10 افزونه وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

آیا می خواهید از فناوری های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در سایت وردپرس خود استفاده کنید؟ این احتمال وجود دارد که شما قبلاً از آن استفاده کرده باشید. در این مقاله ، ما برخی از افزونه های وردپرس را به اشتراک خواهیم گذاشت که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای ارائه ویژگی های هوشمندتر برای وب سایت شما استفاده می کنند.

WordPress plugins using artificial intelligence and machine learning

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین چیست؟ h4>

اگر اخبار را دنبال می کنید ، حتماً کلمات هوش مصنوعی یا یادگیری ماشین را ذکر کرده اید.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، فناوری های رایانه ای هستند که برای ارائه راه حل های هوشمندانه در دستگاه های رایانه ای ، برنامه ها ، دستگاه های GPS ، تلویزیون های هوشمند ، دستگاه های کمک به منزل و سایر موارد استفاده می شوند.

هوش مصنوعی به برنامه های رایانه ای امکان انتخاب بدون هوش انسانی را می دهد.

یادگیری ماشین به نرم افزار کمک می کند تا از تجربیات ، داده ها و فعالیت کاربر برای بهبود هوش مصنوعی و انتخاب بهتر ، یاد بگیرد.

این فناوری ها به توسعه دهندگان اجازه می دهد وظایفی را که معمولاً به هوش انسانی نیاز دارند ، به طور خودکار انجام دهند.

به عنوان مثال ، در حال حاضر بیشتر تلفن های همراه مدرن و دستگاه های هوشمند از قابلیت تشخیص صدا ، الگوهای جستجو ، ترجمه ها ، تشخیص تصویر و موارد دیگر استفاده می کنند.

تفاوت هوش مصنوعی با یادگیری ماشینی چیست؟

هوش مصنوعی می تواند بر اساس هوش برنامه ریزی شده تصمیم گیری کند.

یادگیری ماشینی با یادگیری خود از طریق فعالیت کاربر و جمع آوری اطلاعات ، باعث افزایش هوش مصنوعی می شود. این باعث می شود هوش مصنوعی هوشمندتر شود و به آن امکان تصمیم گیری دقیق تری را بدهد.

در مورد ماشین آلاتی که دنیا را تصرف می کنند چطور؟

بسیاری از دانشمندان ، مهندسان و کارآفرینان برجسته نگرانی خود را نسبت به تهدید احتمالی جامعه بشری از طریق هوش مصنوعی و ماشین های خودآموزی ابراز کرده اند.

با این حال ، این پتانسیل بالایی نیز برای بهبود زندگی میلیاردها نفر دارد. به همین دلیل است که حتی برجسته ترین افراد مشکوک به هوش مصنوعی نیز استفاده دقیق آن را برای منافع بیشتر ترغیب می کنند.

هوش مصنوعی چه کاری می تواند برای وب سایت های وردپرس انجام دهد؟ h4>

این می تواند تجربه کاربری هوشمندانه و بسیار بهتری را به کاربران شما ارائه دهد. به عنوان مثال ، می تواند بهبود جستجوی وردپرس ، بررسی دستور زبان و سبک ، نمایش محتوای مرتبط ، بهبود تبدیل ها ، افزایش فروش تجارت الکترونیکی و موارد دیگر.

وب سایت شما برای کاربران شما هوشمند ، سریعتر و شخصی تر می شود. این در وقت شما صرفه جویی می کند و به شما امکان می دهد کارهای دیگری را برای رشد تجارت خود انجام دهید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به افزونه های وردپرس بیندازیم که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین استفاده می کنند.

1 Akismet

Akismet

Akismet یکی از تنها دو افزونه ای است که از قبل روی هر وب سایت وردپرس نصب شده است. از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای نظرات هرزنامه را تشخیص دهید .

با استفاده از میلیون ها وب سایت ، Akismet در طول سال ها بهبود یافته است تا تقریباً هرزنامه ارسال شده توسط ربات ها را شناسایی کند. همچنین می تواند با آموختن از اشتباهات آن و شناخت الگوهای میلیون ها وب سایت ، نظرات هرزنامه را که به طور دستی توسط کاربران واقعی انسانی ارسال شده است ، شناسایی کند.

برای جزئیات بیشتر به راهنمای Akismet برای مبتدیان با راهنمایی در مورد نحوه راه اندازی آن در وب سایت وردپرس خود.

2 WordLift

WordLift

WordLift سرویس تحت وب خود را با وب سایت وردپرس شما ادغام می کند. این نکات جستجوگرها ) را برای بهبود محتوای خود با به کمک نمودار دانش آنها

این مطالب شما را تجزیه و تحلیل می کند تا حقایق ، اعداد و ارقام و رسانه ها را برای مطابقت و ایجاد روابط متنی در میان مقالات شما ارائه دهد که منجر به توصیه های بهتر محتوای شما می شود. این یک نمودار دانش برای وب سایت خود ایجاد می کند که با افزودن محتوای بیشتر به وب سایت خود هوشمندتر می شود.

3. بعد از مهلت قانونی

After The Deadline

After the Deadline قبلاً به عنوان یک افزونه مستقل وردپرس در دسترس بود ، اما اکنون به عنوان بخشی از عنوان JetPack . این یک هوش مصنوعی است ابزار بررسی دستور زبان که خوانایی محتوای شما را تجزیه و تحلیل می کند تا به شما در نوشتن بهتر کمک کند.

