چگونه می توان با ثبت نام در خبرنامه برای وردپرس ، انتخاب های ایمیل خود را تقویت کنید

همه می خواهند بدانند که چگونه اندازه لیست ایمیل خود را افزایش دهند. اخیراً ما با استفاده از افزونه ای به نام Newsletter Sign-Up for WordPress شروع به کار کرده ایم که به کاربران شما روش های مختلفی برای عضویت در خبرنامه ایمیل شما را می دهد. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از افزونه ثبت نام در خبرنامه برای وردپرس ، امکان انتخاب ایمیل خود را تقویت کنید.

ویژگی ها h4>

  • کادر تأیید “ثبت نام در خبرنامه ما” را به فرم نظر خود یا فرم ثبت نام خود اضافه کنید (از جمله فرم های BuddyPress یا MultiSite)
  • فرم ثبت نام در خبرنامه قابل تنظیم را به عنوان ابزارک اضافه کنید.
  • با استفاده از کد کوتاه فرم ثبت نام قابل تنظیم را در پست ها یا صفحات خود قرار دهید.
  • با تماس با nsu_signup_form () ؛ یک فرم ثبت نام در پرونده های الگوی خود قرار دهید ؛
  • از MailChimp ، YMLP API ، Aweber یا ارائه دهنده خبرنامه شخص ثالث دیگری.
  • به دلیل ویژگی تقلید فرم با اکثر سرویس های اصلی لیست پستی کار می کند.
  • با ویجت های WYSIWYG سازگار است تا ویرایش متن ویجت را آسان کنید.

نحوه تنظیم ثبت نام در خبرنامه h4>

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه ثبت نام خبرنامه . پس از فعال شدن ، گزینه جدیدی از منو را در داشبورد خود به نام “Newsl” مشاهده خواهید کرد. ثبت نام”. برای پیکربندی تنظیمات روی آن کلیک کنید. از آنجا که ما از MailChimp استفاده می کنیم ، نحوه تنظیم این مورد را با MailChimp .

ما تصمیم گرفتیم از MailChimp API استفاده کنیم ، بنابراین روی کادر تأیید کلیک کردیم. اگر روی نمادهای علامت سوال کوچک کلیک کنید ، شما را به صفحه مناسبی می برد که نحوه دریافت کلید API و شناسه فهرست را به شما نشان می دهد. ما می خواهیم کاربران را به یک گروه علاقه خاص اضافه کنیم: هفتگی. این به ما امکان می دهد فقط برای آنها ایمیل هفتگی ارسال کنیم (کاربران را راضی نگه داریم). تصویر زیر را ببینید:

Newsletter Signup Configuration

سپس گزینه ای برای تنظیمات Checkbox وجود دارد. می توانید کادر تأیید را به فرم نظر خود و فرم ثبت نام کاربر اضافه کنید. بسیاری از تنظیمات موجود در این صفحه کاملاً قابل توضیح است.

Newsletter Signup Checkbox Settings

صفحه استخراج تنظیمات و پیکربندی ها وجود دارد. تنظیمات فرم فقط درصورتی است که از ویژگی کد کوتاه استفاده می کنید یا آن را به نوار کناری خود اضافه می کنید (با استفاده از ابزارک). استخراج پیکربندی ابزار مفیدی است. اگر تصمیم دارید از API استفاده نکنید ، تمام تنظیمات پیکربندی را برای شما دریافت می کند.

چرا از ثبت نام در خبرنامه استفاده می کنیم h4>

در گذشته ، ما مجموعه ای درباره چگونگی تولید نسل سرب در وردپرس انجام داده ایم ( قسمت 1 ، قسمت 2 ، و قسمت 3 ). خوب اخیراً ، ما با روش انتخاب نظر خود به مشکلی برخوردیم. ما در نحوه تنظیم لیست های ایمیل خود تغییرات داخلی ایجاد کردیم و خبرنامه هفتگی را با لیست ایمیل اصلی خود ترکیب کردیم. این به ما امکان می دهد تا از ثبت نام های تکراری جلوگیری کنیم در حالی که همچنان تمایز گروه را حفظ می کنیم. افزونه قبلی که ما از آن استفاده می کردیم WP-Leads بود ، امکان ثبت نام گروهی را به ما نمی داد. یعنی فقط بدون تقسیم بندی کاربران را به لیست اصلی اضافه می کند. ما فقط می خواهیم آنچه را که کاربران در آن ثبت نام کرده اند ارسال کنیم. با کمال تعجب ، هیچ یک از افزونه های MailChimp دیگر این ویژگی را ارائه ندادند (حتی نسخه رسمی). ما با چند برنامه نویس پلاگین از جمله دنی ثبت نام در خبرنامه با درخواست ویژگی تماس گرفتیم. او در مورد درخواست بسیار خوب بود و ظرف یک هفته این ویژگی را اضافه کرد.

بارگیری ثبت نام خبرنامه اکنون.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-boost-your-email-opt-ins-with-newsletter-sign-up-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید