چیست: Splog

Splog یا Spam Blog وبلاگی است که تنها با هدف پیوند دادن به سایر وب سایتهای مرتبط ایجاد شده است. برخی از ویژگی های مشترک وبلاگ های هرزنامه عبارتند از:

  • Splog ها حاوی محتوای بی معنی یا تکراری هستند. مقالات در مورد موضوعات مشابه اغلب با استفاده از چند کلمه کلیدی هدفمند به طور بیش از حد در کل مطالب تکرار می شوند.
  • معمولاً splog ها اطلاعات اندکی در مورد نویسنده وبلاگ دارند یا هیچ اطلاعاتی ندارند. بیشتر اوقات ، اطلاعات نویسنده جعلی است.
  • مقالات در یک وبلاگ هرزنامه به نظر می رسد که آنها با استفاده از نرم افزار spinner مقاله ایجاد شده اند. یک نرم افزار چرخان مقاله ، با استفاده از مترادف ، مقاله را دوباره عبارتی می کند.
  • وبلاگ های هرزنامه اغلب حاوی مطالب سرقت شده از وبلاگ ها و وب سایت های دیگر هستند.
  • این وبلاگها حاوی پیوندهای بیش از حد به یک یا چند سایت وابسته با کد وابسته در پیوندها هستند
  • ممکن است حاوی پیوندهایی به وب سایتهای غیراخلاقی یا غیرقانونی باشد.

از وبلاگ های هرزنامه برای دستکاری نتایج موتور جستجو استفاده می شود. گاهی اوقات تنها با هدف اشغال رتبه بندی موتور جستجو در یک کلمه کلیدی خاص ایجاد می شوند. بسیاری از وب سایت های کلاهبرداری آنلاین معمولاً برای کلمات کلیدی وبلاگ های اسپم ایجاد می کنند که به نظر آنها مخاطبان هدف آنها جستجو می کنند تا درباره وب سایت کلاهبرداری خود نظراتی پیدا کنند.

این وبلاگ ها همچنین برای نمایش تبلیغات ایجاد می شوند. این نوع وبلاگ ها شبکه ای از وب سایت ها را ایجاد می کنند که کلمات کلیدی مختلف را هدف قرار می دهند و تبلیغات را نمایش می دهند. آنها همچنین محتوای کم نوشتاری ، تکراری و / یا اسقاطی را نمایش می دهند.

موتورهای جستجو در شناسایی وبلاگ های هرزنامه بهتر می شوند. با این حال ، گاهی اوقات یک وبلاگ یا وب سایت مجاز می تواند به اشتباه توسط موتورهای جستجو به عنوان هرزنامه پرچم گذاری شود. صاحبان وب سایت می توانند از تیم پشتیبانی موتور جستجو بخواهند وب سایت خود را بصورت دستی بررسی کرده و علامت آن را به عنوان هرزنامه لغو کنند. صاحبان وب سایت همچنین می توانند وب سایت خود را بررسی کنند تا بفهمند چرا موتورهای جستجو ممکن است وب سایت آنها را برای یک وبلاگ هرزنامه اشتباه گرفته باشند. آنها می توانند محتوای خود را بر اساس رهنمودهای ارائه شده توسط موتورهای جستجو تغییر دهند تا رتبه جستجوی خود را پس بگیرند.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید