چیست: ابزارها

ابزارها یک برگه منو در نوار کناری مدیر وردپرس است. این شامل ابزارهایی برای انجام برخی از کارهای مدیریتی غیر معمول است. با هر نصب وردپرس سه گزینه وجود دارد.

Tools Screen

اولین مورد “ابزارهای موجود” است. در زیر این بخش ، یک نشانک به نام Press This وجود دارد که امکان ارسال سریع و انتشار با استفاده از یک دکمه مورد علاقه مرورگر را فراهم می کند. بلافاصله در زیر آن اسکریپت مبدل دسته هایی برای برچسب ها وجود دارد که شما را به صفحه Import Tools وارد می کند.

اگر به فهرست کشویی ابزارها نگاهی بیندازید ، برگه های Import and Export را بلافاصله در زیر تب Tools موجود مشاهده خواهید کرد.

این ابزارهای واردات و صادرات به وردپرس امکان وارد کردن و صادرات داده ها از و به سیستم های دیگر مدیریت محتوای را می دهند. ابزار import شامل اسکریپت هایی برای وارد کردن داده ها از سایر سیستم های مدیریت محتوا به وردپرس است. اگر وب سایتی در Blogger ، Movable Type یا حتی سایت WordPress دیگری دارید ، می توانید اسکریپت های مورد نیاز خود را در این صفحه نصب کنید. این اسکریپت ها به شما امکان می دهند محتوای خود را از هر سیستم مدیریت محتوایی که تعیین کرده اید وارد کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد ، اسکریپت دیگری که در این صفحه خواهید یافت اسکریپت مبدل دسته ها به برچسب ها است.

Import Tools Screen

ابزار صادرات به کاربران امکان می دهد داده های وردپرس را در قالب XML صادر کنند که بعداً می توانند به نصب دیگری در وردپرس وارد شوند. این قالب یک فایل RSS یا WXR وردپرس eXtended نامیده می شود. این شامل همه پست ها ، نظرات ، زمینه های سفارشی ، دسته ها و برچسب های شما خواهد بود. صادر کردن محتوای شما یک روش مفید برای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت وردپرس شما است.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید