل های موجود برطرف نشده است.

ناشر Podlove Podcast مدیریت پادکست خود را از سایت وردپرس برای شما آسان تر می کند. فیدهای پادکست کاملاً سازگار با کنترل دقیق دانه ها روی فیدهای شما را ارائه می دهد. این برنامه فیدهای چند قالب ، پشتیبانی از رمزگذارهای مختلف صوتی و تصویری ، پخش کننده HTML5 پیشرفته ، پشتیبانی از فصل ها ، آمار بارگیری و الگوهای انعطاف پذیر را ارائه می دهد.

بهترین قسمت این است که بخشی از یک انجمن فعال خواهید بود. آنها تالارهای گفتگوی خودشان را دارند که می توانید در آن ها س askال کنید و از توسعه دهندگان و سایر کاربران کمک بگیرید.

5. مطبوعات پادکست ساده

Simple Podcast Press

پرس ساده پادکست به شما امکان می دهد epsiodes پادکست خود را به زیبایی در وردپرس نمایش دهید. با همه سرویس های محبوب میزبانی پادکست کار می کند. شما فقط باید URL خوراک iTunes پادکست خود را اضافه کنید و به طور خودکار قسمت ها را دریافت کرده و در یک پخش کننده HTML5 زیبا نمایش می دهد.

این امکان را به شما می دهد تا قسمت های جداگانه را با مهر زمان نشان دهید تا بتوانید به کاربران اجازه دهید در یک قسمت به موضوعات اصلی بپردازند. این برنامه همچنین دارای ویژگی های به اشتراک گذاری اجتماعی داخلی از جمله جعبه نقل قول برای صدای جیر جیر است.

6. افزونه پادکست Libsyn

Libsyn

Libsyn یک سرویس میزبانی پادکست محبوب است و این پلاگین به شما کمک می کند سایت وردپرس شما را به حساب Libsyn خود متصل کنید. به شما امکان می دهد قسمت ها را به راحتی ایجاد کنید ، آنها را به عنوان پیش نویس ذخیره کنید و در وردپرس برنامه ریزی کنید.

شما می توانید مستقیماً پرونده های پادکست خود را از وردپرس در Libsyn بارگذاری کنید ، این بدان معنی است که رسانه پادکست شما فضای سرور میزبان وردپرس شما را اشغال نمی کند. همچنین می توانید از کتابخانه رسانه وردپرس خود فایل اضافه کنید.

تمام خوراک رسانه و پادکست شما در سرورهای Libsyn باقی می ماند. حتی اگر وب سایت شما خراب شود ، مشترکان پادکست شما همچنان می توانند قسمت ها را مستقیماً در برنامه های پادکست و خوانندگان خبره بارگیری کنند.

7. ویجت پادکست ویژه

Featured podcast widget

ویجت پادکست ویژه به شما امکان می دهد یک قسمت پادکست را در نوار کناری وردپرس خود قرار دهید. این یک افزونه addon برای PowerPress است ، بنابراین فقط در صورت استفاده از PowerPress توسط Blubrry می توانید از آن استفاده کنید.

پس از فعال سازی ، باید از صفحه Appearance »Widgets بازدید کرده و ابزارک ‘Featured Podcast’ را به نوار کناری WordPress خود اضافه کنید. می توانید آخرین قسمت را نمایش دهید ، دسته ای را انتخاب کنید یا به صورت دستی شناسه اپیزودی را که می خواهید نمایش داده شود وارد کنید.

برای پخش قسمت ، از تصویر برجسته پست و بخشی از پخش کننده رسانه پیش فرض PowerPress استفاده می شود.

8. همانطور که شنیده اید

As Heard On

همانطور که Heard On به شما امکان می دهد پادکست های مختلفی را که در آن مصاحبه کرده اید نمایش دهید. این به شما کمک می کند پادکسترهای دیگر را در سایت خود قرار دهید ، از اثبات اجتماعی بهره مند شوید و در پادکست های بیشتری دیده شوید. این افزونه افزودن پادکست هایی را که می خواهید به نمایش بگذارید آسان می کند. می توانید نام پادکست ، نام میزبان ، تصویر بند انگشتی ، URL قسمت ، توضیحات و غیره را اضافه کنید

شما باید آلبوم هنری را برای پادکست هایی که می خواهید نمایش دهید پیدا کنید و تصاویر را به صورت دستی بارگذاری کنید. بعد از اینکه چند پادکست اضافه کردید ، می توانید آنها را در یک ابزارک نوار کناری ، پست وبلاگ یا هر صفحه دیگری در سایت خود نمایش دهید.

افزونه های جایزه h4>

این افزونه ها مخصوص پادکست نیستند ، اما برای هر پادکستری که از وردپرس استفاده می کند بسیار مفید است.

9. MonsterInsights

MonsterInsights

آیا می خواهید بدانید که مردم چگونه وب سایت پادکست شما را کشف می کنند؟ MonsterInsights بهترین است افزونه Google Analytics برای کاربران وردپرس . این به شما کمک می کند تا بفهمید کاربران شما از کجا می آیند ، چه کاری انجام می دهند و مدت زمانی را که در سایت شما می گذرانند.

MonsterInsights همچنین با ویژگی پیگیری پیوند که به شما کمک می کند بفهمید کدام قسمت ها بیشتر بارگیری می شوند. این همچنین با یک افزودنی برای Google Optimize همراه است که ابزاری است برای کمک به شما در انجام آزمایش های محتوا مانند آزمایش A / B برای فهمیدن اینکه چه چیزی برای وب سایت شما بهتر است.

10. WPForms

WPForms

تعامل کاربر به شما کمک می کند بازدیدکنندگان بیشتری را تبدیل کرده و جامعه قوی تری ایجاد کنید. WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس که به شما امکان می دهد بدون نوشتن هیچ کدی فرم های زیبایی را برای وب سایت خود ایجاد کنید.

می توانید از آن برای فرم تماس را اضافه کنید ، فرم های نظرسنجی بسازید ، پرداخت بپذیرید ، فرم های اشتراک ایمیل ایجاد کنید و موارد دیگر. به دلیل سهولت استفاده و ویژگی های قدرتمند ، داشتن آن برای مجموعه ابزارهای podcaster ضروری است.

همچنین نسخه رایگان WPForms برای کاربران WPBeginner در دسترس است. امروز WPForms Lite را دریافت کنید .

در حال حاضر این همه است.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های وردپرس برای پادکست ها کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای امنیتی وردپرس برای مبتدیان.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-wordpress-plugins-for-podcasters/.

دیدگاهتان را بنویسید