چگونه می توان عنوان را برای پست ها و صفحات انتخابی وردپرس پنهان کرد

در پست ما درباره نحوه پنهان کردن عناوین ابزارک ، ما یک نظر جالب داشتیم که یک راه حل برای پنهان کردن عنوان در پست و صفحه های انتخابی ارائه داد ما فکر کردیم که ممکن است برای بعضی از افراد مفید باشد. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه عنوان را برای پست انتخابی وردپرس و صفحات پنهان کنید. ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه عنوان همه پست ها و یا وردپرس را مخفی کنید.

پنهان کردن عناوین برای پستها و صفحات انتخابی h4>

آیا می خواهید عناوین را برای پستها و صفحات انتخابی بدون ویرایش یک خط کد مخفی کنید؟ سپس تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که را نصب و فعال کنید پلاگین Title را برای وردپرس مخفی کنید. پس از فعال سازی ، به صفحه ویرایش پست و صفحه خاص بروید. شما می توانید این کار را با کلیک ساده بر روی منوی Posts یا Pages در مدیر وردپرس خود و کلیک بر روی موردی که می خواهید ویرایش کنید ، انجام دهید. در صفحه ویرایش ، جعبه متا پنهان کردن عنوان را مشاهده خواهید کرد:

Hinding post or page title for single view pages

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که این کادر را علامت بزنید و بر روی دکمه به روزرسانی یا انتشار پست کلیک کنید. خودشه. اکنون این افزونه عنوان را در نمایش های صفحه مجزا پنهان می کند. معنای آن این است که همچنان عنوان را در صفحه اصلی یا سایر صفحات بایگانی نشان می دهد ، اما نه در بازدیدهای صفحه تک. برای آزمایش نتیجه ، پست را در نمای تک پست باز کنید تا مطمئن شوید همه چیز درست به نظر می رسد.

اگر یک صفحه فرود ساده ایجاد می کنید و نمی خواهید عنوان را نشان دهید ، این راه حل می تواند بسیار مفید باشد.

پنهان کردن عناوین برای همه پست ها و صفحات وردپرس h4>

ما نمی توانیم به دلیلی فکر کنیم که چرا کسی این کار را انجام می دهد ، اما اجازه می دهد تا به چگونگی پنهان کردن عناوین برای همه پست ها و صفحات وردپرس برای یادگیری نگاهی بیندازیم. اگر به هر دلیلی ، می خواهید عنوان را برای همه پست ها و صفحات در صفحات واحد پنهان کنید ، پس می توانید با ویرایش موضوع خود به این هدف برسید. روش های کمی برای انجام این کار وجود دارد.

ساده ترین راه حل این است که این کد را به پرونده functions.php قالب وردپرس خود اضافه کنید.

تابع wpb_hidetitle_class ($ کلاس ها) {
if (is_single () || is_page ()) است:
$ class [] = 'hidetitle'؛
کلاسهای $ را برگردانید
endif
کلاسهای $ را برگردانید
}
add_filter ('post_class'، 'wpb_hidetitle_class')؛

این فیلتر فقط هنگام نمایش یک پست یا صفحه ، یک کلاس اضافی .hidetitle به عملکرد post_class () اضافه می کند. با این حال ، این فیلتر فقط در صورتی کار خواهد کرد که قالب وردپرس شما از کلاس post پشتیبانی کند. اگر می خواهید این کار را فقط برای پست ها و نه صفحات انجام دهید ، فقط قسمت || را خلاص کنید is_page () است.

بعد از افزودن این تابع ، باید این قانون css را در صفحه سبک خود اضافه کنید.

.hidetitle .entry-title {
نمایش: هیچ؛
}

در CSS فوق ما از ویژگی display css برای پنهان کردن عنوان و عنوان صفحه استفاده کرده ایم. با این حال این قانون CSS تنها در صورتی کار خواهد کرد که قالب وردپرس شما از عنوان ورودی در عنوان یا عنوان صفحه استفاده کند. برای اینکه بفهمید موضوع شما از عناوین پست از کدام کلاس CSS استفاده می کند ، کافی است پست خود را در Google Chrome یا Mozilla Firefox باز کنید و موس را به عنوان عنوان ارسال کنید. کلیک راست کرده و Inspect Element را انتخاب کنید. مرورگر شما از هم جدا شده و منبع صفحه را با برجسته کردن کد منبع برای عنوان پست مشاهده خواهید کرد که در آن می توانید کلاس CSS مورد استفاده در طرح زمینه خود را مشاهده کنید.

Finding CSS class used for an element

فرض می کنیم موضوع شما از Article-title به عنوان کلاس CSS برای عنوان پست استفاده می کند. به سادگی CSS را به این صورت تغییر دهید:

.hidetitle .article-title {
نمایش: هیچ؛
}

دلیل اینکه می گوییم آسان ترین راه حل این است این است که برای مضامین کودک محبوب چارچوب های تم مانند Genesis و دیگران. همچنین برای موضوعات مستقل وردپرس بسیار خوب کار خواهد کرد.

اکنون هر دو راه حل که در بالا ذکر کردیم عنوان را پنهان می کنند ، اما آنها همچنان عنوان ها را بارگیری می کنند. به عبارت دیگر ، آنها آن را پنهان می کنند اما حذف نمی کنند. اگر شما یک طراح قالب هستید یا کسی هستید که می خواهد پست یا عنوان صفحه را از الگوی شما حذف کند ، پس باید the_title کد از پرونده های تم مناسب.

اگر می خواهید این کار را فقط برای بازدیدهای تک پست انجام دهید ، به احتمال زیاد این کد را در فایل single.php خود خواهید یافت. با این حال ، اگر می خواهید این کار را از طریق سایت انجام دهید ، باید فایلهایی مانند index.php ، archive.php ، single.php و هر پرونده دیگری را که شامل حلقه است ویرایش کنید. اگر تازه وارد این مورد شوید ، به آزمون و خطا نیاز دارد.

اگر با یکی از چارچوب های زمینه کار می کنید ، می خواهید از راه حل پلاگین یا راه حل post_class که ما به شما نشان دادیم پیروی کنید.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند عنوان را برای پست ها و صفحات خاص وردپرس مخفی کنید. چه موارد استفاده احتمالی را می توانید مشاهده کنید که بخواهید عنوان پست یا صفحه را در نمایش های مجزا پنهان کنید؟ با نظر دادن در پایین ما را مطلع کنید.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-hide-post-and-page-titles-in-wordpress-single-pages/.

دیدگاهتان را بنویسید