چیست: گالری

گالری در وردپرس مجموعه ای از عکس ها ، تصاویر ، تصاویر محصول یا فیلم ها است که در ردیف ها و ستون های مختلف نمایش داده می شود. وردپرس دارای یک ویژگی داخلی است که به کاربران امکان ایجاد گالری های زیبا و بدون دانش فنی را می دهد. همچنین می توانید با استفاده از مضامین و افزونه های خاص گالری ، طرح ها و سفارشی سازی های بیشتری اضافه کنید.

WordPress Photo Gallery Example

گالری پیش فرض وردپرس h4>

با وردپرس می توانید عکس های جداگانه ، یک تصویر برجسته را وارد کنید یا یک مجموعه کامل از تصاویر ایجاد کنید. استفاده از گالری پیش فرض وردپرس آسان است.

راهنمای گام به گام ما در نحوه ایجاد ایجاد یک گالری عکس در وردپرس دقیقاً نحوه ایجاد گالری را با استفاده از تصاویر کتابخانه رسانه وردپرس به شما نشان می دهد بدون نصب پلاگین خاص. اگرچه استفاده از آن آسان است اما حداقل قابلیت ها و گزینه ها را دارد.

adding gallery block to wordpress posteditor

گالری وردپرس به طور خودکار تصاویر را ترتیب می دهد ، اما با استفاده از ویژگی کشیدن و رها کردن ، می توان آنها را به راحتی مرتب کرد.

Default Gallery Drag and Drop Options

بسته به موضوع ، چندین گزینه ترازبندی مانند ترازبازی به چپ ، مرکز ، ترازبندی راست ، عرض گسترده و عرض کامل وجود دارد. طرح اصلی تصویر کوچک به کاربران این امکان را می دهد تا تصاویر خود را حداکثر در 8 ستون نمایش دهند.

Default WordPress Gallery Options

چه کسی باید از یک گالری استفاده کند؟ h4>

فکر نکنید تنها عکاسان باید گالری عکس با کیفیت بالا را به نمایش بگذارند. چندین دلیل مشهور وجود دارد که افراد و مشاغل در هر اندازه باید از آنها استفاده کنند.

به عنوان مثال ، گالری ها برای افرادی که می خواهند عکس های تعطیلات ، مراسم ویژه یا اجتماعات خانوادگی خود را در وبلاگ خصوصی .

علاقه مندان می توانند نمایشگاه های تصویری شگفت انگیزی از آخرین پروژه های خود یا نمونه هایی از آثار برنده جایزه برپا کنند. Solopreneurs و دارندگان فروشگاه آنلاین می توانند محصولات خود را در قالبی آسان برای مرور و قابل اشتراک بگذارند.

شرکت ها می توانند نمایش اسلایدی ایجاد کنند که در آن تخصص ، محصولات ، اعضای تیم و رویدادهای میزبان شرکت به بازدیدکنندگان اجازه می دهد جنبه “انسانی” خود را مشاهده کنند. وردپرس افزودن تصاویر منفرد به وبلاگ خود را آسان می کند پست ها و صفحات .

اما ، اضافه کردن چندین تصویر در یک پست می تواند آن را به هم ریخته نشان دهد. و ، بازدید کنندگان باید برای پایین آوردن صفحه به پایین پیمایش کنند تا همه آنها را مشاهده کنند. بنابراین ، استفاده از گالری باعث استفاده بهتر از فضا می شود و بازدیدکنندگان می توانند به راحتی و آسان به مرور تصاویر بپردازند.

همچنین ، برخلاف استفاده از تصاویر منفرد در یک پست ، گالری ها امکان نمایش عکس ها با چیدمان های زیبا را دارند. با این کار تعامل بازدید کننده ، نرخ گزاف گویی را کاهش می دهد و رتبه بندی گوگل را بهبود می بخشد . p >

Masonry Gallery Layout

Gallery Lightbox Layout

چرا از افزونه گالری استفاده کنید h4>

در حالی که وردپرس گزینه گالری پخته شده خود را ارائه می دهد ، استفاده از عنوان افزونه گالری وردپرس . گالری پیش فرض وردپرس بسیار عمومی است و فاقد بسیاری از توابع مهم مانند: است

 • چیدمان ها به موضوع وردپرس مورد استفاده بستگی دارد
 • تصاویر قابل کلیک نیستند ، بنابراین در صفحه جدیدی باز نمی شوند
 • گالری ها را نمی توان با بالا یا برچسب سازمان داد
 • گالری ها ذخیره نمی شوند بنابراین در صورت استفاده مجدد باید دوباره ساخته شوند

در حالی که به پلاگین گالری نیازی نیست ، بهترین راه برای نمایش تصاویر شما استفاده از افزونه ای است که ثابت کرده همه مشکلات ذکر شده در بالا را برطرف می کند و گزینه های بیشتری را نیز ارائه می دهد.

نحوه انتخاب پلاگین گالری h4>

دو نکته اصلی که باید در یک افزونه گالری وردپرس جستجو کنید عبارتند از:

پیکربندی برخی از افزونه های گالری به سختی انجام می شود ، اشکالی در آنها وجود ندارد ، از ویژگی های مهمی برخوردار نیستند و سایت های وردپرس را برای خزیدن کند می کنند. این به معنای ناامیدکننده بودن موارد پیکربندی و تجربه کم بازدیدکننده است.

به دنبال یک افزونه گالری باشید که شامل ویژگی های مهمی مانند موارد زیر باشد:

 • سازنده کشیدن و رها کردن
 • الگوهای قابل استفاده مجدد
 • پاسخگویی به تلفن همراه
 • ادغام با تجارت الکترونیک
 • ادغام در شبکه های اجتماعی
 • نمایش پرده ای قابل برنامه ریزی
 • از ویدئو پشتیبانی می کند
 • حفاظت از رمز عبور.

داشتن ویژگی هایی از این دست باعث می شود تصاویر به نظر عالی برسند و عملکرد خوبی در آینده داشته باشند.

توصیه می کنیم از گالری Envira زیرا بهترین افزونه گالری وردپرس است و دارای ویژگی های قدرتمند بسیاری است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد گالری ها و پلاگین ها حتما پیوندهای زیر را بررسی کنید.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید