چیست: آپاچی

Apache پرکاربردترین نرم افزار وب سرور است. Apache توسط بنیاد نرم افزار Apache توسعه و نگهداری شده است ، Apache یک نرم افزار منبع باز است که به صورت رایگان در دسترس است. این برنامه با 67٪ از کل سرورهای جهان کار می کند. سریع ، قابل اعتماد و ایمن است. این می تواند بسیار سفارشی باشد تا با استفاده از برنامه های افزودنی و ماژول نیازهای بسیاری از محیط های مختلف را برآورده کند. بیشتر ارائه دهندگان میزبانی وردپرس از Apache به عنوان نرم افزار وب سرور خود استفاده می کنند. با این حال ، وردپرس می تواند روی سایر نرم افزارهای وب سرور نیز اجرا شود.

وب سرور چیست؟ h4>

نمی دانید وب سرور چیست؟ خوب یک وب سرور مانند یک میزبان رستوران است. هنگامی که وارد یک رستوران می شوید ، میزبان به شما سلام می کند ، اطلاعات رزرو شما را بررسی می کند و شما را به میز خود می برد. مشابه میزبان رستوران ، وب سرور صفحه وب مورد درخواست شما را بررسی می کند و برای لذت دیدن شما آن را واکشی می کند. با این حال ، یک وب سرور فقط میزبان شما نیست بلکه سرور شما نیز هست. پس از یافتن صفحه وب درخواستی ، صفحه وب را نیز در اختیار شما قرار می دهد. یک وب سرور مانند Apache نیز Maitre D ‘رستوران است. این ارتباطات شما را با وب سایت (آشپزخانه) برطرف می کند ، درخواست های شما را برطرف می کند ، اطمینان می دهد که سایر کارکنان (ماژول ها) آماده ارائه خدمات به شما هستند. همچنین پسر اتوبوس است ، زیرا جداول (حافظه ، حافظه پنهان ، ماژول ها) را تمیز کرده و آنها را برای مشتریان جدید تمیز می کند.

بنابراین اساساً وب سرور نرم افزاری است که درخواست شما برای دسترسی به یک صفحه وب را دریافت می کند. با چند بررسی امنیتی درخواست HTTP شما انجام می شود و شما را به صفحه وب می برد. بسته به صفحه ای که درخواست کرده اید ، ممکن است صفحه از سرور بخواهد هنگام تولید سند برای ارائه شما ، چند ماژول اضافی اجرا کند. سپس سندی را که درخواست کرده اید به شما ارائه می دهد. خیلی عالیه نه.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید