نحوه افزودن منوی پاسخگو به تمام صفحه در وردپرس

آیا مشاهده کرده اید که از منوهای پاسخگو به حالت تمام صفحه در وبلاگ های معروف استفاده می شود؟ این منو با نماد همبرگر پیش فرض در سایت نشان داده می شود. وقتی کاربر روی آن کلیک یا ضربه می زند ، یک پوشش تمام صفحه حاوی منوی سایت با جلوه ای زیبا ظاهر می شود. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید بدون نوشتن کد ، یک منوی پاسخگو در تمام صفحه در وردپرس اضافه کنید.

Fullscreen responsive menu overlay in WordPress

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که DC Fullscreen Responsive Menu. پس از فعال سازی ، برای پیکربندی تنظیمات افزونه باید به صفحه Appearance »DC Fullscreen Menu بروید.

Fullscreen menu settings

شما باید از فهرست کشویی منویی را انتخاب کنید. اگر هنوز منوی ناوبری ایجاد نکرده اید ، راهنمای ما را در نحوه افزودن منوهای ناوبری در وردپرس .

بعد از آن ، باید جهت جلوه کشویی را برای منوی تمام صفحه انتخاب کنید. می توانید از بالا ، راست ، چپ ، پایین یا بدون اثر انتخاب کنید.

منوی DC Fullscreen Responsive به شما امکان انتخاب پس زمینه و رنگ متن را نیز برای منو می دهد. اطمینان حاصل کنید که ترکیبی را انتخاب کرده اید که به راحتی چشمها متناسب با طرح رنگ شما باشد.

هنگام انتخاب متن یا رنگ پس زمینه ، همیشه در نظر داشته باشید که چگونه این رنگ ها بر خوانایی تأثیر می گذارند.

می توانید قلم Google برای متن منو. به سادگی نام قلم را وارد کنید و پلاگین آن را برای شما بارگیری می کند.

فراموش نکنید که علامت مربع کنار گزینه “پیوند کوچک به نویسنده” را بردارید. اگر علامت زده شود ، پیوندی را به وب سایت نویسنده پلاگین در تمام صفحات شما اضافه می کند.

در آخر ، برای ذخیره تنظیمات خود ، روی دکمه ارسال کلیک کنید. اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کرده و منو را در عمل مشاهده کنید. ما به شما توصیه می کنیم اندازه مرورگر خود را برای دیدن نحوه عملکرد منو در اندازه های مختلف صفحه تغییر اندازه دهید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که یک منوی پاسخگو در تمام صفحه به سایت وردپرس خود اضافه کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه افزودن منوی پنل اسلاید در وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-add-a-fullscreen-responsive-menu-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید