چگونه پلاگین ها و تم های WordPress را از GitHub نصب کنیم

GitHub یک سرویس میزبانی پروژه است که توسط بسیاری از پروژه ها و توسعه دهندگان منبع باز استفاده می شود. بعنوان یک کاربر وردپرس ، ممکن است گاهی اوقات با افزونه ها یا مضامین میزبانی شده در GitHub روبرو شوید. از آنجا که GitHub مختص توسعه وردپرس نیست ، ممکن است برای کاربر جدید دشوار باشد که نحوه دانلود و نصب یک افزونه یا موضوع را از GitHub درک کند. در این مقاله ، ما به شما نحوه نصب افزونه ها یا تم های WordPress از GitHub را نشان خواهیم داد.

Installing a WordPress plugin or theme from GitHub

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر ویدیو را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری نیاز دارید ، به خواندن ادامه دهید.

GitHub چیست؟ h4>

همانطور که قبلاً اشاره کردیم GitHub یک سرویس میزبانی کد است. استفاده از آن برای پروژه های منبع باز رایگان است و در حال حاضر محبوب ترین سرویس میزبانی پروژه در بین توسعه دهندگان منبع باز. از سیستم کنترل تجدید نظر Git استفاده می کند ، از این رو GitHub نامگذاری شده است. GitHub نه تنها ابزارهای راحتی برای همکاری فراهم می کند ، بلکه ویژگی های شبکه های اجتماعی مانند دنبال کردن کاربران ، دادن ستاره به مخازن ، اشتراک در مخازن و پروژه ها و غیره را ارائه می دهد.

از Github می توان در هر نوع پروژه ای که می خواهد از ویژگی های کنترل ویرایش Git استفاده کند استفاده کرد. به عنوان مثال ، منابع یادگیری منبع باز ، پروژه های اسناد ، کتابچه های راهنما ، کتاب های راهنما و غیره. ابزارهای GitHub به کاربران این امکان را می دهد تا کاربران دیگر را به پروژه های خود اضافه کنند و در تیم کار کنند.

بارگیری و نصب افزونه ها و تم های WordPress از GitHub

قبل از نصب طرح زمینه یا افزونه وردپرس از GitHub ، اطمینان حاصل کنید که قادر به دریافت به روزرسانی برای آن هستید. بعداً در این مقاله به آن قسمت خواهیم پرداخت.

نصب پلاگین ها و مضامین از GitHub بسیار آسان است. این دقیقاً مانند نصب یک افزونه وردپرس به صورت دستی.

ابتدا به مخزن افزونه / طرح زمینه در GitHub بروید. در صفحه اصلی مخزن ، بر روی دکمه clone یا download کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Download Zip کلیک کنید.

Downloading a WordPress plugin or theme from GitHub

اکنون به قسمت سرپرست وردپرس خود بروید و به صفحه افزونه ها »افزودن موارد جدید بروید.

شما باید به صورت دستی افزونه را از رایانه خود بارگذاری کنید. برای انجام این کار ، بر روی دکمه بارگذاری کلیک کنید.

Manually upload and install a WordPress plugin

این گزینه آپلود پرونده zip افزونه را به شما نشان می دهد.

باید روی دکمه “انتخاب پرونده” کلیک کنید و سپس فایل ZIP را از رایانه خود انتخاب کنید.

بعد ، باید روی دکمه Install Now کلیک کنید. اکنون وردپرس بایگانی zip را از رایانه در وب سایت شما بارگذاری می کند ، آن را از حالت فشرده خارج کرده و افزونه را برای شما نصب می کند.

پس از اتمام کار ، پیام موفقیت را مشاهده خواهید کرد. سپس می توانید بر روی پیوند فعال کردن پلاگین کلیک کنید تا افزونه در سایت شما فعال شود.

چگونه می توان به روزرسانی افزونه های وردپرس نصب شده از GitHub را دریافت کرد؟ h4>

به طور پیش فرض ، وردپرس به دنبال نسخه جدیدی از افزونه است که بر اساس فایل read me یک افزونه و سربرگ پلاگین است که حاوی اطلاعاتی در مورد آخرین نسخه پایدار مورد استفاده است. با این حال ، وردپرس به روزرسانی ها را برای پلاگین های بارگیری شده از GitHub توسط پیش فرض برای اینکه کاربران بتوانند به طور خودکار به روزرسانی ها را مستقیماً از مخازن GitHub دریافت کنند ، توسعه دهندگان قالب و پلاگین باید کمی بیشتر تلاش کنند.

برای دستیابی به این هدف ، برخی از افزونه ها و طرح های زمینه از GitHub ممکن است قبلاً کدی را شامل شده باشند که به شما امکان دریافت به روزرسانی خودکار را می دهد.

در بعضی موارد ممکن است توسعه دهنده طرح زمینه / پلاگین از شما بخواهد افزونه GitHub Updater . که به شما امکان می دهد با استفاده از این روش به روزرسانی ها را برای پلاگین ها و مضامین GitHub دریافت کنید.

در هر صورت ، شما باید با توسعه دهنده پلاگین / طرح زمینه در GitHub تماس بگیرید و از آنها در مورد وضعیت به روزرسانی بپرسید تا هنگام دریافت نسخه جدید از دریافت به روزرسانی اطمینان حاصل کنید.

امیدواریم این راهنما به شما در نصب افزونه ها یا قالب های WordPress از GitHub کمک کرده باشد.

اگر افزونه یا موضوعی را که از GitHub استفاده می کنید دوست دارید ، فراموش نکنید که آن پلاگین را در GitHub ستاره دار کنید. با این کار توسعه دهندگان می دانند که شما از تلاش آنها قدردانی می کنید. با ارسال یک نظر در زیر ، چه پروژه های جالب وردپرسی را در GitHub کشف کردید به ما اطلاع دهید.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/how-to-install-wordpress-plugins-and-themes-from-github/.

دیدگاهتان را بنویسید