10 افزونه وردپرس که به سرعت به شما کمک می کند تا بازدید بیشتری داشته باشید

آیا می خواهید بازدید بیشتری از سایت وردپرس خود داشته باشید؟ چندین افزونه وردپرس وجود دارد که می تواند به افزایش بازدید و جذب کاربر در وب سایت شما کمک کند. در این مقاله ، ما 10 افزونه وردپرس را به شما نشان خواهیم داد که به سرعت به شما کمک می کند تا بازدید بیشتری داشته باشید.

WordPress plugins to get more traffic

1 OptinMonster

OptinMonster

آیا می دانید بیش از 70٪ افرادی که امروز از وب سایت شما بازدید می کنند دیگر هرگز بر نخواهند گشت. همان جایی است که OptinMonster وارد می شود. به شما کمک می کند بازدیدکنندگان را به مشترکان ایمیل تبدیل کنید.

OptinMonster به شما امکان می دهد رفتار کاربر را ردیابی کرده و در لحظه دقیق ترک شدن پیام پیامی را به او نشان دهید ، بنابراین می توانید آنها را به مشترکان ایمیل تبدیل کنید.

مطالعه موردی ما را در مورد چگونگی ما مشاهده کنید مشترکین ایمیل ما را با استفاده از OptinMonster 600٪ افزایش داد .

2. نوار اجتماعی شناور h4 >

Floating Social Bar

هزاران افزونه وردپرس وجود دارد که به شما امکان می دهد دکمه های اشتراک اجتماعی را اضافه کنید. با این حال ، اکثر آنها پیچیده هستند ، شبکه های اجتماعی ناخواسته زیادی دارند و وب سایت شما را کند می کنند.

نوار اجتماعی شناور بسیار سریع است و فقط دارای محبوب ترین شبکه های اجتماعی است. می توانید تنظیم کنید که وقتی کاربران به پایین پیمایش می کنند ، در بالای پست های شما بماند. همچنین می توانید آن را در انتهای پست های خود اضافه کنید. ما از نسخه کمی اصلاح شده Floating Social Bar در WPBeginner استفاده می کنیم.

3 احیای پست های قدیمی ( Tweet Old Post Old)

Revive Old Posts

غالباً کاربران جدید یک پست وبلاگ ایجاد می کنند ، یک بار آن را به اشتراک می گذارند و سپس می گذارند تا در صفحات بایگانی آنها بمیرد.

احیای پست های قدیمی باعث می شود پست های قدیمی شما در پروفایل های اجتماعی شما زنده بمانند. به شما امکان می دهد پستهای قدیمی خود را در فواصل منظم به طور خودکار در توییتر و فیس بوک به اشتراک بگذارید.

به راهنمای ما در مورد نحوه برای راهنمایی های دقیق پست های قدیمی وردپرس خود را به طور خودکار به اشتراک بگذارید .

4. WP to Buffer h4 >

WP to Buffer

بافر به شما امکان می دهد برای پروفایل های شبکه های اجتماعی خود به روزرسانی کنید. افزونه WP to Buffer به طور خودکار پست های وردپرس شما را به صف بافر اضافه می کند. به این ترتیب می توانید تمام به اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی را که پس از انتشار یک پست انجام می دهید کاملاً خودکار کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در مورد نحوه برنامه ریزی پست های WordPress برای رسانه های اجتماعی با Buffer .

5. Yoast SEO

Yoast SEO

Yoast SEO بهترین افزونه SEO WordPress با جامع ترین مجموعه ابزارها برای بهینه سازی وب سایت شما. می توانید برچسب های متا ، نقشه سایت XML ، پیمایش آرد سوخاری ، و حتی داده های کنسول جستجوی گوگل خود را به وردپرس وارد کنید.

Yoast SEO همچنین به شما کمک می کند وب سایت خود را برای سیستم عامل های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر بهینه کنید. می توانید تصاویر کوچک را برای فیس بوک و کارت های توییتر و غیره اضافه کنید.

به راهنمای ما در نحوه نصب و راه اندازی Yoast SEO در وردپرس برای دستورالعمل های گام به گام.

6. ارسال های مرتبط درون خطی h4 >

Inline Related Posts

پست های مرتبط خط کشیده پیوندهای مربوط به پست های مرتبط در داخل مقالات شما را نشان می دهد. این برای مقاله های طولانی بسیار خوب عمل می کند زیرا کاربران قبلاً با این محتوا درگیر شده اند و احتمال بیشتری دارد که مطالب مشابه را بررسی کنند. این باعث افزایش بازدید از صفحه و مدت زمان کاربران در وب سایت شما می شود.

برای راهنمایی های دقیق ، به راهنمای ما در عنوان نحوه افزودن پستهای مرتبط درون خطی در وردپرس . همچنین ممکن است بخواهید از لیست 5 افزونه بهترین پست های مرتبط برای وردپرس .

7. WordPress Popular Posts h4 >

WordPress Popular Posts

افزونه پست های محبوب وردپرس به شما امکان می دهد بهترین مطالب وب سایت خود را برجسته کنید و در نتیجه توجه بیشتری را به آنها جلب کنید و تعامل را افزایش دهید.

به شما امکان می دهد پست های محبوب خود را براساس بازدید از صفحه یا نظرات نمایش دهید. شما همچنین می توانید لیست را با تصاویر کوچک پست نمایش دهید و حتی می توانید پست های محبوب را براساس روز ، هفته یا ماه انتخاب کنید.

همچنین ممکن است بخواهید لیست 5 بهترین پلاگین پست محبوب برای وردپرس .

8. اشتراک در نظرات بارگذاری مجدد

Subscribe to Comments Reloaded

ترافیک و مشارکت کاربران در وب سایت دست به دست می شوند. نظرات ابزاری مناسب برای افزایش تعامل کاربر هستند. مشترک شدن در نظرات پلاگین Reloaded به کاربران شما امکان می دهد در نظرات مقاله های شما مشترک شوند. این به آنها امکان می دهد هر زمان که نظر جدیدی در مورد مقاله هایی که مشترک کرده اند نظر جدیدی را دریافت کنید.

به راهنمای ما در مورد چگونگی به کاربران امکان می دهند در نظرات خود در وردپرس مشترک شوند

همچنین می توانید آن را با سایر موارد افزونه هایی برای بهبود نظرات وردپرس و افزایش تعامل و ترافیک کاربر به طور همزمان.

9. برای توییت کلیک کنید a > h4>

Click to Tweet

این افزونه به شما امکان می دهد جعبه کلیک برای توییت کردن را در پست های وردپرس خود اضافه کنید. شما می توانید از نظر استراتژیک ، کلیک برای توییت کردن جعبه ها را در مقالات خود با نقل قول های خود قرار دهید.

بسیار موثر است و به شما کمک می کند کاربران بیشتری را از توییتر به سایت وردپرس خود بیاورید. راهنمای ما را در مورد نحوه برای ارسال دستورالعمل های دقیق کلیک کنید تا جعبه های Tweet را در پست های وردپرس خود اضافه کنید.

10. مقالات فوری برای WP

Facebook Instant Articles

فیس بوک مقالات فوری را برای همه ناشران باز کرده است. مقالات فوری برای WP افزونه رسمی است که به شما کمک می کند سایت وردپرس خود را برای مقالات فوری فیس بوک تنظیم کنید.

به دلیل سرعت باورنکردنی بارگذاری صفحه ، مقالات فوری به احتمال زیاد کلیک و در Facebook به اشتراک گذاشته می شوند. این نه تنها بازدید بیشتری را به وب سایت شما وارد می کند ، بلکه به شما در افزایش دسترسی به صفحه فیس بوک کمک می کند.

برای دستورالعمل های گام به گام دقیق ، به راهنمای ما در نحوه تنظیم مقالات فوری فیس بوک برای وردپرس .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های وردپرس را برای جلب بازدید بیشتر در وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید اینها را بررسی کنید 19 نکته عملی برای هدایت بازدید به سایت جدید وردپرس خود .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/10-wordpress-plugins-that-will-quickly-help-you-get-more-traffic/.

دیدگاهتان را بنویسید