چیست: JavaScript

جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی است که در مرورگرها اجرا می شود و اجازه می دهد اسکریپت سمت مشتری را در انتهای کاربر قرار دهد. به زبان انگلیسی ساده ، به توسعه دهندگان قالب اجازه می دهد تا عناصر پویایی را به وب سایت های شما مانند کشویی ، نمایش هشدارها ، دکمه ها ، پنجره های بازشو و غیره اضافه کنند.

خود وردپرس و مضامین و افزونه های وردپرس از JavaScript در ترکیب با jQuery ، Ajax و سایر فناوری های وب برای ایجاد برنامه های وب سریعتر ، تعاملی و بهتر استفاده می کنند.

یک پرونده جاوا اسکریپت را می توان با یک تم WordPress یا یک پلاگین اضافه کرد. با استفاده از توابع wp_register_script () و wp_enqueue_script () فراخوانی می شود. جاوا اسکریپت را می توان به سختی در قالب قالب وردپرس وارد کرد ، با این حال این بهترین روش برای استفاده از جاوا اسکریپت در تم های وردپرس نیست.

بسیاری از تم های وردپرس دارای یک فهرست جداگانه js در داخل آنها هستند. این جایی است که توسعه دهندگان قالب ها پرونده های JavaScript خود را نگه می دارند و فقط در صورت نیاز به پرونده های قالب وردپرس با آنها تماس می گیرند. این رویکرد اسکریپتهای صف بندی باعث بارگیری سریعتر صفحات می شود و از بارگذاری اسکریپتهای غیرضروری جلوگیری می کند.

وردپرس همچنین شامل چندین کتابخانه JavaScript است که توسعه دهندگان قالب و پلاگین می توانند از آنها در پروژه های خود استفاده کنند. این شامل jQuery ، تعدادی پلاگین jQuery ، Underscores ، JSON برای JS و Backbone JavaScript کتابخانه ها است.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید