چیست: نمایه

کاربران در یک وب سایت دارای وردپرس می توانند نمایه های خود را از قسمت مدیر وردپرس ویرایش کنند. چندین تنظیم را می توان در اینجا تنظیم کرد از جمله طرح رنگ پانل مدیر ، میانبرهای صفحه کلید و نمای نوار مدیر.

اگرچه تنها اطلاعاتی که وردپرس به آن نیاز دارد یک آدرس ایمیل و نام مستعار است ، کاربران همچنین می توانند اطلاعات بیشتری در مورد خود ارائه دهند که سپس می توانند توسط توسعه دهندگان قالب برای نمایش بیوگرافی و پیوندهای خود در جلوی وب سایت استفاده شوند. . همچنین کاربران می توانند رمزهای عبور خود را از صفحه نمایه تغییر دهند.

در یک وب سایت دارای وردپرس ، کاربران با نقش سرپرست می توانند صفحه نمایه خود را در بخش کاربران »نمایه شما مشاهده کنند. سایر کاربران یک تب Profile را در نوار کناری مدیر مشاهده می کنند.

Editing user profile in WordPress

نمایه های کاربر قابل تمدید هستند. توسعه دهندگان می توانند به راحتی زمینه های اضافی را برای ایجاد پروفایل های کاربر قوی اضافه کنند. به عنوان مثال ، توسعه دهندگان می توانند قسمت توییتر کاربر ، آدرس ، اولویت ایمیل یا هر چیز دیگری را که دوست دارند اضافه کنند. به دلیل قابلیت گسترش پروفایل های کاربر و نقش های کاربر ، ما پلاگین هایی مانند bbPress داریم که به شما امکان می دهد در وردپرس انجمن ایجاد کنید.

غالباً از وردپرس بعنوان یک سایت عضویت استفاده می شود که در آن ممکن است مدیران از کاربران بخواهند نتوانند به قسمت مدیریت وردپرس وارد شوند. در این موارد ، افزونه هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد به کاربران خود امکان مشاهده و ویرایش نمایه آنها را از قسمت جلوی وب سایت بدهید.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید