چیست: صفحه

یک صفحه در وردپرس معمولاً به نوع پست صفحه اشاره دارد. این یکی از انواع پیش فرض پیش فرض ارسال وردپرس است.

WordPress به عنوان یک ابزار ساده وبلاگ نویسی شروع به کار کرد که به کاربران امکان نوشتن پست را می داد. در سال 2005 ، صفحات در نسخه 1.5 وردپرس معرفی شد تا به کاربران امکان ایجاد صفحاتی ثابت را بدهد که بخشی از پست های وبلاگ آنها نبودند. به عنوان مثال ، یک صفحه درباره ، صفحه تماس ، اطلاعات حقوقی و غیره

برخی از تفاوتهای اساسی بین پستها و صفحات عبارتند از:

  • پست ها محتوای به موقع بخشی از یک سری پست ها در یک وبلاگ هستند. صفحات یک نوع استاتیک اسنادی هستند که با ترتیب زمانی معکوس محتوای وبلاگ مرتبط نیستند
  • صفحات می توانند سلسله مراتبی باشند ، به این معنی که یک صفحه می تواند دارای زیر صفحاتی باشد ، به عنوان مثال یک صفحه والد با عنوان “درباره ما” می تواند یک زیر صفحه به نام “تاریخ ما” داشته باشد. از طرف دیگر پست ها سلسله مراتبی نیستند.
  • به طور پیش فرض پست ها در وردپرس را می توان به طبقه بندی ها و برچسب ها طبقه بندی کرد. صفحات دسته یا برچسب ندارند
  • صفحات می توانند از الگوهای صفحه سفارشی استفاده کنند. پست ها به طور پیش فرض نمی توانند از این ویژگی در وردپرس استفاده کنند.
  • پست های وردپرس در فیدهای RSS نمایش داده می شوند در حالی که صفحات از فیدها مستثنی هستند.

در تعداد ایجاد صفحات در وردپرس محدودیتی وجود ندارد و ایجاد وب سایت فقط با صفحات و بدون استفاده از پست ها امکان پذیر است. حتی اگر صفحات دارای محتوای ایستا باشند ، اما این بدان معنا نیست که کاربران نمی توانند آنها را به روز کنند. صفحات را می توان هر زمان که کاربر بخواهد آنها را به روز کند ، به روز کنید.

همچنین کاربران می توانند از یک صفحه به عنوان صفحه اصلی استاتیک وب سایت خود استفاده کرده و پست های وبلاگ خود را در صفحه دیگری از سایت نمایش دهند. برای انتخاب صفحه اول استاتیک و صفحه وبلاگ ، کاربر باید صفحه نخست استاتیک را در گزینه خواندن در گزینه “نمایش صفحه اول” فعال کند.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید