چیست: مدیر

مدیر یک نقش کاربر در وردپرس است. هنگامی که یک کاربر وردپرس را نصب می کند ، کاربر جدیدی با نام کاربری و رمزعبور تعریف شده در هنگام نصب ایجاد می کند. به اولین کاربر نقش کاربر مدیر اختصاص داده می شود. آنها می توانند همه اقدامات را در وب سایت وردپرس انجام دهند و از قابلیت های کاملی برخوردار هستند.

کاربری با نقش سرپرست همچنین می تواند کاربران دیگر را با همان نقش اضافه و حذف کند. هنگام اختصاص نقش مدیر به کاربر ، مهم است که به یاد داشته باشید که مدیران توانایی حذف محتوا را دارند.

سرپرست تنها نقش کاربری است که توانایی به روزرسانی وبلاگ وردپرس را دارد. آنها می توانند با استفاده از ویرایشگر قالب داخلی ، مضامین را تغییر دهند و پرونده های اصلی وردپرس را ویرایش کنند. آنها همچنین توانایی افزودن ، حذف و اصلاح پلاگین های موجود در سایت را به همین روش دارند.

در بیشتر موارد فقط یک مدیر وجود دارد. در مورد نصب چند سایته وردپرس ، برخی از قابلیت های نقش مدیر به نقش مدیر فوق العاده اختصاص داده می شود. مدیر فوق العاده می تواند مضامین را تغییر دهد ، کاربران جدید اضافه کند ، افزونه ها را اضافه و حذف کند و شبکه سایت را مدیریت کند در حالی که نقش مدیر فقط به مدیریت یک سایت اختصاص دارد.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید