چیست: نویسنده

در وردپرس ، اصطلاح نویسنده به نقش کاربر از پیش تعریف شده اشاره دارد. کاربری با نقش نویسنده می تواند پرونده های خود را بارگذاری کند ، مقاله های خود را بنویسد ، ویرایش ، منتشر و حذف کند. آنها همچنین می توانند نمایه خود را ویرایش کرده و گذرواژه های خود را تغییر دهند.

از آنجا که کاربری با نقش نویسنده توانایی حذف پست های منتشر شده خود و ویرایش مقالات منتشر شده خود را دارد ، وب سایت های دارای چندین نویسنده معمولاً نقش نویسنده را به نویسندگان اختصاص می دهند یا از یک پلاگین برای ایجاد نقش کاربر با قابلیت های سفارشی استفاده می کنند. با این کار خطر سو mis ارتباط برقرار می شود یا نویسندگان استخدام شده در صورت اخراج کار خود را حذف می کنند.

بسیاری از وب سایت ها همچنین صفحات نویسنده را در اختیار نویسندگان قرار می دهند تا اطلاعات بیوگرافی مربوط به خود را ارائه دهند. این کار معمولاً از طریق صفحات بایگانی نویسنده داخلی انجام می شود که لیستی از همه پست های نوشته شده توسط آنها را نمایش می دهد.

برخی از سایتها حتی لیستی از نویسندگان با عکس در نوار کناری یا صفحه مربوط به آنها.

همچنین می توان با پیکربندی صفحات برای نمایش چنین اطلاعاتی ، اطلاعات سفارشی درباره آنها نمایش داد. این می تواند شامل مواردی مانند نام ، تاریخ تولد ، مکان ، نمایه های اجتماعی و موارد دیگر باشد.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید