10 افزونه عالی WordPress Slider برای جذاب کردن وب سایت ها

یک پلاگین کشویی وردپرس ویژگی هایی را برای اسلایدهای تصویر ساده فراهم می کند ، در حالی که راه حل های پیشرفته با کشیدن و رها کردن ، گسترش می یابند. سازندگان ، انیمیشن ها و دکمه ها.

اگر می خواهید یک اسلایدر به وب سایت خود اضافه کنید ، با درک نحوه استفاده از اسلایدر شروع کنید تا مشکلی در سایت شما ایجاد نشود.

بعد از آن ، به ویژگی های برتر مورد علاقه ما و بهترین افزونه های کشویی وردپرس نگاهی بیندازید. ما عناصری مانند قیمت گذاری ، ویژگی ها و سناریوهای مورد استفاده را برای اطمینان از انتخاب پلاگین کشویی ایده آل برای سازمان خود برجسته می کنیم.

راهنمای استفاده از افزونه های کشویی وردپرس h2>

برخی از افراد اسلایدر را دوست دارند و برخی دیگر آنها را دوست ندارند. من استدلال می کنم که یک کاربر متوسط ​​وردپرس آنها را در وب سایت های مختلف می بیند و تصور می کند که این مسیر صحیح برای انتخاب است. علاوه بر این ، اسلایدرها به دارندگان وب سایت اجازه می دهد تا از فرآیند حذف عکس یا فیلم عبور کرده و پنج یا ده عکس را روی خود پرتاب کنند صفحه اصلی.

با این حال ، بسیاری از توسعه دهندگان و کاربران وردپرس می فهمند که اسلایدرها ، اگر عملکرد ضعیفی داشته باشند ، بازدید کنندگان سایت را گیج می کنند ، اغلب منجر به تبدیل های بالاتر ، کاهش سرعت بارگذاری وب سایت ، و مقدار فوق العاده ای از فضای فیزیکی در صفحه اصلی شما.

اغلب ، افزونه های کشویی ابزار بسیار خوبی برای ساخت تصاویر هدر هستند ، حتی اگر فقط به یک اسلاید بچسبید. بنابراین ، ما توصیه می کنیم از یک یا دو تصویر در نوار لغزنده استفاده کنید ، اندازه آن را به حداقل برسانید و تا حد امکان شل و ول کنید تا اطمینان حاصل شود که خود را سایت سریع اجرا می شود و این فقط مزاحمتی بیش از یک کمک نیست.

در پلاگین کشویی وردپرس چه چیزی را جستجو کنید h3>

همه افزونه های کشویی برابر نیستند. در واقع ، افزونه های کشویی وردپرس بسیار زیادی در بازار وجود دارد که شما مجبور خواهید شد با چند بی احتیاطی برخورد کنید.

به همین دلیل است که ما تمایل داریم که با تحقیق خود پیشگام شویم و ویژگی هایی را که هنگام انتخاب یکی از مهمترین آنها احساس می کنیم ، بیان کنیم. به این ترتیب ، شما یک پلاگین کشویی را با ابزارهای غیر ضروری که رابط کاربری را خراب می کنند انتخاب و پرداخت نمی کنید. از طرف دیگر ، ما نمی خواهیم شما به یک لغزنده محدود رضایت دهید فقط به دلیل ارزان تر بودن یا اولین گزینه ای که پیدا می کنید.

در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که از نظر ما بیشترین ارزش را دارند:

