چیست: اصطلاحات

در وردپرس ، اصطلاحات به موارد طبقه بندی اشاره دارد.

به عنوان مثال ، یک وب سایت دارای دسته های کتاب ، سیاست و وبلاگ نویسی در آن است. در حالی که دسته بندی خود طبقه بندی است و اقلام داخل آن اصطلاحات نامیده می شوند.

قبل از معرفی طبقه بندی های سفارشی ، وردپرس دارای برچسب های الگویی برای نمایش برچسب ها و دسته ها بود. با معرفی طبقه بندی های سفارشی ، برچسب های الگو برای مدیریت اصطلاحات در طبقه بندی های سفارشی معرفی شدند. برچسب های الگو برای اصطلاحات همچنین می توانند برای دسته ها یا برچسب ها استفاده شوند ، که طبقه بندی پیش فرض داخلی وردپرس به صورت استاندارد است.

توابع مربوط به اصطلاحات ، مانند عملکرد () the_terms ، اصطلاحات مربوط به طبقه بندی سفارشی را در وردپرس نمایش می دهد. پارامترهای تابع the_terms () به کاربر اجازه می دهند تا آنها را برای ارائه اطلاعات قابل قالب بندی کند. در زیر مثالی از تابع_terms () آمده است:

  ID، 'category'، 'categories:'، '/')؛ ؟> 

بسته به نحوه راه اندازی سایت ، شرایط مربوط به طبقه بندی های سفارشی نیز می تواند با استفاده از کد کوتاه ، ابزارک ها و سایر روش ها نمایش داده شود. کد فوق برای نمایش آن با استفاده از کد سخت از طریق PHP است. روش رمزگذاری شده سخت ممکن است برای وب سایت های طراحی شده سفارشی راحت تر باشد ، در حالی که روش ویجت ها و پلاگین ها برای الگوهای وردپرس از قبل طراحی شده که توسط چندین وب سایت استفاده می شود ، مفیدتر هستند. گزینه پلاگین و کد کوتاه همچنین به مدیرانی که اهل فن نیستند روش ساده تری در اجرا و کنترل نمایش اصطلاحات در طبقه بندی های سفارشی ارائه می دهد. برای راه اندازی کد کوتاه ، هنوز باید برخی از کدگذاری های سخت در پرونده های وردپرس انجام شود. برای جزئیات بیشتر در مورد این ، لطفاً به مقاله های مربوطه در زیر مراجعه کنید.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید