نحوه افزودن سیستم رزرو اتاق هتل در وردپرس

اخیراً لیستی از بهترین مضامین هتل وردپرس . ما موضوعاتی را انتخاب کردیم که با ویژگی های داخلی لازم برای اجرای وب سایت هتل در وردپرس مورد نیاز بودند. براساس پاسخ کاربر ، متوجه شدیم که برخی از کاربران فقط این ویژگی ها را می خواهند و آنها را در مضامین خود پیاده سازی می کنند که ممکن است به طور خاص برای ایجاد وب سایت های هتل طراحی نشده باشد. به عنوان مثال افزودن تقویم رویدادها یا افزودن صفحه جداگانه برای پست های وبلاگ . یکی از این ویژگی ها اضافه کردن سیستم رزرو اتاق در وردپرس برای وب سایت هتل شماست. در این مقاله ما به شما نحوه افزودن سیستم رزرو اتاق هتل در وردپرس را نشان خواهیم داد.

Hotel rooms booking calendar

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی است افزونه سیستم رزرو (رزرو تقویم) . پس از فعال شدن ، این پلاگین یک مورد جدید Booking System را در نوار کناری مدیر وردپرس شما اضافه می کند. با کلیک بر روی آن به صفحه پیکربندی تقویم رزرو خواهید رفت.

Booking System Settings

برای ویرایش تنظیمات سیستم رزرو ، روی نماد مداد کلیک کنید. در این صفحه می توانید گزینه های مختلفی را برای سیستم رزرو اتاق هتل خود پیکربندی کنید. می توانید ارز ، تنظیمات مربوط به مهمان ، تعیین زمان ورود و خروج و غیره را انتخاب کنید. در مرحله بعدی ، آدرس ایمیل را در جایی که می خواهید اعلان ها را دریافت کنید ارائه دهید. اگر در ارسال ایمیل از وردپرس مشکلی دارید ، می توانید جزئیات سرور SMTP را نیز ارائه دهید که سپس توسط پلاگین برای ارسال ایمیل استفاده می شود.

Booking system general settings

سیستم رزرو همچنین به شما امکان می دهد از طریق PayPal یا کارت اعتباری پرداخت کنید. برای فعال کردن پرداخت های PayPal به حساب کاربری PayPal و اعتبارنامه API PayPal نیاز دارید که تنظیم آنها بسیار آسان است. به PayPal بروید و برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. پس از ایجاد حساب خود ، به داشبورد حساب خود خواهید رسید. بر روی ابزارهای فروش من در زیر منوی نمایه در برگه Obtaining PayPal API Credentials for your Booking System

در این صفحه روی پیوند به روزرسانی کنار دسترسی API کلیک کنید. در صفحه بعدی روی پیوند درخواست اعتبارنامه API کلیک کنید. دکمه رادیویی Request API Signature را علامت بزنید و دکمه توافق و ارسال را بزنید. در صفحه بعدی ، PayPal اطلاعات API شما را نشان می دهد که می توانید در صفحه تنظیمات افزونه Booking System خود استفاده کنید. شما به نام کاربری ، گذرواژه و امضای API PayPal نیاز خواهید داشت.

افزودن تقویم رزرو اتاق در پست یا صفحه وردپرس h4>

هنگامی که از تنظیمات سیستم رزرو خود راضی بودید ، وقت آن است که فرم های رزرو را در وب سایت خود اضافه کنید. یک پست یا صفحه جدید ایجاد کنید ، یا یک پست موجود را ویرایش کنید. بر روی Visual کلیک کنید تا به ویرایشگر پست بصری وردپرس بروید. متوجه منوی کشویی Add Calendar جدید در ویرایشگر TinyMCE خواهید شد. روی آن کلیک کنید تا تقویم خود را انتخاب کرده و به پست یا صفحه اضافه کنید.

Adding booking calendar to a WordPress post or page

با این کار کد کوتاه به پست شما اضافه می شود ، تغییرات شما ذخیره می شود و از پست یا صفحه شما پیش نمایش می شود. تقویم رزرو را با تاریخ های موجود مشاهده خواهید کرد. کاربران شما می توانند یک اتاق هتل را از قسمت انتهایی وب سایت خود رزرو کنند و با استفاده از PayPal به صورت آنلاین هزینه پرداخت کنند. با وارد کردن اتاق های موجود برای هر تاریخ از صفحه افزونه Booking System می توانید تقویم را پیکربندی کنید.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند سیستم رزرو اتاق هتل در وردپرس را اضافه کنید. برای س questionsال و بازخورد لطفاً در زیر نظر دهید

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-add-hotel-room-booking-system-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35