این برنامه از زبان انگلیسی آمریکایی ، انگلیسی و کانادایی پشتیبانی می کند و از لحاظ گرامری از زبان های فرانسه و آلمانی محدود پشتیبانی می کند. همچنین به صورت افزودنی Google Chrome به عنوان جایگزین ماژول JetPack .

4. مترجم زبان Google

Google Language Translator

اگر می خواهید کاربران خود بدون ایجاد یک سایت چند زبانه وردپرس ، سپس مترجم زبان Google ساده ترین راه برای این کار است. این موتور ترجمه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین Google را به وب سایت وردپرس شما می آورد.

می توانید به سادگی زبانهایی را که می خواهید در وب سایت خود نمایش دهید انتخاب کنید. پس از آن ، می توانید مترجم را با استفاده از عنوان ابزارک نوار کناری یا کد کوتاه .

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در نحوه افزودن Google Translate در وردپرس .

5. دستورالعمل محتوای MyCurator

MyCurator

MyCurator یک سرویس متشکل از محتوای ابری است. به شما امکان می دهد تجمع محتوای مجهز به هوش مصنوعی را اضافه کنید ، که محتوای مربوط به موضوعات انتخابی شما را نشان می دهد و با یادگیری از آنچه اضافه یا رأی می دهید نتایج را بهبود می بخشد.

شما می توانید با دریافت بهترین تعداد مطالب مرتبط با مخاطبان خود ، یک بخش محتوای سرپرستی را در وب سایت خود ایجاد کنید. می توانید هر مقاله ای را که دوست دارید با یک گزیده و پیوندی به منبع اصلی به وب سایت خود اضافه کنید.

6. WatsonFinds

WatsonFinds

WatsonFinds از هوش مصنوعی شناختی IBM Watson برای تجزیه و تحلیل تأثیر عاطفی محتوای شما استفاده می کند. این به شما کمک می کند تا نحوه بهبود تعامل کاربر با تنظیم ارزش احساسی محتوای خود.

پس از فعال شدن ، این پلاگین نماد WatsonFinds را به ویرایشگر پست وردپرس شما اضافه می کند. با کلیک بر روی آن ، پنجره ای با نمره احساسی محتوای شما ظاهر می شود. بر اساس کلماتی که انتخاب کرده اید و متن کلی داده ها ، این افزونه بینشی در مورد احساس محتوای شما به خوانندگان انسانی شما نشان می دهد.

7. Quttera Web Malware Scanner

Quttera Web Malware Scanner

Quttera Web Malware Scanner به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را از نظر بدافزار و کد مخرب اسکن کنید. این امر به ویژه اگر شک دارید که سایت وردپرس هک شده است یا در لیست سیاه موتورهای جستجو قرار دارد.

این افزونه با استفاده از هوش مصنوعی از نکات مثبت کاسته می شود و نتایج اسکن را براساس استفاده بهبود می بخشد. گرچه برای اسکن وب سایت آلوده مفید است ، اما از وب سایت شما در برابر تأثیر محافظت نمی کند.

برای امنیت بهتر ، به تا از وب سایت خود در برابر هک ، حملات DDOS و کد مخرب محافظت کند.

8. گپ زنده – 24/7

Live Chat 24/7

Live Chat 24-7 عامل گپ مجازی با هوش مصنوعی را برای وب سایت شما فراهم می کند. اگر توانایی افزودن پشتیبانی از چت زنده به وب سایت شما ، سپس این ربات می تواند وظایف اساسی را نشان دهد که کاربران شما را در مسیر درست قرار می دهند.

شما باید برای یک حساب رایگان در وب سایت پلاگین ثبت نام کنید. پس از آن با استفاده از آن شروع به یادگیری می کند. همچنین می توانید به آن آموزش دهید که چه چیزی بگوید و چگونه به س userالات کاربر پاسخ دهد. این می تواند مفید باشد تا کاربران را در وب سایت خود مشغول کند و منجر به تولید بیشتر .

9. پست های مرتبط با وردپرس توسط Bibblio

Related Posts for WordPress by Bibblio

همانطور که از نامش پیداست ، پست های مرتبط برای وردپرس توسط Bibblio عنوان افزونه ارسال های مرتبط با وردپرس ساخته شده توسط هوش مصنوعی. این از فعالیت کاربر در وب سایت شما می آموزد تا پست های مرتبط نمایش داده شده در وب سایت شما را بهبود بخشد. می توانید پست های مرتبط را در زیر محتوا ، در نوار کناری یا با استفاده از کد کوتاه نمایش دهید.

حداکثر 500 صفحه استفاده رایگان است. اگر محتوای بیشتری دارید ، پس به یک برنامه ماهانه نیاز خواهید داشت. همچنین برای استفاده از این افزونه باید یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید.

10 توصیه کنید

Recomendo

Recomendo یکی دیگر از موتورهای پیشنهادی مجهز به هوش مصنوعی با قابلیت یادگیری ماشین است. این می تواند محتوای مرتبط را در هر نقطه از وب سایت شما نمایش دهد. توصیه ها بر اساس نحوه تعامل کاربران با آنها بهتر می شوند.

با وب سایت های چند زبانه با استفاده از WPML و فروشگاه های آنلاین با استفاده از ووکامرس که به این معنی است که براساس آنچه قبلاً در سایت شما دیده اند ، می تواند محصولات مرتبط را به کاربران نشان دهد.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در مورد پلاگین های وردپرس اطلاعات کسب کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه بهبود وردپرس خود مشاهده کنید سرعت و عملکرد وب سایت .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/wordpress-plugins-using-artificial-intelligence-and-machine-learning/.

دیدگاهتان را بنویسید