نحوه مرتب سازی پست ها بر اساس تاریخ انقضا ارسال در وردپرس

در گذشته ، ما نحوه انقضا دادن پست ها در WordPress با استفاده از افزونه Post Expirator . خوب ، هنگام ایجاد یک سایت لیست رویدادها ، این پلاگین بسیار مفید بود. ما می توانیم لیست رویدادهای منقضی شده را به راحتی حذف کنیم. ثانیا ، به لطف این پلاگین ، مرتب سازی پست ها بر اساس تاریخ انقضا پست نیز بسیار آسان است. در این مقاله ، ما به شما نحوه مرتب سازی پست ها بر اساس تاریخ انقضا پست در وردپرس را نشان خواهیم داد.

کد برای بروز تغییرات پلاگین در جایی که نام فیلد سفارشی را تغییر داده اند ، به روز شده است. از تاجیم بابت اطلاع رسانی در مورد نظرات متشکریم.

در پروژه خاص خود ، رویدادها را به عنوان نوع پست سفارشی داشتیم. اکنون این مربوط به یک موسسه غیرانتفاعی است که هر ماه مانند یک رویداد برگزار می شود ، بنابراین ما به سادگی حلقه ای برای قرار دادن در صفحه رویدادهای آنها ایجاد کردیم. می توانید از کد در نوار کناری یا هرجای دیگری که می خواهید استفاده کنید.

 'event'، 'posts_per_page' => 15، 'order' => 'ASC'، 'meta_key' => '_ تاریخ انقضا'، 'orderby' => 'meta_value') ؛
$ eventloop = WP_Query جدید ($ args) ؛
if ($ eventloop-> have_posts ()): while ($ eventloop-> have_posts ()): $ eventloop-> the_post ()؛

// تمام مطالب حلقه به اینجا می رود

در همین حال
endif
؟>

ترفند این است که از متا-کلید و سپس کاربر از ارزش متا استفاده کنید. قرار دادن آن در نظم صعودی رویدادی را نشان می دهد که به زودی (منقضی می شود زودتر). نمونه ای از لیست رویدادهای ما:

Sort Posts by Post Expiration (Event Example)

توجه داشته باشید برای اینکه این کار عملی شود ، شما باید از پلاگین Exp Expirator .

اگر س anyالی دارید ، در صورت تمایل در نظرات زیر س askال کنید.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-sort-posts-by-post-expiration-date-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35