نحوه رفع خطای کلید بازنشانی رمز عبور در وردپرس

آیا در حال مشاهده خطای “آیا نمی توان کلید تنظیم مجدد رمز عبور را در پایگاه داده ذخیره کرد” در وردپرس؟ این خطا معمولاً هنگامی رخ می دهد که می خواهید وارد سایت وردپرس خود شوید. در واقع شما را از سایت وردپرس خودتان قفل می کند. در این مقاله ، ما به شما نحوه حل خطای کلید تنظیم مجدد رمز عبور در وردپرس را نشان خواهیم داد.

Fixing Could not save password reset key to database error in WordPress

چرا خطای “WordPress Could not Save Reset Password Reset” رخ داده است؟ h4>

اولین نشانه این خطا این است که شما قادر به ورود به سایت وردپرس خود نخواهید بود. به راحتی صفحه ورود به سیستم را تازه می کند.

حال اگر سعی می کنید گذرواژه را بازنشانی کرد ، سپس پیغام خطایی را مشاهده خواهید کرد “کلید تنظیم مجدد رمز عبور در پایگاه داده ذخیره نمی شود”.

Could not reset password recovery key error

اگر این پیام خطا را نمی بینید ، ممکن است مشکلات ورود به سیستم شما وارد شود. در این صورت ، به راهنمای ما در مورد چگونگی رفع حساب میزبانی وردپرس از همه دیسک استفاده کرده فضای اختصاص داده شده به حساب شما.

پایگاه داده وردپرس نیز بخشی از فضای دیسک اختصاص یافته برای حساب کاربری شما است. از آنجا که قبلاً از فضا استفاده کرده اید ، دیگر نمی توانید داده دیگری اضافه کنید.

رفع وردپرس امکان ذخیره مجدد رمز عبور وجود ندارد خطای کلید بازنشانی h4>

برای رفع این خطا ، شما باید با استفاده از سرویس گیرنده FTP یا مدیر پرونده در cPanel.

بعد ، به پوشه / wp-content / uploads / خود بروید و چند فایل تصویری بزرگ را حذف کنید تا فضای خالی آزاد شود. قبل از حذف آنها ، حتماً آنها را به عنوان پشتیبان در رایانه بارگیری کنید.

Delete files to free up some space

پس از آن ، می توانید به وب سایت وردپرس خود مراجعه کرده و دوباره وارد سیستم شوید.

پس از ورود به سیستم ، می توانید فایل های وردپرس خود را مرور کرده و ببینید آیا پرونده هایی وجود دارد که غیرضروری هستند و فضای زیادی را از آنها می گیرند. معمولاً این پرونده ها در پوشه / wp-content / یا / wp-content / uploads / ذخیره می شوند.

بسیاری از کاربران وردپرس عنوان خود را دارند پلاگین های حافظه پنهان به روشی که آنها را از پاک کردن پرونده های ذخیره شده . این پرونده ها می توانند فضای دیسک اختصاص داده شده به حساب میزبانی وردپرس شما را کم کنند.

مقصر مشترک دیگر می تواند افزونه های پشتیبان وردپرس . اگر پرونده های پشتیبان گیری وردپرس را در سرور خود ذخیره می کنید ، پس تمام نسخه های پشتیبان ذخیره شده فضای غیرضروری در حساب میزبانی شما را اشغال می کنند. شما همیشه باید فایل های پشتیبان وردپرس خود را در سرویس ذخیره سازی ابر شخص ثالث مانند Google Drive یا Dropbox ذخیره کنید.

اگر دیگر نمی توانید فضای خالی را پاک کنید ، زمان آن است که زمان ارتقا به میزبانی VPS یا حتی مدیریت میزبانی وردپرس .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه نمی توانید کلید تنظیم مجدد رمز عبور را در خطای پایگاه داده در وردپرس ذخیره کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از رایج ترین خطاهای وردپرس و نحوه رفع آنها.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-fix-password-reset-key-error-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید