نحوه رفع خطای ارسال برنامه از دست رفته در وردپرس

وردپرس این ویژگی فوق العاده را دارد که به شما امکان ارسال برنامه ها تا به طور خودکار در یک زمان مشخص منتشر شود. این ویژگی یک برکت کامل برای وبلاگ نویسان سفر و وبلاگ نویسان است که به تعطیلات می روند. وقتی در منطقه زمانی متفاوتی هستید ، نمی خواهید نگران این باشید که در ساعات عجیب و غریب برای انتشار پست بیدار شوید. در حالی که ویژگی ارسال برنامه وردپرس کار شما را انجام می دهد ، می توانید به راحتی استراحت کرده و از تعطیلات خود لذت ببرید. همه چیز خوب است تا زمانی که متوجه شوید که کل برنامه انتشار شما بهم ریخته است ، و هیچ یک از پست های شما هنگام غیبت منتشر نشده است. اگر قبلاً این اتفاق برای شما افتاده است ، یا کسی هستید که به طور منظم از ویژگی ارسال برنامه استفاده می کنید ، می خواهید این ترفند را برای جلوگیری از خطای برنامه از دست رفته اجرا کنید. در این مقاله ، ما به شما نحوه حل خطای ارسال برنامه از دست رفته در وردپرس را نشان خواهیم داد.

Missed Schedule Post

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر ویدیو را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری نیاز دارید ، به خواندن ادامه دهید.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی WP Missed Schedule fix plugin plugin plugin. این افزونه در GitHub در دسترس است ، شاید بخواهید راهنمای ما را در مورد چگونگی نحوه نصب افزونه های وردپرس از GitHub .

افزونه برنامه از دست رفته وردپرس چگونه کار می کند؟ h4>

این افزونه به دنبال پست هایی است که زمان برنامه ریزی شده خود را از دست داده اند. اگر پستی را پیدا کند که برنامه خود را از دست داده است ، آنها را به درستی منتشر می کند. برای ذخیره منابع در سرور شما ، این کار را هر 5 دقیقه انجام می دهد و 5 مورد را در هر چرخه برطرف می کند.

اخیراً برخی از خوانندگان ما به ما گفتند که ویژگی ارسال برنامه برای آنها کار نمی کند. با تحقیقات بیشتر ، متوجه شدیم که شکایات مربوط به از دست دادن پست های برنامه و خطاهای ارسال برنامه در وردپرس Trac . ما دریافتیم که این مسئله در واقع در مورد وردپرس 3.5 وجود دارد. برنامه ریزی شده است که در نسخه بعدی امنیتی 3.5.1 وصله شود.

احتمالاً از خود می پرسید که آیا این مسئله در وردپرس 3.5 جدید است ، پس چگونه این افزونه 37000 بار بارگیری دارد؟ خوب ، این افزونه مدتی است که وجود ندارد زیرا این مسئله فقط مربوط به وردپرس 3.5 نیست. این اتفاق می افتد زمانی که پیکربندی سرور شما با WP Cron پیش فرض خوب نباشد. با این حال ، گروهی از افراد تحت تأثیر این اشکال در وردپرس 3.5 قرار دارند که باید در نسخه 3.5.1 برطرف شوند. برای دیگران که این مشکل را دارند ، احتمالاً یک مسئله میزبانی وب است.

آیا تحت تأثیر این مسئله قرار گرفتید؟ اگر چنین است ، امیدوارم این راه حل مشکل را برطرف کند. اگر هنوز با مشکل روبرو هستید یا راه حل دیگری پیدا کردید ، لطفاً در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-fix-the-missed-schedule-post-error-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید