h1>
/ * توابع بایگانی سفارشی به زیر این خط بروید * / / * توابع بایگانی سفارشی بالاتر از این خط بروید * /

ایجاد یک صفحه بایگانی سفارشی در وردپرس h4>

اکنون که الگوی صفحه اصلی را آماده کردید ، باید یک صفحه بایگانی سفارشی جدید در وردپرس ایجاد کنید. به پنل مدیریت وردپرس خود بروید و صفحه جدیدی ( صفحات »جدید ) اضافه کنید. می توانید با این صفحه بایگانی ، کتابخانه یا هر چیز دیگری که دوست دارید تماس بگیرید. اکنون به جعبه های متا در زیر دکمه انتشار در سمت راست صفحه خود نگاه کنید. باید یک جعبه متا به نام Page Attributes مشاهده کنید. روی منوی کشویی زیر الگو کلیک کنید و بایگانی را به عنوان الگوی صفحه خود انتخاب کنید. صفحه را ذخیره و منتشر کنید.

Select Archives Page Template in WordPress

اکنون صفحه ای ایجاد کرده اید که از الگوی صفحه بایگانی استفاده می کند ، اما هیچ محتوایی را نشان نمی دهد. بیایید ادامه دهیم و عناصر صفحه بایگانی سفارشی مانند بایگانی های سالانه ، دسته ها و غیره را اضافه کنیم

افزودن بایگانی ماهانه با بایگانی های فشرده h4>

اگر به صفحه بایگانی های سفارشی ما نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که ما استفاده نمی کنیم لیست بایگانی ماهانه پیش فرض همراه با وردپرس. در عوض ، ما از افزونه ای به نام بایگانی های فشرده استفاده می کنیم توجه داشته باشید که ما این افزونه را به کار گرفته ایم و اکنون آن را حفظ می کنیم.

افزونه Compact Archives را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه ، کد زیر را در الگوی صفحه آرشیو سفارشی خود اضافه کنید (page-archive.php):

براساس تاریخ

  بایگانی های ماهانه شما را به این صورت نمایش می دهد:

  Displaying monthly archives one year per row using Compact Archives

  افزودن لیستی از همه دسته ها h4>

  دسته بندی ها موضوعات اصلی وب سایت شما را خلاصه می کنند و بهترین روش برای مرتب سازی محتوای شما هستند. ببینید چرا ما از دسته بندی ها در برابر برچسب ها . از آنجایی که ما از دسته ها به عنوان اصلی ترین راه برای سازماندهی محتوای خود استفاده می کنیم ، فکر می کنیم ذکر بایگانی دسته بندی ما کاملاً مهم است. برای صرفه جویی در فضا ، ما می خواهیم آن را یک لیست درون خطی نمایش دهیم.

  ابتدا این کد را در پرونده الگو صفحه بایگانی خود اضافه کنید:

  مقوله ها:

   اکنون ما باید این لیست را سبک کنیم ، به صورت درون خطی نشان دهیم و شکل ظاهری آنها را بهتر کنیم. این را به پرونده style.css طرح زمینه خود اضافه کنید:

   ul.bycategories {
   حاشیه: 0؛
   بالشتک: 0؛
   }
   ul.bycategories li {
   سبک لیست: هیچ؛
   نوع سبک-نوع: هیچ؛
   حاشیه: 0؛
   بالشتک: 0؛
   }
   ul.bycategories li a {
   سبک لیست: هیچ؛
   نوع سبک-نوع: هیچ؛
   حاشیه: 0 20px 15px 0؛
   شناور به سمت چپ؛
   زمینه: #eee؛
   رنگ: # 464646؛
   بالشتک: 5px 10px؛
   شعاع مرز: 5px؛
   -moz-border-شعاع: 5px؛
   شعاع -webkit-border: 5px؛
   }
   ul.bycategories li a: hover {
   دکوراسیون متن: هیچ؛
   پس زمینه: # ff6200؛
   رنگ: #fff؛
   }
   . پاک کردن {پاک کردن: هر دو؛}
   

   دسته بندی های شما به این شکل خواهد بود:

   Displaying in line categories on archives page in WordPress

   کاوش کنید؟ کاربران را به یک پست تصادفی هدایت کنید h4>

   در صفحه بایگانی ما ، یک دکمه Explore WPBeginner را داریم. این دکمه کاربران را به یک پست تصادفی هدایت می کند. هدف این است که به کاربران اجازه دهد به طور تصادفی از طریق مقالات تصادف کنند. بیاموزید چگونه کاربران را به یک پست تصادفی هدایت کنید در وردپرس.

   اگرچه این همه اطلاعاتی است که در صفحه بایگانی سفارشی خود داریم ، مطمئناً می توانید اطلاعات بیشتری اضافه کنید. اجازه دهید برخی از موارد دیگری را که می توانید اضافه کنید بررسی کنیم.

   افزودن برچسب ابر h4>

   اگر می خواهید یک ابر برچسب از محبوب ترین برچسب های مورد استفاده خود در سایت نمایش دهید ، به سادگی کد زیر را در فایل custom-archive.php اضافه کنید:

   برچسب های ابری:

   عملکرد wp_tag_cloud () عملکرد ارائه می شود با پارامترهای زیادی برای تنظیم تعداد برچسب ها ، حداکثر و حداقل اندازه برچسب ها و غیره.

   افزودن لیست صفحات h4>

   اگر می خواهید لیستی از تمام صفحات سایت شما نمایش داده شود ، به سادگی کد زیر را اضافه کنید:

    

   افزودن لیست نویسندگان h4>

   برای نمایش لیست نویسندگان سایت ، به سادگی کد زیر را اضافه کنید:

    

   افزودن پست های اخیر h4>

   اگر می خواهید لیستی از آخرین پست های خود را نمایش دهید ، این کد را اضافه کنید:

   
   

   یک صفحه بایگانی جامع به شما امکان می دهد تا به طور م efficientثر در محتوای قدیمی شما پیمایش کنند. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند یک صفحه بایگانی سفارشی در وردپرس ایجاد کنید. اگر س anyال یا پیشنهادی دارید ، لطفاً با ارسال نظر در زیر به ما اطلاع دهید.