چگونه می توان اطلاعات کاربر به سیستم وارد شده در وردپرس را برای نتایج شخصی سازی کرد

اخیراً به شما نشان دادیم چگونه می توانید با به آنها امکان می دهد پست های مورد علاقه خود را ذخیره کنند در یک کتابخانه شخصی. با استفاده از نام کوچک آنها در مکان ها (به عنوان مثال صفحه خوش آمدگویی) ، می توانید نتایج شخصی را به سطح دیگری برسانید. خوشبختانه ، وردپرس دستیابی به اطلاعات ورود به سیستم کاربر را واقعاً آسان می کند. در این مقاله ما به شما نحوه بازیابی اطلاعات مربوط به کاربر در حال حاضر وارد شده را نشان خواهیم داد.

ما از get_currentuserinfo () استفاده خواهیم کرد. تابع. این را می توان در هر نقطه از طرح زمینه شما (عنوان ، پاورقی ، نوار کناری ، صفحه صفحه و غیره) استفاده کرد. برای اینکه این کار انجام شود کاربر باید وارد سیستم شود. بنابراین ما باید از دستور شرطی is_user_logged_in () استفاده کنیم. کد مثال:

 
  

  

با ثبت نام ، می توانید پست های مورد علاقه خود را برای مراجعه بعدی ذخیره کنید.

اکنون برای کاربران logged_in ، ما می توانیم یک پیام سفارشی به عنوان مثال ، “Hey Syed ، همه چیز اینجاست ، درست همان جایی که شما امیدوار بودید” نشان دهیم. کد فوق به چیزی شبیه به این تبدیل خواهد شد:

 
  سلام user_firstname؛ ؟> h1>

همه چیز در اینجاست ، درست در جایی که شما امیدوار بودید که باشد :)

با ثبت نام ، می توانید پست های مورد علاقه خود را برای مراجعه بعدی ذخیره کنید.

کد جادویی که در بالا اضافه کردیم ، $ current_user-> user_firstname است. که در حال کار است زیرا تماس با get_currentuserinfo () اطلاعات کاربر فعلی را در قرار می دهد $ current_user . شما می توانید از روش مشابهی برای بدست آوردن سایر اطلاعات در مورد کاربر مانند ورود به سیستم ، شناسه کاربر ، ایمیل ، وب سایت و غیره استفاده کنید.

در اینجا نمونه ای از کاربرد همه اطلاعات آمده است:

 user_login. "
"؛
   echo 'ایمیل کاربر:'. $ current_user-> user_email. "
"؛
   echo 'نام کاربر:'. $ current_user-> user_firstname. "
"؛
   echo 'نام خانوادگی کاربر:'. $ current_user-> user_lastname. "
"؛
   echo "نام نمایش کاربر:". $ current_user-> display_name. "
"؛
   echo 'شناسه کاربری:'. $ current_user-> شناسه. "
"؛
؟> 

امیدوارم این کمک کند. ترکیب این با توانایی اضافه کردن پست های مورد علاقه ، شما به راحتی می توانید یک تجربه شخصی ایجاد کنید.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-get-logged-in-users-info-in-wordpress-for-personalized-results/.

دیدگاهتان را بنویسید