 • الگوهای کشویی که صنعت های مختلفی را تهیه می کنند و طراحی ها را شروع می کنند ، بلافاصله شروع به کار می کنید. لی>
 • کشیدن و رها کردن ، یا حداقل سازنده های تصویری که امکان طراحی زیبا و کشویی را بدون کدگذاری فراهم می کنند.
 • عناصر پاسخگو که یا در دستگاه های تلفن همراه خوب به نظر می رسند و یا لغزنده دستگاه های تلفن همراه را حذف می کنند. این بسیار مهم است زیرا لغزنده ها اغلب در تلفن ها و رایانه های لوحی وحشتناک به نظر می رسند.
 • کتابخانه ای از عناصر طراحی برای تبدیل ایده های شما به تصاویر خیره کننده. اینها ممکن است شامل تصاویر پس زمینه ، نمادها ، قلم های مختلف و فیلم ها باشد.
 • سازگاری با مضامین وردپرس و پلاگین های مهم ، همراه با افزونه ها و ادغام هایی که به نرم افزارها و برنامه های محبوب مورد استفاده کاربران وردپرس پیوند دارند.
 • گزینه هایی برای ایجاد تغییرات مختلف در لغزنده ، مانند چرخ فلک یا کشویی که به پست های وبلاگ لینک می شوند. همچنین دیدن پشتیبانی از محتوای پویا ، تهیه منابع از مکانهای دیگر مانند خوراک RSS یا محصول شما بسیار جالب است. صفحات.
 • ادغام های شبکه های اجتماعی برای فوراً جدیدترین پست های خود را فاش کنید و افراد را به صفحات رسانه های اجتماعی خود بفرستید .
 • بخشهای قهرمان – یا فراخوانهای دیداری بزرگ – که توجه را به خود جلب کرده و بازدید کنندگان را به مشتری یا دنبال کننده جدید تبدیل می کند.
 • انیمیشن های مختلف برای جلب توجه کاربران به مناطق خاصی از نوار لغزنده. این موارد همچنین برای افزودن سرگرمی و خلاقیت مربوط به وب سایت شما به خوبی کار می کنند.
 • پشتیبانی از چندین مورد رسانه ای و محتوای غنی مانند ویدئو و تصاویر ، حتی GIF ها .
 • ابزارهای پروژه برای دسته بندی و سازماندهی اسلایدرها و کپی کردن آنها برای ایجاد الگوهای خود برای استفاده های بعدی.
 • ابزارهای بهینه سازی مانند بارگیری تنبل و بهینه سازی تصویر تا اطمینان حاصل شود که اسلایدرهای شما سرعت وب سایت را کم نمی کنند.
 • پیش نمایش های تصویری برای دیدن دقیقاً شکل اسلایدر قبل از انتشار در وب سایت خود.
 • ویرایش سریع تصویر ، مانند برش ، برای از بین بردن نیاز به ابزار ویرایش شخص ثالث مانند فتوشاپ.
 • چندین عنصر ناوبری مانند دکمه ها برای کشیدن تصاویر و جعبه های سبک برای دیدن نسخه های بزرگتر عکس ها.
 • یکپارچه سازی های احتمالی برای ابزارهای تجارت الکترونیکی مانند WooCommerce ، با گسترش انواع رسانه ای که می توانید برای نمایش محصولات داشته باشید.

آیا می خواهید جلوه خاصی به تصاویر سایت خود اضافه کنید؟ one یکی از این گزینه های پلاگین کشویی وردپرس را برای ایجاد انیمیشن ، ارسال پست به رسانه های اجتماعی و موارد دیگر امتحان کنید! ? برای توییت کلیک کنید

بهترین گزینه های افزونه کشویی وردپرس در سال 2020

پس از تجزیه و تحلیل و مقایسه بسیار ، ما لیست بهترین اسلایدرهای وردپرس را به موارد زیر کاهش داده ایم. برای دیدن بررسی دقیق ، روی لیست یکی از لیست های زیر کلیک کنید.

1 انقلاب لغزنده h3>

انقلاب لغزنده توسط افراد ThemePunch ، سازندگان سایت دیگری توسعه یافته است مورد علاقه به نام شبکه ضروری. Slider Revolution یکی از محبوب ترین پلاگین های کشویی به صورت آنلاین است که ده ها هزار فروش و بررسی های عالی کاربران در CodeCanyon دارد. همچنین در وب سایت ThemePunch به فروش می رسد.

این پلاگین از عناصر بصری و موضوعات باورنکردنی برخوردار است که به نظر می رسد دقیقاً مانند یک طراح گرافیک حرفه ای کار می کند. بخش های قهرمان به معنای برجسته کردن در تبدیل مشتری هستند و صفحات وب کامل به عنوان یک پاداش عالی هستند.

Slider Revolution WordPress plugin

پلاگین وردپرس Slider Revolution

پلاگین Slider Revolution شامل هر عنصر افزونه کشویی است که شما نیاز دارید ، اما مهم است که بدانید این ابزار در درجه اول برای توسعه دهندگان ساخته شده است. یک مبتدی قطعاً می تواند آن را امتحان کند ، اما یک منحنی یادگیری وجود دارد.

به طور کلی ، موفقیت Slider Revolution را می توان ناشی از پشتیبانی عالی مشتری ، صدها الگوی زیبا و موارد جانبی دانست که شامل عناصری برای تصاویر قبل و بعد از تصاویر ، آشکارها و موارد دیگر است.

قیمت گذاری h4>

قیمت گذاری برای 29 وب سایت در هر سال برای یک وب سایت آغاز می شود.

سایر برنامه ها گزینه 70 دلار در سال را شامل می شوند و بسته به تعداد وب سایتی که قصد استفاده از آن را دارید سالانه به هزاران نفر می رسند.

CodeCanyon Slider Revolution را با 59 دلار لیست کرده است ، بنابراین بهتر است آن را مستقیماً از وب سایت ThemePunch خریداری کنید.

ویژگی هایی که این را به یک پلاگین کشویی برتر وردپرس تبدیل کرده اند h4>

 • یک ویرایشگر بصری زیبا که شامل ویرایش کشیدن و رها کردن ، مدیریت متن و لایه ها است. هزاران تنظیمات در ویرایشگر بسته شده است و این امر شباهت بیشتری به یک نرم افزار قدرتمند مانند فتوشاپ دارد.
 • بیش از 200 الگو برای دسته هایی مانند اسلایدهای قهرمان ، اسلایدهای جلوه های ویژه و چرخ فلک ها.
 • موارد افزودنی برای جلوه هایی مانند تغییر شکل حباب ، جزئیات قلم مو و عکس های قبل و بعد.
 • یک کتابخانه کامل دارایی رسانه برای افزودن گروه های لایه متحرک ، تصاویر ، فیلم ها و نمادها.
 • لغزنده های پاسخگو که در دستگاه های کوچکتر جای خود را می گیرند. اگر سبک شما بیشتر باشد ، می توانید لغزنده را در دستگاه های تلفن همراه بردارید.
 • یک جدول زمانی برای سفارشی کردن انیمیشن ها ، حرکات و طول کشویی شما.
 • ابزارهای پیش نمایش برای ارزیابی شکل ظاهری هر اسلاید در دستگاه های مختلف.
 • برای فعال کردن ویژگی های جدید در هر زمان بروزرسانی ها ، با یک کلیک کلیک کنید.
 • پیوند دادن به حساب های شبکه های اجتماعی برای فاش کردن پست های اخیر و اطلاع رسانی در مورد محتوای اجتماعی شما به مردم.
 • پشتیبانی از محتوای غنی و فیلم ها و لایه های عکس.
 • دکمه های مفید برای اقدام با طیف گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی.
 • یک ماژول سابقه که به شما امکان بازگشت به نسخه های قدیمی اسلایدر را می دهد و به شما کمک می کند تا سابقه خود را اصلاح کنید و ببینید کدام عناصر اکنون بهتر است استفاده شوند.
 • ویژگی ها را ذخیره کرده و کپی کنید تا یک اسلاید یا اسلایدر ایجاد کنید و آن را در وب سایت دیگری کپی کنید یا دوباره در سایت فعلی استفاده کنید.
 • ماژول های انعطاف پذیر برای همه عناصر طراحی ، به شما کمک می کند اندازه را تغییر دهید و همه چیز را مطابق میل خود تنظیم کنید.
 • یک کتابخانه پس زمینه با تصاویر و اشکال مختلف برای انتخاب و افزودن به اسلایدر خود.
 • بهینه سازی تصویر و بارگیری تنبل برای افزایش سرعت بارگذاری و قطع نیاز به پلاگین های بهینه سازی اضافی. li >

چه کسی باید انقلاب اسلایدر را در نظر بگیرد؟ h4>

Slider Revolution یک گزینه برتر برای برنامه نویسان است. قیمت گذاری مقرون به صرفه است ، به ویژه هنگامی که شروع به افزودن سایت به چندین سایت کنید. همچنین برای سرعت بخشیدن به روند طراحی خود با کمک کتابخانه های رسانه و الگوهای زیبا ضروری است. Slider Revolution بهترین راه را برای حرفه ای نشان دادن اسلایدر فراهم می کند ، با این وجود ما به مبتدیان هشدار می دهیم که آسانترین افزونه برای تسلط نیست.

2. لغزنده هوشمند h3>

Smart Slider یک طراح تمیز ، چندین الگو از قبل آماده شده و یک ویرایشگر با کشیدن ارائه می دهد- و ماژول های رها کردن مفهوم افزونه Smart Slider ارائه قدرت Slider Revolution بدون رابط کاربری تا حدودی پیچیده است. توسعه دهندگان به طور قطع به زیرساخت های تمیزتری دست یافته اند ، اما هنوز هم باعث ترس و وحشت کسانی می شود که هرگز در طراحی وب کار نکرده اند قبلاً.

با گفتن این موارد ، ما به همه توسعه دهندگان و طراحان توصیه می کنیم نگاهی به Smart Slider به عنوان یک گزینه مناسب برای Slider Revolution داشته باشند. این پلاگین دارای عناصر پاسخگو ، مضامین زیبا و ادغام برای مواردی مانند YouTube و WooCommerce . جلوه های انیمیشن برای ساخت جدول زمانی مفید است و به شما امکان می دهد انیمیشن ها را اضافه کنید و آنها را در یک نقطه خاص به بیننده معرفی کنید.

Smart Slider WordPress Slider

اسلایدر هوشمند لغزنده وردپرس

واضح است که Smart Slider در بخش تجارت الکترونیک جای خاصی دارد ، زیرا محصولات را به دست می آورد و به افزودن دکمه ای برای فروش آن اقلام. ما همچنین متوجه شده ایم که اکوسیستم و جامعه Smart Slider برجسته است. می توانید اسناد و مدارک و یک گروه جامعه را برای گپ زدن با دیگران پیدا کنید. ما همچنین از پشتیبانی شخصی و آموزش های ویدئویی که واقعاً تجربه یادگیری بصری بیشتری را به وجود می آورند ، خوشمان می آید.

قیمت گذاری h4>

Smart Slider با قیمت 35 دلار به فروش می رسد. این از نصب یک سایت پشتیبانی می کند و یک بار پرداخت است.

طرح تجاری برای 10 سایت به 150 دلار می رسد و برنامه Unlimited 250 دلار است بدون محدودیت در تعداد سایت ها.

قیمت یکی از تفاوت های بین Slider Revolution و Smart Slider است ، به این صورت که نحوه پشتیبانی و ارتقا مادام العمر با یک هزینه با Smart Slider را دریافت می کنید. از طرف دیگر ، پلاگین Slider Revolution به پرداخت های سالانه نیاز دارد.

ویژگی هایی که این را به یک پلاگین کشویی برتر وردپرس تبدیل کرده اند h4>

 • چندین پروژه برای گسترش دامنه طراحی شما. اینها شامل بلوک ، چرخ فلک یا حتی طراحی وب سایت با صفحه کامل است.
 • پیوند دادن محتوای پویا به طوری که اسلایدرهای شما داده های مکانهایی مانند وبلاگ شما یا یک خوراک RSS را فاش کنند.
 • بیش از 180 الگو با دسته بندی های مختلف صنعت و طراحی. می توانید هر عنصری را در الگوها تغییر دهید و آنها را برای بعد ذخیره کنید.
 • یک کتابخانه اسلاید که به نوعی مانند نسخه کوچکتر الگوها است. اگر طرح های اولیه دقیقاً همان چیزی نیستند که شما می خواهید ، اینها را به الگوهای خود اضافه کنید.
 • پشتیبانی از لایه – با 24 لایه – که امکان شخصی سازی پیشرفته را فراهم می کند.
 • ابزارهای دوستانه SEO برای بهینه سازی تصاویر خود و پیروی از بهترین روش ها از موتورهای جستجو .
 • عناصر کنترل استاندارد برای افزودن موارد اساسی مانند متن ، نقاط گلوله و تصاویر کوچک.
 • سازگاری با برخی از محبوب ترین سازندگان صفحه در بازار ، مانند گوتنبرگ و Elementor.
 • ویرایشگر کشیدن و رها کردن با رابط کاربری مدرن و تمیز.
 • پیش نمایش زنده و ویرایش پاسخگو برای اینکه بدانید طرح های شما قبل از ارسال برای انتشار دقیقاً چه شکلی هستند.
 • ویرایش تصویر در داخل طراح. این به جای اینکه این کارها را در نرم افزار ویرایش شخص ثالث انجام دهید ، برش و فیلتر را ارائه می دهد.
 • برای انتشار کارهای خود در جای دیگر ، از ابزار کپی و جایگذاری – و ویژگی های صادرات / واردات – استفاده کنید.
 • کلیدهای میانبر و یک منوی کلیک راست برای طراحی سریع.
 • پشتیبانی از سفارشی سازی های پیشرفته تر طراحی با کمک CSS . همچنین می توانید تایپوگرافی خود را انتخاب کنید ، سبک های سبک و رنگ پس زمینه.
 • پیشنهادهای رسانه ای بهبود یافته برای افزودن فیلم های پس زمینه ، همپوشانی تصاویر و حتی داشتن یک جعبه سبک.
 • ده ها انیمیشن که می توانید روی لایه ها اعمال کنید و روی هر عنصری مانند جعبه متن یا تصویر فعال کنید.

چه کسی باید Smart Slider را در نظر بگیرد؟ h4>

افزونه Smart Slider وظیفه مهارت طراحان وب را دارد. اگر تازه کار هستید ، آن را بیش از Slider Revolution پیشنهاد می کنیم ، اما یادگیری آن هنوز دشوار است. یکی دیگر از م componentلفه هایی که باید در نظر گرفت قیمت گذاری است. برخلاف قیمت گذاری سالانه از رقبا ، Smart Slider فقط یکبار برای ارتقا و پشتیبانی نامحدود هزینه دارد.

3 استاد لغزنده h3>

Master Slider نوع خاصی از ظرافت را در نوار لغزنده خود بروز می دهد طراحی ، ارائه الگوهای کاربردی و تازه برای انواع مختلفی از صنایع و اهداف. می توانید الگوهایی برای ورزشگاه ها و وبلاگ های تناسب اندام ، همراه با اسلایدهای اساسی کسب و کار ، گزینه های رستوران و موارد دیگر پیدا کنید.

عناصر اختلاف منظر در بسیاری از الگوها گنجانده شده است. همچنین واضح است که تمرکز بر تصاویر با وضوح بالا ، استاد اسلایدر را برای عکاسان و سایر خلاقان حرفه ای مفید می کند . شما می توانید از بین طرح های مختلف مانند تصاویر منظره تخت یا لغزنده های زبانه ای عمودی انتخاب کنید. چرخ فلک امکان پذیر است و می توانید برای جلب توجه ، محتوا و دکمه ها را روی هم قرار دهید.

اسلایدرهای پست وردپرس در هر شکل و اندازه ای وجود دارند که به شما امکان می دهد به پست های خود پیوند دهید و هرگز محتوای اسلایدر شما تمام نشود. ما با پس زمینه ویدیو از نوار لغزنده تمام صفحه لذت می بریم ، به این نکته که چگونه متن پوشانیده و یک فیلم متحرک را در خود جای داده است .

Master Slider WordPress plugin

پلاگین Master Slider WordPress

همچنین بسیار خوب است که افزونه Master Slider مدل های کشویی و طراحی را برای تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی ارائه می دهد به این ترتیب دیگر نگران این نخواهید بود که آیا اسلایدرها در دستگاه های کوچکتر نمایان هستند یا نه ، زیرا این اسلایدرها مخصوصاً برای همین ساخته شده اند.

به طور کلی ، مستر اسلایدر امکانات و یک رابط کاربری بسیار روان برای ساخت اسلایدها با انیمیشن ها در یک جدول زمانی ارائه می دهد. سازنده کشیدن و رها کردن یک فرایند طراحی ساده برای مبتدیان ارائه می دهد و پیش نمایش های بی درنگ کنترل کاملی مانند نرم افزار ویرایش فیلم دارند. به نظر می رسد به اندازه Slider Revolution یا Smart Slider ترسناک نباشد ، بنابراین افزونه Master Slider پیشنهاد ما برای صاحبان مشاغل و مبتدیانی است که هنوز هم آن ظاهر حرفه ای را می خواهند.

قیمت گذاری h4>

Master Slider دارای یک افزونه رایگان است . نسخه ممتاز از 17 دلار شروع می شود. آنها آن را نسخه jQuery می نامند. نسخه WordPress Pro Edition با قیمت 24 دلار به فروش می رسد.

به روزرسانی ها و پشتیبانی برای همیشه رایگان است ، بنابراین نیازی به پرداخت هزینه یک بسته سالانه نیست.

ویژگی هایی که این را به یک پلاگین کشویی برتر وردپرس تبدیل کرده اند h4>

چه کسی باید Master Slider را در نظر بگیرد؟ h4>

Master Slider یک افزونه هسته رایگان و یک گزینه فوق العاده مقرون به صرفه ارائه می دهد. بنابراین ، این را برای کسانی که بودجه دارند دوست داریم و هنوز ویژگی های حرفه ای مورد انتظار شما از یک افزونه کشویی برتر وردپرس را می خواهند.

همچنین استفاده از منظر رابط کاربری کمی آسان تر است و برای کاربران باتجربه وردپرس بسیار مناسب است. سرانجام ، اگر به ابزارهای پیش فرض WooCommerce علاقه ندارید یا ترجیح می دهید فقط برای آن ویژگی افزونه اضافی دریافت نکنید ، Master Slider به عنوان یک گزینه کشویی WooCommerce عمل می کند.

4 MetaSlider

وقتی نوبت بهینه سازی SEO ، عناصر چشمگیر UX و دسترسی رمزگذاران می رسد ، MetaSlider آیا شما پوشش داده اید این تا حدودی یک پلاگین کشویی ترکیبی است که منابع توسعه دهنده را فراهم می کند و در عین حال به یک رابط کاربری زیبا برای کسانی که علاقه مند به استفاده از CSS یا HTML نیستند کمک می کند.

MetaSlider دارای چندین الگو و ماژول از پیش تعیین شده است ، از جمله یک فید پست ، نوار لغزنده لایه و نوار لغزنده ویدئو. می توانید این اسلایدها را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید یا یک اسلایدر خیره کننده با وضوح بالا برای وب سایت عکاسی خود قرار دهید. p >

این یکی از محبوب ترین افزونه های کشویی وردپرس است که بخشی از آن به دلیل نسخه رایگان است ، اما همچنین به این دلیل که این افزونه برش تصویر هوشمند و سایر ابزارهای ویرایش داخل پلاگین را فراهم می کند. پشتیبانی نامحدودی برای انواع تصاویر و اسلایدها ، از جمله زیرنویس ها و MetaSlider WordPress Slider

لغزنده وردپرس MetaSlider

باطن شامل ویژگی های ساختاری بصری است ، اما سازنده کشیدن و رها کردن کامل ندارد. می توانید مضمون ، جلوه ها و اندازه ها را تغییر دهید ، همه در داشبورد وردپرس . ساده انگاری افزونه MetaSlider به کاربران امکان می دهد از ابتدا شروع کنند و یک گالری اساسی ارائه دهند که از یک تصویر به دیگری. انتظار هیچ ویژگی پیشرفته ای با MetaSlider ندارید ، اما درصورتی که بخواهید خود را سفارشی کنید و از یک لغزنده استاندارد تصویر دور شوید ، دسترسی توسعه دهنده را فراهم می کند.

قیمت گذاری h4>

MetaSlider نسخه رایگان را ارائه می دهد. ارتقا به نسخه برتر با 39 دلار. این مورد برای 1-2 وب سایت است.

با افزودن سایت های بیشتر ، قیمت گذاری افزایش می یابد.

به خاطر داشته باشید ، به روزرسانی ها و پشتیبانی حق بیمه فقط برای یک سال ارائه می شوند و پس از آن باید هزینه یک نسخه جدید را پرداخت کنید. از طرف دیگر ، می توانید افزونه را با هزینه یک بار نگه دارید و پشتیبانی و به روزرسانی را فراموش کنید.

