نحوه دریافت اعلان ایمیل برای تغییرات ارسال شده در وردپرس

اجرای یک سایت چند نویسنده وردپرس با چالش های خاص خود مانند توقف ثبت نام هرزنامه ، نظارت بر فعالیت کاربر و مدیریت گردش کار سرمقاله . اگر چندین کاربر در پست ها و صفحات کار کنند ، احتمال بسیار خوبی وجود دارد که برخی از تغییرات مهم را از دست بدهید. در این مقاله ، ما به شما نحوه دریافت اعلان های ایمیل فوری برای تغییرات پست در وردپرس را نشان خواهیم داد.

Email notification showing changes made to a post in WordPress

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی است تغییرات پست الکترونیکی . پس از فعال کردن افزونه ، برای پیکربندی تنظیمات افزونه باید به صفحه تنظیمات »تغییرات پست الکترونیکی بروید.

Configuring email post changes settings

در صفحه تنظیمات افزونه ، باید فعال کردن را برای فعال کردن اعلان های ایمیل بررسی کنید. در زیر کادر فعال کردن ، لیستی از کاربران را در وب سایت خود مشاهده خواهید کرد. کاربرانی که اعلان ایمیل را دریافت می کنند از نظر تغییرات بررسی کنید. همچنین می توانید آدرس های ایمیل اضافی برای ارسال اعلان به آدرس های ایمیل که با حساب کاربری در وردپرس مرتبط نیستند ، اضافه کنید.

گزینه بعدی انتخاب انواع پستی است که می خواهید برای آن اعلان های ایمیل دریافت کنید. به طور پیش فرض ، این پلاگین هم پست ها و هم صفحات را به عنوان علامت زده شده نشان می دهد. اگر انواع پست سفارشی دیگری نیز در سایت خود ثبت شده باشید ، این موارد نیز در اینجا نشان داده می شوند.

سرانجام ، شما باید انتخاب کنید آیا می خواهید برای تغییرات ایجاد شده در پست های منتشر شده ، یا برای پیش نویس ها ، فقط اعلان های ایمیل دریافت کنید. پس از پایان راه اندازی افزونه ، برای ذخیره این تنظیمات بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

اکنون با ایجاد تغییرات در پست ها یا صفحات در وردپرس ، اعلان های ایمیل را شروع می کنید. ایمیل هایی که دریافت می کنید به شما نشان می دهد چه کسی و در چه زمانی تغییرات را انجام داده است. این تغییرات با رنگ برجسته می شوند و شما می توانید تفاوت نسخه قبلی و فعلی پست را مشاهده کنید. مانند این است که ویرایشهای پست وردپرس مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود. اگر می خواهید آن تغییرات را ویرایش کنید یا آنها را برگردانید ، می توانید این کار را با استفاده از ویژگی بازبینی پست در وردپرس.

عیب یابی ایمیل ها h4>

برای کار با این افزونه ، نصب وردپرس شما باید بتواند ایمیل ارسال کند. توصیه می کنیم از سرورهای SMTP Gmail برای اطمینان از اینکه ایمیل های WordPress شما در پوشه هرزنامه قرار ندارند. همچنین توجه داشته باشید که این افزونه مانند ویرایش های پست ، بنابراین تفاوت در محتوای پست را نشان می دهد. هرگونه تغییر در طبقه بندی ها یا زمینه های سفارشی پست یا صفحه از طریق ایمیل ارسال نمی شود.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند اعلان های ایمیل را برای تغییرات پست در وردپرس تنظیم کنید. برای بازخورد و س questionsال لطفاً برای ما نظر بگذارید ، یا می توانید از طریق توییتر .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-get-email-notification-for-post-changes-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید