چگونه می توان ایده های ارسال خود را در وردپرس پیگیری کرد

آیا به دنبال راهی برای پیگیری ایده های ارسال خود در وردپرس هستید؟ هرکسی که مدتی وبلاگ نویسی کرده باشد به شما خواهد گفت که بعضی اوقات بهترین ایده ها زمانی رخ می دهد که شما کاری کاملاً بی ربط انجام می دهید. تا زمانی که برای نوشتن بنشینید ممکن است این ایده ها را فراموش کنید. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه ایده های پست در وردپرس را به طور موثر دنبال کنید.

Tracking blog post ideas

نگه داشتن ایده های پست با استفاده از ابزارهای خارجی h4>

نگه داشتن یک دفترچه یادداشت به سبک قدیمی در جیب برای بسیاری از نویسندگان معجزه کرده است. ساده ، کارآمد و آسان است.

A pocket notebook is an easy way to track post ideas

نکته منفی استفاده از دفترچه یادداشت به سبک قدیمی این است که با همه دستگاه های شما همگام سازی نمی شود. همچنین باید قلم به همراه داشته باشید. از همه مهمتر ، روی ابر پشتیبان تهیه نمی شود و ممکن است آن را از دست بدهید.

گزینه خوب دیگر استفاده از برنامه های یادداشت برداری در تلفن همراه است. برای نوشتن سریع ایده های ارسال می توانید از Google Keep یا Evernote استفاده کنید.

مزیت اصلی این روش این است که این برنامه ها در همه دستگاه های شما همگام سازی می شوند. با اتصال به اینترنت می توانید از هر رایانه ای به آنها دسترسی داشته باشید.

Google Keep is a great app to write down your post ideas

عیب استفاده از یک برنامه این است که در سایت وردپرس شما نشان داده نمی شود. حتی ممکن است فراموش کنید که ایده ای را نوشتید یا ایده هایی را که قبلاً اجرا کرده اید ، نوشتید.

با این گفته ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانیم ایده های ارسال خود را مستقیماً در وردپرس اضافه و ردیابی کنیم.

افزودن ایده های ارسال در وردپرس h4>

به خاطر این آموزش ما به اطراف نگاه کردیم تا یک راه حل مناسب پیدا کنیم. ما به دنبال افزونه ای بودیم که نه تنها به شما امکان افزودن یادداشت را می دهد ، بلکه به شما امکان می دهد در صورت سایت چند نویسنده .

اولین کاری که شما باید انجام دهید نصب و فعال سازی یادداشت های داشبورد WP. افزونه خارج از جعبه کار می کند و هیچ تنظیماتی برای پیکربندی شما وجود ندارد.

به سادگی به صفحه داشبورد وردپرس بروید و سپس بر روی گزینه های صفحه کلیک کنید دکمه در گوشه سمت راست بالای صفحه. بر روی دکمه Add Note کلیک کنید تا اولین یادداشت خود اضافه شود.

Adding a new note to store your post ideas in WordPress

اکنون به پایین صفحه داشبورد بروید و یک ابزارک New Note پیدا خواهید کرد. بردن ماوس به ویجت ، یک نوار ابزار در پایین نمایش می دهد.

Note widget in WordPress dashboard to save post ideas

با کلیک بر روی نماد کاربر ، یادداشت شما خصوصی می شود و با کلیک مجدد بر روی آن ، عمومی می شود.

همچنین می توانید با کلیک روی نماد پالت رنگ ، رنگی را برای یادداشت خود انتخاب کنید.

به طور پیش فرض ، این افزونه لیستی را نشان می دهد ، اما می توانید با کلیک روی نماد دفترچه یادداشت در نوار ابزار ، آن را به یک یادداشت ساده تغییر دهید.

دکمه ذخیره یا انتشار وجود ندارد. این پلاگین به طور خودکار تغییرات شما را ذخیره می کند.

اگر یک وبلاگ چند نویسنده دارید ، می توانید از این یادداشت ها برای همکاری با نویسندگان دیگر نیز استفاده کنید.

مهم: ویژگی یادداشت ها برای همه کاربران از جمله مشترکان در دسترس است. هر کاربر ثبت شده ای در سایت شما می تواند یک یادداشت به اشتراک گذاشته شده عمومی را در سایت وردپرس شما ویرایش یا حذف کند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند ایده های ارسال خود را در وردپرس پیگیری کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد چگونگی گردش مقاله خود را در وبلاگ وردپرس چند نویسنده بهبود بخشید .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .a

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-keep-track-of-your-post-ideas-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید