نحوه نمایش عنوان طبقه بندی فعلی ، URL و موارد دیگر در وردپرس

اخیراً یکی از کاربران ما مسئله ای را با موضوع خود گزارش داده است. آنها در همه صفحات از جمله صفحات بایگانی یک دکمه اشتراک گذاری داشتند. با این حال ، دکمه های اشتراک صفحه بایگانی طبقه بندی اطلاعات آخرین پست را به جای بایگانی واقعی طبقه بندی نشان می دادند. ما فقط نگاهی به کد آنها انداختیم تا بدانیم که آنها با لینک_پیوند () تماس می گیرند. and the_title ()؛ برچسب هایی که برای پست ها ذخیره نمی شوند و صفحات بایگانی را ذخیره نمی کنند. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه عنوان طبقه بندی فعلی ، آدرس اینترنتی و سایر اطلاعات را در صفحه بایگانی طبقه بندی خاص بدست آورید.

کافی است کد زیر را در صفحه بایگانی طبقه بندی خود جای گذاری کنید.

$ term = get_term_by ('slug'، get_query_var ('term')، get_query_var ('taxonomy'))؛

این اطلاعات مربوط به طبقه بندی فعلی را بر اساس صفحه بایگانی که در آن هستید ، بدست می آورد. به عنوان مثال ، اگر در یک صفحه دسته بندی به نام “تجارت” بودید ، اطلاعات مربوط به طبقه بندی را بدست می آورد.

بعد از آن خط کد ، می توانید از آن برای نمایش عنوان طبقه بندی و سایر اطلاعات از این قبیل استفاده کنید:

echo $ term-> name؛ // نام را نشان می دهد
echo $ term-> slug؛ // حلزون حرکت کردن را نشان می دهد

می توانید از آن برای همه مقادیر زیر استفاده کنید:

  • term_id
  • نام
  • مثل حلزون حرکت کردن
  • گروه_ترمی
  • اصطلاح_ تاکسونومی
  • طبقه بندی
  • توضیحات
  • پدر و مادر
  • بشمار

امیدواریم که این به طراحان تم دیگری که ممکن است به این نیاز داشته باشند کمک کند. برای نشان دادن عنوان طبقه بندی فعلی یا سایر اطلاعات می تواند مفید باشد.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-themes/how-to-show-the-current-taxonomy-title-url-and-more-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35