چگونه می توان طرح های رنگی سفارشی مدیر را در وردپرس ایجاد کرد

اکثر کاربران ما عاشق جدید مدیر وردپرس رابط. با قابلیت تغییر طرح های رنگ مدیر ، رابط کاربری جدید تجربه کاربری بهتری را با گزینه های مختلف فراهم می کند. مانند سایر ویژگی های وردپرس ، طرح های رنگ مدیر را می توان سفارشی کرد. در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید طرح های رنگی سفارشی مدیر را در وردپرس ایجاد کنید.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که Admin Color Schemer . پس از فعال سازی ، به ابزارها »رنگ سرپرست بروید تا طرح های رنگی سرپرست سفارشی خود را ایجاد کنید.

Creating your own custom admin color scheme

به سادگی با استفاده از انتخابگر رنگ ، رنگ هایی را که می خواهید برای پایه ، نماد ، برجسته و اعلان ها استفاده کنید ، انتخاب کنید. روی دکمه پیش نمایش کلیک کنید تا ببینید چگونه به نظر می رسد. هنگامی که از طرح رنگی راضی شدید ، باید روی Save and Use کلیک کنید تا طرح رنگ ذخیره شود و استفاده از آن را شروع کنید.

همچنین می توانید با کلیک روی پیوند روی نمایش گزینه های پیشرفته ، رنگ را برای سایر عناصر در رابط مدیر وردپرس انتخاب کنید. با این کار بسیاری از گزینه های دیگر برای تغییر و ایجاد یک طرح رنگ آمیزی سرپرست دقیق مشخص می شود.

Advanced options for custom admin color schemes

طرح رنگ سرپرست سفارشی شما به عنوان “سفارشی” در زیر نمایه کاربر نمایش داده می شود صفحه نمایش شما و سایر کاربران سایت خود می توانید از بین رنگ بندی های مختلف به عقب و جلو بروید. همچنین می توانید آن را به صورت طرح رنگ پیش فرض برای کاربران جدید در وردپرس.

Custom color scheme among default WordPress admin color schemes

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کرده باشد تا بتوانید به راحتی طرح های رنگی مدیر دلخواه خود را در وردپرس ایجاد کنید.

با درج نظر در زیر ، از ما در مورد رنگ آمیزی با ما در میان بگذارید که از چه رنگ هایی استفاده می کنید.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-create-custom-admin-color-schemes-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید