چیست: کشویی

در اصطلاحات طراحی وب ، اصطلاح کشویی برای نمایش اسلایدی اضافه شده به یک صفحه وب استفاده می شود. p >

از اسلایدرها می توان در همه نوع وب سایت ها استفاده کرد ، اما بیشتر در وب سایت های تجاری یا وب سایت های نمونه کارها حرفه ای استفاده می شود. یک مزیت بارز استفاده از اسلایدر این است که دارندگان وب سایت می توانند قبل از محتوای اصلی خود ، تمام محتوای مهم خود را در یک نمایش اسلاید جذاب و بصری در بالای صفحه قرار دهند. با این کار کاربران می توانند نکات برجسته را به سرعت مشاهده کرده و اقدام کنند.

با حرکت دادن اسلایدها در بازه زمانی از پیش تعیین شده ، اسلایدرها می توانند نمایش اسلایدها را بدون ورود کاربر به طور خودکار اجرا کنند. لغزنده ها همچنین می توانند برای دیدن اسلایدهای بعدی یا قبلی به تعامل کاربر مانند کلیک یا کش رفتن پاسخ دهند. علاوه بر این ، اسلایدرها همچنین می توانند دارای دکمه ها یا ریز عکسهایی باشند که کاربران می توانند با کلیک روی آنها اسلاید خاصی را در اسلایدر مشاهده کنند.

هنگام استفاده از اسلایدر در سایت وردپرس ، مواردی وجود دارد که کاربر باید آنها را در نظر بگیرد.

اول از همه ، اسلایدرها معمولاً تصاویر و محتوای اسلایدها را بارگیری می کنند ، این ممکن است سرعت سایت شما را کمی کند کند. همچنین افزونه های کشویی از JavaScript ، به ویژه jQuery که بصورت جداگانه به عنوان اسکریپت بارگیری می شوند ، استفاده می کنند. این امر بر سرعت بارگذاری صفحه نیز تأثیر می گذارد.

مسئله دیگر هنگام استفاده از اسلایدر در وردپرس ، آمادگی برای موبایل است. اگر سایت وردپرس شما از یک موضوع پاسخگو استفاده می کند ، پس با استفاده از یک اسلایدر غیر پاسخگو طرح سایت در دستگاه های مختلف شکسته می شود و صفحه نمایش را کاهش می دهد. برخی از افزونه های کشویی ، مانند Soliloquy سعی کنید با بهینه سازی سرعت بار لغزنده و استفاده از طراحی پاسخگو برای لغزنده ، این معایب را به حداقل برسانید.

یک پلاگین کشویی پاسخگو قادر است ظرف لغزنده و محتویات (مانند تصاویر ، فیلم ها ، متن) را متناسب با هر اندازه صفحه یا دستگاهی که در آن مشاهده می شود تنظیم کند.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید