چگونه می توان از ثبت نام هرزنامه در سایت عضویت در وردپرس خود جلوگیری کرد

آیا می خواهید ثبت نام هرزنامه را در سایت عضویت در وردپرس خود متوقف کنید؟ ثبت نام هرزنامه مزاحم مشترک صاحبان سایتهایی است که سایتهای عضویت را اداره می کنند و یا به کاربران اجازه می دهند در وب سایت خود ثبت نام کنند. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید ثبت نام هرزنامه را در سایت عضویت در وردپرس خود متوقف کنید.

Stop spam registrations in WordPress

روش 1: ثبت نام هرزنامه ها را با استفاده از WPForms متوقف کنید h4>

این ساده ترین و کارآمدترین روش برای مقابله با ثبت نام هرزنامه در وردپرس است.

WPForms سازنده وردپرس دوستانه ترین فرم فرم وردپرس است. همراه با یک افزونه ثبت نام کاربر که به شما امکان می دهد به راحتی فرم ثبت نام کاربر را به سایت خود اضافه کنید در حالی که ثبت نام هرزنامه را به طور موثر متوقف می کنید.

WPForms یک افزونه برتر وردپرس است. برای دسترسی به افزونه ثبت نام کاربر ، به Pro License نیاز دارید.

کاربران WPBeginner می توانند با استفاده از این WPForms Coupon 10٪ تخفیف دریافت کنند خرید

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه WPForms است. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام ما در نحوه نصب افزونه وردپرس .

برای تأیید کلید مجوز ، باید به صفحه WPForms »تنظیمات بروید. این کلید را می توانید از حساب خود در وب سایت WPForms دریافت کنید.

Verify WPForms License

پس از تأیید ، باید به صفحه WPForms »افزودنی ها بروید. به پایین اسکرول کنید تا “Addison ثبت نام کاربر” را پیدا کنید.

شما باید بر روی دکمه Inston Addon کلیک کنید و سپس بر روی فعال سازی کلیک کنید.

Install user registration addon

بعد ، شما باید فرم ثبت نام کاربر را ایجاد کنید. به صفحه WPForms »افزودن جدید بروید. یک عنوان برای این فرم تهیه کنید و سپس الگوی فرم ثبت نام کاربر را انتخاب کنید.

User registration form template

با این کار فرم ساز با الگوی فرم ثبت نام کاربر راه اندازی می شود. می توانید با کلیک بر روی قسمت ها ، آنها را ویرایش کنید.

برای مرتب سازی مجدد می توانید زمینه ها را نیز بکشید و رها کنید.

User registration form fields

بعد ، باید روی پنل تنظیمات کلیک کنید. اینجا جایی است که می توانید اعلان های فرم ، تأیید و تنظیمات ثبت نام کاربر را پیکربندی کنید.

برای ادامه روی برگه ثبت نام کاربر کلیک کنید.

User activation settings

در این صفحه می توانید قسمتهای فرم را به قسمتهای ثبت نام کاربر وردپرس خود ترسیم کنید.

به پایین پیمایش کنید و کادر کنار گزینه “Enable User Activation” را علامت بزنید. این یک منوی کشویی را نشان می دهد ، جایی که می توانید روش فعال سازی کاربر را انتخاب کنید.

WPForms از دو روش خلاقانه برای جلوگیری از ثبت نام هرزنامه در سایت وردپرس استفاده می کند. می توانید برای هر کاربر ایمیل تأیید ارسال کنید تا آنها بتوانند ثبت نام خود را تأیید کنند.

به طور متناوب ، برای تأیید دستی می توانید به یک سایت مدیر . هر ثبت نام در سایت وردپرس شما.

گزینه ای را که متناسب با نیاز شماست انتخاب کنید و برای ذخیره تنظیمات فرم خود ، روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

اکنون می توانید این فرم را به هر صفحه سایت وردپرسی خود اضافه کنید و سپس از آن صفحه به عنوان صفحه ثبت نام کاربر خود استفاده کنید.

به سادگی صفحه ای را ویرایش کنید که می خواهید از آن به عنوان صفحه ثبت نام کاربر خود استفاده کنید. در صفحه ویرایش صفحه ، روی دکمه “افزودن فرم” کلیک کنید.

Add user registration form to a page in WordPress

با این کار یک منوی بازشو ظاهر می شود. فرم ثبت نام کاربر را که از منوی کشویی ایجاد کرده اید انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه افزودن فرم کلیک کنید.

کد کوتاه برای فرم ثبت نام کاربر در صفحه ظاهر می شود ویراستار اکنون می توانید صفحه خود را ذخیره کرده یا آن را منتشر کنید.

برای دیدن فرم ثبت نام کاربر ضد اسپم به وب سایت خود مراجعه کنید. بسته به تنظیمات فعال سازی کاربر ، این افزونه یا از کاربران می خواهد آدرس ایمیل خود را تأیید کنند یا مدیر باید هر ثبت نام کاربر در سایت شما را به صورت دستی تأیید کند.

روش 2: توقف ثبت نام هرزنامه با افزونه Stop Spammers

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی جلوگیری از جلوگیری از هرزنامه هرزنامه ها . برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام ما در نحوه نصب افزونه وردپرس .

پس از فعال شدن ، به توقف هرزنامه ها »گزینه های محافظت بروید. Stop Spammer Registers یک افزونه قدرتمند وردپرس است که با تهاجمی وب سایت شما را از نظر فعالیت های ناخواسته اسپم کنترل می کند.

تنظیمات پیش فرض در این صفحه برای اکثر وب سایت ها کار خواهد کرد. اگر احساس می کنید بسیاری از کاربران قانونی قادر به ورود به سیستم نیستند ، می توانید چند مورد از آنها را بردارید.

Protection options

برای ذخیره تنظیمات ، فراموش نکنید که روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

این پلاگین از تعدادی از تکنیک های جلوگیری از هرزنامه استفاده می کند. برای تأیید دسترسی واقعی کاربر به وب سایت شما ، از درخواست های HTTP Referrer و Header استفاده می کند.

همچنین از نظر Akismet API از نظر فعالیت اسپم شناخته شده بررسی می شود. این افزونه همچنین لیستی از میزبان های نامطلوب را که به تحمل فعالیت هرزنامه معروف هستند ، نگهداری کرده و آنها را مسدود می کند.

شانس کمی وجود دارد که گاهی اوقات این افزونه شما را از قسمت مدیر قفل نمی کند . اگر این اتفاق بیفتد ، ساده ترین راه حل این است که از طریق FTP و تغییر نام پرونده پلاگین از stop-spammer-registrations.php به stop-spammer-registrations.locked .

اکنون می توانید به قسمت مدیریت سایت خود دسترسی پیدا کنید و وردپرس به طور خودکار افزونه را برای شما غیرفعال می کند.

روش 3: ثبت نام هرزنامه ها را با استفاده از Sucuri متوقف کنید h4>

Sucuri

در WPBeginner ، ما از Sucuri استفاده می کنیم تا از وب سایت ما در برابر هرزنامه ها و سایر تهدیدات امنیتی محافظت کنید.

Sucuri یک سرویس نظارت بر امنیت وب سایت است . از دسترسی هکرها ، درخواستهای مخرب و اسپمرها به سایت شما یا تزریق هرگونه کد مخرب جلوگیری می کند.

ببینید چگونه Sucuri به ما کمک کرد 450،000 حمله وردپرس را در مدت 3 ماه مسدود کنیم .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا ثبت نام هرزنامه را در سایت عضویت در وردپرس خود متوقف کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مشاهده کنید

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-stop-spam-registrations-on-your-wordpress-membership-site/.

دیدگاهتان را بنویسید