10 بهترین ابزار و پلاگین بازاریابی شرکت های وابسته برای وردپرس

آیا به دنبال بهترین ابزارها و افزونه های بازاریابی شرکت های وابسته هستید؟

بازاریابی وابسته روشی هوشمندانه برای با تبلیغ محصولات و خدماتی که دوست دارید و از آنها استفاده می کنید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید . هنگامی که کاربران شما با پیوند پیگیری شما خرید می کنند ، در این صورت کارمزد کسب می کنید (این یک پیروزی است).

در این مقاله ، ما لیست انتخاب شده بهترین ابزارها و افزونه های بازاریابی شرکت های وابسته را برای وردپرس به اشتراک خواهیم گذاشت.

Best Affiliate Marketing Tools and Plugins for WordPress

بهترین ابزارها و افزونه های بازاریابی شرکت های وابسته h4>

وردپرس محبوب ترین سازنده وب سایت در بین بازاریابان وابسته و وبلاگ نویسان. عمدتا به این دلیل که به شما امکان دسترسی به بهترین افزونه ها و ابزارها را برای تبلیغ شرکای خود می دهد در حالی که ایجاد ترافیک بیشتر به وب سایت خود .

با این وجود از آنجا که تعداد زیادی افزونه وردپرس در دسترس است ، اغلب مبتدیان دچار سردرگمی می شوند که از کدام افزونه ها و ابزارها باید استفاده کنند؟

به همین دلیل ما تحقیق را برای شما انجام دادیم… و برای ما زیرا از طریق بازاریابی وابسته نیز از وب سایت خود درآمد کسب می کنیم.

در تجربه ما ، شما به ابزاری نیاز دارید که به شما کمک می کند موارد زیر را انجام دهید:

  • به راحتی لینک های وابسته را به مقالات خود اضافه کنید
  • مدیریت و ذخیره پیوندهای وابسته در داخل وردپرس
  • برای رسانه های اجتماعی و پادکست ها پیوندهای وابسته قابل اشتراک ایجاد کنید
  • مخاطبان خود را رشد دهید و پیروان وفاداری ایجاد کنید
  • عملکرد بهترین کمپین های وابسته خود را پیگیری کنید

همانطور که گفته شد ، بیایید نگاهی به بهترین ابزارها و افزونه های بازاریابی شرکت های وابسته بیندازیم که به شما در رشد تجارت کمک می کنند.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر دستورالعمل های کتبی را ترجیح می دهید ، فقط به خواندن ادامه دهید.

1. پیوندهای زیبا

Pretty Links

پیوندهای زیبا یک شرکت وابسته محبوب است افزونه مدیریت پیوند برای وردپرس مورد اعتماد بیش از 200000 وب سایت.

به شما این امکان را می دهد که به راحتی به پست های وردپرس خود پیوند اضافه کنید ، URL های وابسته کوتاه و به یادماندنی برای پادکست ها / رسانه های اجتماعی ، پیوندهای وابسته پنهان و موارد دیگر ایجاد کنید.

همچنین می توانید پیوند خودکار را برای افزودن خودکار پیوندهای وابسته برای کلمات کلیدی خاص فعال کنید. این افزونه به شما امکان می دهد مسیرهای هدایت را تنظیم کنید که در صورت بازگشت پیوند وابسته به خطای 404 .

Pretty Links گزارشات پیوند دقیق را در داشبورد مدیریت وردپرس شما نشان می دهد. با این کار می توانید ببینید که کدام لینک های وابسته در وب سایت شما عملکرد بهتری دارند.

2. وابستگان Thirsty

ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates یکی دیگر از لینک های وابسته قدرتمند ابزار مدیریتی برای وردپرس. به شما امکان می دهد پیوندهای وابسته خود را در داشبورد سرور وردپرس به راحتی مدیریت کنید.

شما می توانید به سرعت پیوندها را به پست ها ، پیوندهای شنل ، درج خودکار پیوندهای وابسته وارد کنید و حتی عملکرد هر پیوند را در سایت خود ببینید. همچنین می توانید پیوندهای خود را به دسته ها مرتب کنید ، این امر سازماندهی شرکای وابسته خود را آسان می کند.

دلیل اینکه دو نقطه برتر در لیست ما توسط پلاگین های مدیریت پیوند گرفته می شود ، اهمیت آن است. شما باید پیوندهای زیبا یا وابسته های تشنه را انتخاب کنید.

3. MonsterInsights

MonsterInsights

شما به عنوان یک بازاریاب وابسته هوشمند ، باید بدانید که چه مقالاتی بازدید بیشتری دارند ، کاربران از کجا می آیند و هنگام مشاهده وب سایت شما چه کاری انجام می دهند.

اینجا جایی است که MonsterInsights وارد می شود. این بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است (مورد اعتماد 2 میلیون وب سایت). این اطلاعات بصیرت عملی و گزارش های تجزیه و تحلیل وب را در داشبورد وردپرس به شما نشان می دهد.

MonsterInsights کار به راحتی خودکار را آسان می کند پیوندهای وابسته خود را ردیابی کنید . همراه با یک ویژگی ردیابی پیوند که به نظارت بر کلیک URL ، تبلیغات بنر و سایر پیوندهای خروجی کمک می کند. می توانید این مطلب را با بینش صفحه و سایر گزارش ها ترکیب کنید تا تجزیه و تحلیل جامع تری داشته باشید.

MonsterInsights کاربر پسند است و راه اندازی آن آسان است. برای راهنمایی دقیق ، به راهنمای مبتدیان ما در نحوه نصب Google Analytics در وردپرس .
4 <.>

RafflePress a >

RafflePress بهترین افزونه Giveaway WordPress در بازار. به شما امکان می دهد در وب سایت خود مسابقه های ویروسی و مسابقه ایجاد کنید ، که به شما کمک می کند تا به سرعت بازدید زیادی داشته باشید.

همراه با سازنده کشیدن و رها کردن ، یک کمپین تبلیغاتی جذاب و جذاب ارائه می دهد. این به شما کمک می کند تا کمپین های تبلیغاتی محصولات وابسته خاص را اجرا کنید ، کمپین های فصلی را اجرا کنید ، یا بررسی RafflePress کامل ما مراجعه کرده و یا مرحله به مرحله پیش بروید دستورالعمل ها و اولین هدایا یا مسابقه خود را در وردپرس اجرا کنید.

5. تماس مداوم

Constant Contact

تماس دائمی است بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی در اینترنت به شما امکان می دهد حتی پس از ترک بازدیدکنندگان از وب سایت خود با آنها در ارتباط باشید.

به راحتی می توانید یک خبرنامه ایمیل ایجاد کنید ، کمپین های ایمیل را اجرا کنید و مشترکین خود را با سیستم عامل خود رشد دهید.

با استفاده از سازنده ایمیل کشیدن و رها کردن با تعداد زیادی الگو ، می توانید در عرض چند ثانیه کمپین های ایمیل زیبایی ایجاد کنید. شما می توانید شرکای وابسته خود را از طریق خبرنامه خود تبلیغ کنید که کانال دیگری را برای رشد درآمد شرکت های وابسته خود در خارج از وب سایت شما باز می کند.

Contact Contact آماری دقیق درباره نحوه انجام مبارزات شما ارائه می دهد ، و می توانید تست A / B را اجرا کنید تا ببینید کاربران از چه قالبی جذاب ترند.

جایگزین: SendinBlue / ConvertKit p >

6. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster بهترین ابزار تولید بهینه سازی و بهینه سازی تبدیل در بازار است. با Exit-Intent Int a قدرتمند همراه است. > فناوری برای تبدیل بازدیدکنندگان متروکه خود به مشترکان و مشتریان.

شما می توانید از OptinMonster برای افزودن پیوندهای وابسته به پنجره های کوچک جعبه ، فرم های ورود به سیستم اسلاید ، فرم های نوار کناری ، میله های شناور و موارد دیگر.

هر optin به شما امکان می دهد فرصت های جدیدی را برای به حداکثر رساندن کمیسیون وابسته خود ، تبدیل بازدید کنندگان وب سایت به مشترکان ، مشغول نگه داشتن کاربران و صرف وقت بیشتر در سایت خود ایجاد کنید.

OptinMonster به شما امکان می دهد تست های تقسیم را انجام دهید و نرخ ثبت نام ایمیل خود را افزایش دهید. شما باید راهنمای ما را در مورد چگونگی لیست ایمیل خود را در وردپرس ایجاد کنید .

7. گردآورنده RSS WP

WP RSS Aggregator

WP RSS Aggregator یک افزونه محبوب RSS وردپرس است. ایده آل است که مطالب را از شبکه های وابسته به سایت وردپرس خود وارد کنید. می توانید از آن به عنوان تجمیع کننده محتوا ، متصدی اخبار استفاده کنید و برای افزایش درآمد شرکت وابسته خود آن را با محتوای اصلی خود ترکیب کنید.