ویژگی هایی که این را به یک پلاگین کشویی برتر وردپرس تبدیل کرده اند h4>

 • کتابخانه ای از الگوها و نسخه های نمایشی برای شروع روند طراحی ، برخی از آنها شامل لغزنده های تصویر ، چرخ فلک و اسلایدرهای کوچک است.
 • پشتیبانی از لغزنده های سایت تجارت الکترونیکی هنگام قرارگیری در صفحه محصول .
 • نمایش اسلایدهای نامحدود برای همه صفحات و پست ها.
 • پشتیبانی SEO برای برچسب گذاری تصاویر و درج فراداده که می تواند به بهبود سئو شما کمک کند.
 • ویژگی های لمسی که در تلفن های همراه و رایانه های لوحی به خوبی نشان داده می شوند. این شامل لغزش لمسی است.
 • عملکرد هوشمند برش تصویر که نیاز به نرم افزار ویرایش شخص ثالث را از بین می برد.
 • لایه متحرک اسلایدهایی را نشان می دهد که می توانید تصاویر ، متن و دکمه ها را در بالای لایه اصلی قرار دهید.
 • ادغام های YouTube و Vimeo برای گسترش منابع کشویی شما و نمایش فیلم ها به جای فقط تصاویر.
 • گزینه ای برای پیوند دادن اسلایدر به پست های وردپرس شما. ناوبری کوچک به راحتی قابل مشاهده و ویرایش است.
 • یک ویرایشگر قالب مبتنی بر وردپرس که همه آنقدر پیشرفته نیست اما از نظر سبک برای کاربران وردپرس آشناست.

چه کسی باید MetaSlider را در نظر بگیرد؟ h4>

نام بازی با MetaSlider سادگی است. برخی از افراد ممکن است احساس کنند که طراحی های MetaSlider لخت یا خیلی ساده به نظر می رسند. با این حال ، ما می دانیم که توسعه دهندگان اغلب از این پیکربندی برای به حداقل رساندن مشکلات عملکرد و گشودن گزینه هایی برای شخصی سازی قدردانی می کنند. بنابراین ، ما MetaSlider را برای توسعه دهندگان و شرکت هایی که فقط به اسلایدرهای ابتدایی نیاز دارند ، دوست داریم.

5. اسلایدر طرفدار h3>

Slider Pro یک پلاگین کشویی وردپرس با قابلیت لمس ، دارای قابلیت لمس با اسلایدرهای زیبا و ناوبری روان برای سازندگان و کاربران نهایی است. Slider Pro با اجتناب از ویژگی هایی که یا زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند یا خیلی زیبا به نظر می رسند ، از سادگی استقبال می کند.

این هم خوب است و هم بد ، اما در کل به نظر می رسد که آنها فقط ابزارهایی را ایجاد کرده اند که موانع ایجاد می کنند و تجربه کاربری تمیزتری را انتخاب کرده اند. از منظر عملکرد ، Slider Pro با قابلیت های صفحه لمسی و تنظیمات اندازه بصری ، روی دستگاه های کوچکتر به خوبی کار می کند. می توانید تصاویر و سایر مطالب را از منابعی مانند Flickr و پست های وبلاگ بارگیری کنید ، در عین حال انیمیشن ها و انتقال های روان اضافه کنید.

Slider Pro شامل چندین عنصر است که ممکن است در جای دیگری پیدا نکنید. به عنوان مثال ، پیمایش بی نهایت یک حلقه بی پایان به لغزنده شما اضافه می کند و ویژگی breakpoint به شما امکان می دهد ظاهر اسلاید را به صورت دستی برای هر نوع صفحه تنظیم کنید.

Slider Pro

پلاگین Slider Pro WordPress

لغزنده های کلاسیک شامل لغزنده های زبانه دار و گلوله ای ، با تصاویر کوچک گالری و حتی پشتیبانی ویدیویی برای گردآوری مجموعه ویژگی ها هستند. سازنده لغزنده بصری با تنظیمات اضافه کردن متن ، دکمه ها و کد ، هر تصویر را به ترتیب نمایش می دهد.

در واقع یک سازنده کشیدن و رها کردن با پیش نمایش فوری نیست ، اما این قابلیت را دارد که قبل از انتشار به پیش نمایش نگاه کند. به طور کلی ، درک باطن ساده و آسان است و نمای جلو تا حد امکان پیچیده به نظر می رسد.

قیمت گذاری h4>

6.

قیمت گذاری h4>

7.

قیمت گذاری h4>

8.

قیمت گذاری h4>

9.

قیمت گذاری h4>

10.

قیمت گذاری h4>

منبع:
https://kinsta.com/blog/wordpress-slider/.

دیدگاهتان را بنویسید