چیست: هرزنامه

اصطلاح هرزنامه برای محتوای ناخواسته کاربر استفاده می شود. در وردپرس ، برای مطالب ناخواسته ارسال شده توسط نظرات ، ثبت نام کاربر ، پست ها ، فرم های تماس یا هر روش دیگری استفاده می شود. پیام ، نظر یا محتوای هرزنامه معمولاً حاوی پیوندهای بیش از حد ، پیوند به وب سایت های غیراخلاقی یا غیرقانونی است. این وب سایت ها ممکن است دارای بدافزارهایی باشند که می توانند بر روی رایانه کاربران از این صفحات وب تأثیر بگذارند. سیستم نظرات وردپرس اغلب توسط اسپمرها مورد هدف قرار می گیرد. با این حال ، چندین ابزار و افزونه برای وردپرس در دسترس است که می تواند به کنترل و کنترل هرزنامه کمک کند.

در صورت عدم کنترل ، هرزنامه می تواند به اعتبار وب سایت آسیب برساند. کاربران و بازدید کنندگان اغلب وب سایت ها را با تعداد زیادی اسپم مرتبط می کنند تا در دسته های مشابه بدافزار ، جاسوس افزار و سایر وب سایت های دارای اعتبار نامناسب قرار گیرند. موتورهای جستجو همچنین ممکن است سایتهای دارای پیوند بیش از حد را به عنوان “مزرعه پیوند” تفسیر کرده و وب سایت را به دلیل اجازه چنین نوع رفتار و محتوایی مجازات کنند.

وردپرس همچنین با یک پلاگین همراه به نام Akismet که به وب سایت در مقابله با هرزنامه نظر کمک می کند. یک سرپرست می تواند Akismet را از صفحه پلاگین ها در قسمت مدیریت وردپرس فعال کند. برای استفاده از آن حساب Akismet لازم است و کاربران می توانند برای فعال کردن افزونه Akismet در صفحه مدیریت وردپرس خود وارد سیستم شوند. Akismet بسته به نوع وب سایت و کاربر هر دو گزینه رایگان و پولی دارد. به طور کلی ، وب سایت های شخصی کوچک می توانند از خدمات Akismet به صورت رایگان استفاده کنند و وب سایت های بزرگتر یا با اهداف تجاری برای استفاده از این سرویس باید هزینه پرداخت کنند. همچنین پلاگین های دیگری نیز برای مبارزه با انواع مختلف هرزنامه که در بالا ذکر شد موجود است.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35