با افزونه های قدرتمند آن ، می توانید وبلاگ های خودکار با شبکه های وابسته خود. این به طور خودکار محصولات را به عنوان پست در وبلاگ وردپرس شما واکشی می کند ، و شما می توانید برای ارسال محتوای اصلی خود آن پست ها را ویرایش کنید.

8. SEMRush

SEMRush

SEMRush یکی از بهترین ابزارهای جستجوگرها

در بازار استفاده کنید. این یک جعبه ابزار سئو و بازاریابی کامل برای تولیدکنندگان محتوا و برای بازاریابان وابسته بسیار کارآمد است.

همراه با یک فوق العاده قدرتمند ابزار تحقیق کلمات کلیدی ، که به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را ردیابی کنید ، ایده های جدید پیدا کنید ، رتبه بندی کلمات کلیدی خود را ببینید و موارد دیگر.

می توانید از آن برای اجرای تجزیه و تحلیل رقبا استفاده کنید و ببینید رقبای شما برای کدام کلمات کلیدی رتبه بندی می کنند. سپس SEMRush نکاتی عملی برای غلبه بر آنها در رتبه بندی جستجو با ابزار دستیار نوشتن سئو .

شما می توانید با استفاده از همان کلید واژه ها از ابزار تحقیق و تجزیه و تحلیل رقابت استفاده کنید تا ببینید کدام محصولات وابسته در میان رقبای شما محبوب هستند ، شرکای جدید وابسته پیدا کنید یا محصولات جدیدی را برای تبلیغ پیدا کنید.

جایگزین: Ahrefs

9. WPForms

WPForms

WPForms پسران مبتدی ترین افزونه فرم تماس با وردپرس . همراه با سازنده فرم کشیدن و رها کردن ، هر نوع فرم را به راحتی در وب سایت خود ایجاد می کنید.

شما می توانید از WPForms برای ایجاد فرم ثبت نام وابسته و اجازه دادن به شرکای احتمالی برای ارسال درخواست های وابسته به وب سایت خود استفاده کنید. با سرویس های معروف مانند تماس مداوم برای ارسال خودکار پاسخ به کاربران خود.

WPForms همچنین چندین الگو از پیش ساخته شده برای فرم ثبت نام کاربر ، فرم ثبت نام ، فرم نظرسنجی / نظرسنجی و موارد دیگر.

10. AdSanity

AdSanity

AdSanity بهترین افزونه مدیریت تبلیغات برای وردپرس . این گزینه های نمایش قدرتمندی برای قرار دادن بنرهای تبلیغاتی در هدر ، نوار کناری و پاورقی وب سایت شما دارد.

این افزونه به شما امکان می دهد پیوندهای وابسته را به تبلیغات خود اضافه کنید و کلیک های بیشتری دریافت کنید. با گزینه های انتشار ، می توانید تاریخ شروع و پایان آگهی ها را نیز تعیین کنید تا بتوانید معاملات انحصاری شرکای وابسته خود را تبلیغ کنید.

این ابزار مناسب برای دارندگان وب سایتی است که همچنین از Google AdSense و سایر برنامه های تبلیغاتی برای تأمین درآمد آنها. شما می توانید بدون ویرایش فایل های قالب وردپرس ، به راحتی کد تبلیغات را در وب سایت خود قرار دهید و تبلیغات را به صورت پویا نمایش دهید.

این آمار گرافیکی کاملی را برای تبلیغات منفرد نشان می دهد ، بنابراین شما خواهید دانست که کدام یک از تبلیغات در وب سایت شما عملکرد خوبی دارد. همچنین می توانید برای مشاهده گزارش های سفارشی برای تبلیغات خاص ، محدوده تاریخ را انتخاب کنید.

جایزه: Affiliate Royale a > h4>

Affiliate Royale

Affiliate Royale است a strong ابزار پیگیری و مدیریت وابسته برای مشاغلی که می خواهند برنامه وابسته خود را شروع کنند.

در عرض چند دقیقه می توانید از آن برای راه اندازی برنامه وابسته خود استفاده کنید. با Affiliate Royale می توانید کلیک ها ، فروش و پرداخت های شرکت های وابسته را کنترل کنید.

با سیستم عامل های مشهوری مانند MemberPress سازگار است ، PayPal ، WooCommerce ، Authorize.net و موارد دیگر.

جایگزین: AffiliateWP

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین ابزارها و افزونه های بازاریابی وابسته برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست انتخاب شده عنوان بهترین نرم افزار چت زنده و بهترین افزونه های وردپرس برای رشد وب سایت خود.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/10-best-affiliate-marketing-tools-and-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید