نحوه استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر در وردپرس برای رونق کسب و کار خود

آیا می دانید محتوای تولید شده توسط کاربر می تواند به شما در پیشرفت کار شما کمک شایانی کند؟ محتوای تولید شده توسط کاربر هم قابل استفاده و هم معتبر است ، به همین دلیل با هزاره ها و ژنرال Z برنده بزرگی است. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید به راحتی از محتوای تولید شده توسط کاربر در وردپرس برای رشد تجارت خود استفاده کنید

How to use user-generated content in WordPress

محتوای ایجاد شده توسط کاربر چیست؟ h4>

محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) محتوای تولید شده توسط فعالیت های کاربر در وب سایت شما است. این شامل نظرات ، توصیفات ، پست های وبلاگ مهمان ، بررسی های کاربر یا هر کاربر دیگری است که محتوایی را که به صورت عمومی قابل مشاهده است و نتیجه مستقیم اقدام کاربر است ، ارسال کرده است.

چرا محتوای تولید شده توسط کاربر مهم است؟

محتوای تولید شده توسط کاربر از این جهت مهم است که کاربران شما را قادر می سازد تا مستقیماً در فعالیتهای وب سایت شما شرکت کنند. این باعث افزایش جذب کاربر به عنوان کاربران می شود وقت بیشتری را در وب سایت خود بگذرانید .

احتمالاً کاربران متعهد در وب سایت شما مشترک می شوند و آنچه را می فروشید خریداری می کنند.

محتوای با کیفیت و مفید تولید شده توسط کاربر می تواند به شما کمک کند تا برنامه استراتژی بازاریابی محتوای موثر . می توانید ترافیک بیشتری کسب کنید ، فروش بیشتر شرکتهای وابسته و دسترسی بیشتر به مخاطبان بیشتر.

با این گفته ، بیایید نگاهی به روشهای مختلف استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر در وردپرس بیندازیم. می توانید از همه آنها استفاده کنید یا فقط از مواردی که برای شما مناسب است استفاده کنید.

1 نظرات h4>

Comments

نظرات ساده ترین نوع محتوای تولید شده توسط کاربر است که هر وبلاگی می تواند داشته باشد. وردپرس دارای یک سیستم کامنت گذاری داخلی است که به صورت پیش فرض در همه پست های وبلاگ شما فعال است.

اگر یک وب سایت تجاری بدون وبلاگ اداره می کنید ، شاید باید به فکر افزودن یک وبلاگ باشید. می توانید طراحی وب سایت موجود خود را حفظ کرده و فقط یک صفحه وبلاگ جداگانه به آن.

قسمت مشکل این است که کاربران خود را وادار به اظهارنظر کنند. اکثر کاربران معمولاً بدون نوشتن نظر خارج می شوند. با این حال ، خبر خوب این است که روش های زیادی برای تشویق نظرات بیشتر وجود دارد. به مقاله ما در مورد چگونگی نظرات بیشتری در مورد پست های وبلاگ خود دریافت کنید .

2. توصیفات h4>

Testimonials preview

توصیفات نه تنها به تولید محتوا کمک می کند ، بلکه همچنین اثبات اجتماعی به وب سایت شما که به کاربران جدید در خرید کمک می کند.

برای وب سایت مشاغل کوچک ، گواهی ها ثابت کرده اند که یک استراتژی بازاریابی بسیار مثر هستند. به همین دلیل است که شما آنها را در سراسر وب می بینید.

چندین افزونه های توصیفات عالی وجود دارد که به شما کمک می کند به راحتی توصیفات سایت خود را اضافه کنید. می توانید توصیفات کاربر را با استفاده از یک فرم ساده جمع آوری کرده و در صفحه کشویی ، ویجت نوار کناری یا در صفحه توصیفات نمایش دهید.

تیم ما در پشت WPForms در ایجاد یک صفحه بررسی WPForms که بیش از 2500 مورد توصیف کاربر را نشان می دهد.

برای دستورالعمل های دقیق ، به آموزش ما در مورد چگونگی سهولت افزودن توصیفات چرخشی به سایت وردپرس خود .

3 نظرات ارسال شده توسط کاربر h4>

User reviews site

اگر در وب سایت خود محصولات یا خدمات را می فروشید یا توصیه می کنید ، بررسیهای کاربران فرصتی عالی برای افزودن محتوای بیشتر تولید شده توسط کاربر به وب سایت شما فراهم می کند.

بررسی ها نه تنها به شما کمک می کند تا کاربران را درگیر خود کنید ، بلکه به سایر کاربران در تصمیم گیری خرید در وب سایت شما نیز کمک می کند. به همین دلیل است که بسیاری از موارد سایت هایی را که به طرز گسترده ای بررسی می کند که به شدت به کاربر نظرات ارسال شده به عنوان کسب درآمد آنلاین .

موتورهای جستجو نیز عاشق نظرات هستند و اغلب آنها را به طور متفاوتی در نتایج جستجو برجسته می کنند. این مورد باعث چشمگیرتر شدن نتایج در نتایج جستجو می شود و بازدید بیشتری را به سایت شما وارد می کند.

Reviews in search results

چندین محصول وردپرس وجود دارد افزونه ها را مرور کنید که می توانید استفاده کنید. همچنین می توانید صفحه ای جداگانه برای بررسی مشتری یا نمایش مرورهای Google ، Facebook و Yelp برای به دست آوردن توپ.

4. پست های مهمان h4>

Guest posts

وبلاگ نویسی مهمان یک استراتژی محبوب در زمینه بازاریابی محتوا است که هم به صاحب وبلاگ و هم به نویسنده مهمان کمک می کند. نویسنده پست مهمان در معرض نمایش قرار می گیرد و بک لینک می دهد در حالی که شما محتوای با کیفیت بالا دریافت می کنید.

ساده ترین راه برای انجام این کار ایجاد یک حساب کاربری جدید برای نویسنده مهمان. با این حال ، این امر به نویسنده مهمان امکان دسترسی به قسمت مدیریت WordPress شما را می دهد که بسیاری از دارندگان سایت با آن احساس راحتی نمی کنند.

در این صورت ، شما به افزونه ارسال پست جلویی توسط WPForms . به شما امکان می دهد پست های ارسالی کاربر در وب سایت خود را به راحتی بپذیرید. سپس این پست ها به عنوان پیش نویس ذخیره می شوند ، سپس می توانید آنها را مرور کرده و منتشر کنید.

همچنین می توانید از آن برای ایجاد انواع دیگری از محتوای وبلاگ تولید شده توسط کاربر مانند ارسال تصاویر (الگوهای رفتاری ، مسابقات عکس و غیره) استفاده کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به مقاله ما در مورد چگونگی > به کاربران امکان می دهد پست ها را به سایت وردپرس شما ارسال کنند.

5. یک انجمن ایجاد کنید h4>

Community

انسان ها اجتماعی هستند و ما دوست داریم با یکدیگر تعامل داشته باشیم. شما می توانید با ایجاد یک انجمن عضویت در بازدیدکنندگان خود فرصتی برای انجام این کار در سایت خود فراهم کنید.

شما می توانید برخی از اعضای محتوای خود را فقط برای تشویق به ثبت نام های جدید ایجاد کنید. بعد از آن می توانید بحث ها را تشویق کنید ، به کاربران برای مشارکت پاداش دهید و حتی با اشتراک های پولی سطح عضویت را ایجاد کنید.

ساده ترین راه برای انجام همه کارها استفاده از MemberPress است این که به شما امکان می دهد جوامع آنلاین را با کنترل های قدرتمند و انعطاف پذیری عالی ایجاد کنید. حتی می توانید آن را به سایت موجود اضافه کنید بدون اینکه روی محتوای موجود خود تأثیر بگذارد.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در نحوه ایجاد وب سایت عضویت در وردپرس.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه از محتوای تولید شده توسط کاربر در وردپرس برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید. اکنون که کاربران وقت بیشتری را در وب سایت خود سپری می کنند ، ببینید چگونه می توانید به راحتی پیگیری تعامل کاربر در وب سایت خود با Google Analytics.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-use-user-generated-content-in-wordpress-to-grow-your-business/.

دیدگاهتان را بنویسید