نحوه مدیریت چندین سایت وردپرس به راحتی از طریق یک داشبورد (7 ابزار)

آیا به دنبال روشی آسان برای مدیریت چندین سایت وردپرس هستید؟ نظارت بر چندین وب سایت و به روز نگه داشتن آنها می تواند بسیار وقت گیر باشد.

خوشبختانه چندین ابزار مدیریت وردپرس وجود دارد که مدیریت چندین وب سایت وردپرس از یک داشبورد را بسیار آسان می کند. این به شما کمک می کند تا ضمن به روز نگه داشتن تمام نصب ها و افزونه های وردپرس ، در وقت خود صرفه جویی کنید.

در این مقاله ، ما بهترین ابزارها را برای کمک به شما در مدیریت چندین سایت وردپرس از طریق یک داشبورد مانند یک حرفه ای به اشتراک خواهیم گذاشت.

Best tools to easily manage multiple WordPress sites

چرا باید از یک ابزار مدیریت وردپرس برای حفظ چندین سایت وردپرس استفاده کنید؟ h4>

ابزار مدیریت وردپرس مدیریت چندین سایت وردپرس از یک داشبورد را آسان می کند.

شما قادر خواهید بود:

  • به سرعت نرم افزار وردپرس را در همه وب سایت های خود به روز کنید
  • به روزرسانی موضوع و پلاگین را در وب سایت های خود نظارت کرده و به راحتی نصب کنید
  • به صورت خودکار از سایت های وردپرسی خود پشتیبان تهیه کنید و آن را در مکانی خارج از سایت ذخیره کنید
  • کاربران ، نظرات و سایر گزینه های وردپرس را مدیریت کنید

مدیریت سایت های خود با استفاده از یک ابزار مدیریت چند سایت به شما کمک می کند بدون اینکه وارد هر سایت به طور جداگانه شوید ، تمام سایت های خود را تحت نظر داشته باشید.

چه یک کاربر شخصی باشید ، چه یک فریلنسر یا یک آژانس ، استفاده از یکی از این ابزارها باعث می شود در هنگام صرفه جویی در وقت از اطمینان از عملکرد صحیح همه سایت های خود صرفه جویی کنید.

ارائه خدمات نگهداری وب سایت به مشاغل نیز از محبوبیت های زیادی برخوردار است ایده تجارت آنلاین . می توانید از این ابزارهای مدیریت سایت وردپرس برای کمک به رشد تجارت آزاد خود استفاده کنید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین ابزارها برای مدیریت آسان چندین سایت وردپرس از یک داشبورد بیندازیم.

1. InfiniteWP

infiniteWP

InfiniteWP ابزاری قدرتمند برای مدیریت سایت وردپرس است که برای آژانس ها ، توسعه دهندگان و فریلنسرها بهینه شده است.

می توانید وب سایت های نامحدود را به صورت رایگان مدیریت کنید. با این حال ، نسخه رایگان محدود به مدیریت افزونه ، طرح زمینه و به روزرسانی های اصلی وردپرس است. همچنین به شما امکان می دهد پشتیبان های سایت درخواستی خود را ایجاد کنید ، اما برای ذخیره آنها در مکان ذخیره سازی از راه دور به یک افزودنی پرداختی احتیاج دارید.

قدرت واقعی InfiniteWP با برنامه حق بیمه آنها باز می شود که شامل تمام ویژگی های پرداخت شده مانند: استقرار آسان وب سایت ، تنظیم وب سایت ، مهاجرت ها ، اسکن بدافزار ، نظارت بر زمان ، گزارش مشتری ، مدیریت نظرات ، انتشار پست ها و صفحات ، احراز هویت 2 عامل ، لینک خراب جستجوگر و موارد دیگر

آنها همچنین به شما اجازه می دهند که پلاگین را با مارک تجاری خود برچسب سفید بزنید ، بنابراین مشتریان شما به جای InfiniteWP ، آرم شما را می بینند.

InfiniteWP یک برنامه SaaS نیست. در عوض به شما امکان می دهد ابزار مدیریت وردپرس را مستقیماً در سایت خود نصب کنید. می توانید آن را از طریق پلاگین نصب ، از طریق cPanel نصب کنید یا به صورت دستی در سرور خود بارگذاری کنید.

پس از راه اندازی ، می توانید وب سایت هایی را که می خواهید مدیریت کنید اضافه کنید و سپس پلاگین InfiniteWP client را در آن وب سایت ها نصب کنید. این افزونه مشتری وب سایت های شما را به پنل مدیریت InfiniteWP متصل می کند. این به شما امکان کنترل بی حد و حصر سایت های مدیریت شده را می دهد.

قیمت گذاری: برنامه های رایگان + پولی که از 147 دلار در سال برای 10 سایت شروع می شود.

2. iThemes Sync

iThemes Sync

iThemes Sync ابزاری قدرتمند برای مدیریت وردپرس است که توسط افراد محبوب BackupBuddy . این به صورت یک نسخه رایگان محدود است که می توانید در 10 سایت از آن استفاده کنید.

نسخه رایگان به شما امکان می دهد به روزرسانی های وردپرس را از یک داشبورد مدیریت کنید. همچنین می توانید تم ها و پلاگین ها را از WordPress.org یا با بارگذاری دستی آنها نصب کنید.

iThemes Sync dashboard

قدرت واقعی با برنامه های پرداخت شده فراهم می شود که به شما امکان دسترسی به نظارت به موقع ، گزارش های مشتری ، مدیریت کاربر ، امنیت و ادغام با BackupBuddy فضای ذخیره سازی ابر ، کنسول جستجوی Google و موارد دیگر.

با رابط بصری آسان استفاده می شود که مدیریت سایت را نسیم می کند.

قیمت گذاری: برنامه های پرداختی از 11 دلار در ماه (برای هر سال صورتحساب) برای 10 سایت شروع می شود.

3. Jetpack

Jetpack یک مجموعه افزونه قدرتمند است که دارای چندین ویژگی مدیریت سایت وردپرس است. شما به یک WordPress.com نیاز دارید. حساب برای شروع استفاده از Jetpack. (به تفاوت بین WordPress.com در مقابل WordPress.org ).

افزونه رایگان Jetpack به عنوان رابط بین وب سایت شما و سرورهای WordPress.com عمل می کند. برای مدیریت همه سایت های WordPress خود از داشبورد WordPress.com استفاده خواهید کرد.

Jetpack management

با استفاده از نسخه رایگان می توانید افزونه های وردپرس و به روزرسانی های اصلی را در همه وب سایت های خود مدیریت کنید. همچنین با نظارت بر زمان خرابی و محافظت اولیه در برابر حمله نیروی بی رحم ارائه می شود.

با این وجود ، برای دریافت ویژگی های بیشتر ، باید به برنامه های پولی آنها ارتقا دهید. برنامه هایی با ویژگی های مختلف از جمله پشتیبان گیری خودکار با Jetpack ، اسکن بدافزار ، اصلاحات امنیتی ، گزارش فعالیت سایت و موارد دیگر وجود دارد.

قیمت گذاری: برنامه های رایگان + پولی با شروع از 39 دلار در سال.

4. فرمانده CMS

CMS Commander

CMS Commander یک ابزار مدیریت وب سایت وردپرس است. وب سایت های خود را از داشبورد فرمانده CMS مدیریت خواهید کرد. برای اتصال همه وب سایت های خود ، باید پلاگین مشتری را در هر سایت نصب کنید.

شامل همه ویژگی های معمول مانند به روزرسانی های 1 کلیک ، مدیریت پشتیبان گیری ، احراز هویت 2 عاملی ، اسکنر بدافزار اصلی ، مارک تجاری سفارشی و موارد دیگر است.

آنچه CMS Commander را نسبت به سایر ابزارهای این لیست کمی متفاوت می کند ، ویژگی های مدیریت محتوای آن است. به شما امکان می دهد از منابع شخص ثالث مانند YouTube ، Flickr ، Yelp و موارد دیگر برای افزودن محتوا استفاده کنید.

همچنین برای نوشتن مجدد محتوا و ارسال آن به چندین وب سایت شما ، با خدمات چرخش مقاله ارتباط برقرار می شود. برای بازاریابان شرکت های وابسته با ادغام شبکه های وابسته معروف مانند آمازون ، ShareaSale ، کمیسیون اتصال و موارد دیگر ارائه می دهد.

قیمت گذاری: برنامه ها از 8 دلار در ماه برای صاحبان وب سایت های جداگانه شروع می شود. برنامه های تجاری آژانس ها و شبکه های سایت بزرگ از 30 دلار در ماه شروع می شود.

5. MainWP

MainWP

MainWP یک ابزار رایگان مدیریت وب سایت وردپرس است که توسط افزونه های پولی پشتیبانی می شود. این به عنوان یک افزونه مدیر است که شما آن را در یک وب سایت جداگانه وردپرس نصب می کنید.

پس از آن ، باید پلاگین MainWP child را در همه وب سایت هایی که می خواهید مدیریت کنید نصب کنید.

MainWP دارای مدیریت به روزرسانی آسان ، نظارت بر بهنگام بودن ، اسکنر امنیتی توسط Sucuri ، افزونه آسیب پذیر و اسکنر تم ، مدیریت کاربر و محتوا و موارد دیگر.

همچنین با چندین افزونه محبوب پشتیبان گیری از وردپرس از جمله UpdraftPlus ، به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان خود را همانطور که می خواهید مدیریت کنید. همچنین می توانید برنامه های افزودنی برای مقالات بارگذاری انبوه ، گزارش های مشتری ، کنترل دسترسی و موارد دیگر را پیدا کنید.

قیمت گذاری: افزونه اصلی با افزونه های پرداخت شده برای ویژگی های مختلف رایگان است.

6. ManageWP

را مدیریت کنید

ManageWP

ManageWP یک ابزار رایگان مدیریت وب سایت وردپرس است که به شما امکان می دهد تمام سایت های وردپرس خود را از یک داشبورد مدیریت کنید.

داشبورد در وب سایت ManageWP میزبانی شده است و شما با نصب افزونه Worker در هر سایت ، همه وب سایت های خود را به هم متصل می کنید. این پلاگین به عنوان پلی بین وب سایت ها و داشبورد ManageWP شما عمل می کند.

با استفاده از یک داشبورد می توانید به روزرسانی های یک کلیک برای تمام افزونه ها ، طرح زمینه ها و پرونده های اصلی وردپرس خود نصب کنید. همچنین به شما امکان می دهد از داشبورد ManageWP نظرات خود را در مورد همه سایت های خود تعدیل کنید.

عملکرد اصلی ManageWP برای سایت های نامحدود رایگان است. با این حال ، آنها همچنین به صورت اشتراک ماهانه افزودنی های پرداخت شده را نیز ارائه می دهند. این برنامه شامل پشتیبان گیری خودکار و اسکن های امنیتی ماهانه به صورت رایگان است اما برای تهیه پشتیبان در زمان واقعی و اسکن های امنیتی برنامه ریزی شده خودکار به افزونه های پرداختی نیاز دارید.

از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به تجزیه و تحلیل عملکرد ، نظارت بر زمان ، رتبه بندی SEO و گزارش های تاریخی کلیه فعالیت های انجام شده توسط ManageWP در سایت های خود اشاره کرد.

اگر آژانس هستید ، گزارش های مشتری آنها را می پسندید ، که می توانید برای اینکه مشتریان خود را در جریان بگذارند برای مشتریان خود ارسال کنید. ManageWP همچنین سرویس برچسب سفید را ارائه می دهد که کاملاً مارک تجاری ManageWP را پنهان می کند و به شما امکان می دهد تجربه کاربری با نام تجاری خود را به مشتریان خود ارائه دهید.

قیمت گذاری: رایگان برای سایت های نامحدود با افزونه های پرداختی که به صورت اشتراک ماهانه در دسترس هستند.
h. WP از راه دور

WP Remote

WP Remote یک روش ساده برای مدیریت به روزرسانی در همه سایت های وردپرسی شما ارائه می دهد. این یک ابزار اساسی مدیریت وردپرس است که دارای مجموعه ای محدود از ویژگی ها نسبت به برخی دیگر از ابزارهای این لیست است.

WP Remote dashboard

به شما امکان می دهد به روزرسانی های وردپرس را برای هسته ، افزونه ها و تم ها به راحتی نصب کنید. همچنین می توانید از آن برای ایجاد پشتیبان گیری و بارگیری آنها در رایانه یا ذخیره آنها در AWS یا SFTP استفاده کنید.

قیمت گذاری: برای افراد آزاد و صاحبان وب سایت رایگان. برنامه های آژانس از 20 دلار در ماه شروع می شود و به شما امکان می دهد کاربران بیشتری اضافه کنید.

کدام یک بهترین روش برای مدیریت چندین سایت وردپرس است؟ h4>

انتخاب بهترین ابزار مدیریت وب سایت وردپرس کاملاً به نیاز شما بستگی دارد. ممکن است یک کاربر فردی که سایت های وردپرسی کمتری دارد ، یک راه حل آسان و ارزان بخواهد.

از طرف دیگر ، اگر فریلنسر یا آژانس کاری هستید که برای مشتری کار می کند ، پس می خواهید از چیزی قدرتمندتر و پیشرفته تر استفاده کنید.

از نظر ویژگی ها ، سهولت استفاده و انعطاف پذیری InfiniteWP بهترین ابزار مدیریت وردپرس باشد. این یک فرصت مناسب برای فریلنسرها ، آژانس ها و توسعه دهندگان است.

اگر فقط می خواهید چند سایت را مدیریت کنید و به تمام ویژگی های پیشرفته InfiniteWP نیازی ندارید ، توصیه می کنیم iThemes Sync یا Jetpack برای مدیریت پایه وب سایت.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین ابزارها را برای مدیریت آسان چندین سایت وردپرس پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای امنیتی WordPress برای اطمینان از ایمنی مناسب همه سایتهای خود.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/how-to-easily-manage-multiple-wordpress-sites/.

دیدگاهتان را بنویسید