چگونه خطاهای PHP را در وردپرس خاموش کنیم

اخیراً یکی از خوانندگان ما پرسید چگونه خطاهای PHP را در وردپرس خاموش کنیم؟ اخطارها و اخطارهای PHP به توسعه دهندگان کمک می کند تا با کد خود اشکال زدایی کنند. با این وجود وقتی برای همه بازدیدکنندگان وب سایت شما قابل مشاهده باشد بسیار غیرحرفه ای به نظر می رسد. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطاهای PHP را در وردپرس خاموش کنید.

How to turn off PHP errors in WordPress

چرا و چه موقع باید خطاهای PHP را در وردپرس خاموش کنید؟ h4>

خطاهای PHP که می توانید در سایت وردپرس خود مشاهده کنید معمولاً هشدارها و اخطارها هستند. این موارد مانند خطای داخلی سرور ، خطاهای نحوی ، یا خطاهای مهلک ، که بارگیری وب سایت شما را متوقف می کند.

اخطارها و هشدارها نوعی خطا هستند که مانع بارگیری وب سایت شما توسط وردپرس نمی شوند. نحوه کارکرد واقعی وردپرس در پشت صحنه برای جزئیات بیشتر.

PHP errors in WordPress admin area

هدف از این خطاها کمک به توسعه دهندگان است که با کد خود اشکال زدایی می کنند. توسعه دهندگان پلاگین و طرح زمینه برای بررسی سازگاری و بهترین روش ها به این اطلاعات نیاز دارند.

با این حال ، اگر تم ، افزونه یا وب سایت سفارشی ، پس این خطاها باید پنهان شوند. زیرا اگر در جلوی وب سایت شما برای همه بازدید کنندگان شما نمایش داده شود ، بسیار غیرحرفه ای به نظر می رسد.

WordPress warning errors on homepage

اگر در سایت خود خطایی مانند بالا مشاهده کردید ، ممکن است بخواهید موضوع مربوطه یا توسعه دهنده پلاگین را به آن اطلاع دهید. آنها ممکن است تصحیحی را منتشر کنند که باعث می شود خطا برطرف شود. در همین حال ، می توانید این خطاها را نیز خاموش کنید.

بیایید نگاهی بیندازیم چگونه به راحتی خطاهای PHP ، اعلان ها و هشدارهای PHP را در WordPress خاموش کنیم.

خاموش کردن خطاهای PHP در وردپرس h4>

برای این قسمت ، شما باید عنوان پرونده wp-config.php را ویرایش کنید.

درون فایل wp-config.php ، به دنبال خط زیر باشید:

define ('WP_DEBUG'، true)؛

همچنین ممکن است این خط از قبل روی false تنظیم شده باشد. در این صورت ، کد زیر را مشاهده خواهید کرد:

define ('WP_DEBUG' ، false)؛

در هر صورت ، باید این خط را با کد زیر جایگزین کنید:

ini_set ("خطاهای نمایش" ، "خاموش")؛
ini_set ('گزارش_خطا' ، E_ALL)؛
define ('WP_DEBUG' ، false)؛
define ('WP_DEBUG_DISPLAY' ، نادرست)؛

فراموش نکنید که تغییرات خود را ذخیره کرده و پرونده wp-config.php خود را دوباره به سرور بارگذاری کنید.

اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کنید تا تأیید کنید خطاهای PHP ، اخطارها و هشدارها از وب سایت شما ناپدید شده اند.

روشن کردن خطاهای PHP در وردپرس h4>

اگر در وب سایتی در سرور محلی یا منطقه صحنه سازی ، پس ممکن است بخواهید گزارش خطا را روشن کنید. در این صورت شما باید فایل wp-config.php خود را ویرایش کنید و کدی را که قبلاً اضافه کرده اید با کد زیر جایگزین کنید:

define ('WP_DEBUG'، true)؛
define ('WP_DEBUG_DISPLAY' ، درست است)؛

این کد به وردپرس اجازه می دهد تا دوباره خطاهای PHP ، هشدارها و اعلان ها را نمایش دهد.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه خطاهای php را در وردپرس خاموش کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از بیشتر خطاهای رایج وردپرس و نحوه رفع آنها.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-turn-off-php-errors-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35