چیست: کلیدهای امنیتی

کلیدهای امنیتی در وردپرس رشته ای از نویسه های تصادفی است که برای مجوز و رمزگذاری کوکی های تولید شده توسط وردپرس استفاده می شود. این کلیدهای امنیتی را می توان توسط کاربر در پرونده wp-config.php در هر زمان مشخص کرد. در هنگام نصب اولیه ، تهیه این کلیدها برای نصب و اجرای وردپرس توسط کاربر ضروری نیست. اگر کاربر این کلیدها را در پرونده wp-config.php خود ارائه نکند ، وردپرس به طور خودکار این کلیدها را تولید می کند.

مثال:

define ('AUTH_KEY'، 'عبارت منحصر به فرد خود را اینجا قرار دهید')؛
define ('SECURE_AUTH_KEY'، 'عبارت منحصر به فرد خود را اینجا قرار دهید')؛
define ('LOGGED_IN_KEY'، 'عبارت منحصر به فرد خود را اینجا قرار دهید')؛
define ('NONCE_KEY'، 'عبارت منحصر به فرد خود را اینجا قرار دهید')؛
define ('AUTH_SALT'، 'عبارت منحصر به فرد خود را اینجا قرار دهید')؛
define ('SECURE_AUTH_SALT'، 'عبارت منحصر به فرد خود را اینجا قرار دهید')؛
define ('LOGGED_IN_SALT'، 'عبارت منحصر به فرد خود را در اینجا قرار دهید')؛
define ('NONCE_SALT'، 'عبارت منحصر به فرد خود را اینجا قرار دهید')؛

مهم: شما باید کلید امنیتی منحصر به فرد خود را از تولید کننده کلید وردپرس .

کلید امنیتی منحصر به فرد خود را ایجاد کنید

مزیت گنجاندن این کلیدها این است که با حذف یا تنظیم مجدد آنها ، مدیر وردپرس می تواند برای همه کاربران وارد سیستم مجبور به خروج از سیستم شود.

در حال حاضر چهار کلید امنیتی AUTH_KEY ، SECURE_AUTH_KEY ، LOGGED_IN_KEY و NONCE_KEY وجود دارد. برای تقویت بیشتر این کلیدها ، یک لایه SALT به آنها اضافه می شود که به نوعی مانند یک رمز عبور اضافی برای این کلیدها است.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35