طرح WPBeginner

معمولاً از ما در مورد بهترین افزونه ها و خدمات وردپرس توصیه هایی می شود. افراد به ویژه می خواهند در مورد افزونه ها و ابزارهایی که ما برای اجرای وب سایت WPBeginner استفاده می کنیم اطلاعات کسب کنند.

در نتیجه ، ما تصمیم گرفتیم WPBeginner Blueprint را ایجاد کنیم که به شما امکان می دهد در پشت صحنه به تمام ابزارها ، افزونه ها و خدماتی که در اینجا در WPBeginner استفاده می کنیم ، نگاه کنید.

بستر وبلاگ h4>

WordPress

وردپرس خود میزبان

همانطور که حدس می زنید ، وب سایت ما از بهترین بستر انتشار در وب ، WordPress.org پشتیبانی می کند.

مهم است که شما تفاوت بین عنوان WordPress.com vs WordPress.org و بستر مناسب خود را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

در حالی که سیستم عامل های وبلاگ نویسی زیادی وجود دارد ، ما همیشه به دلیل آزادی و انعطاف پذیری که برای شخصی سازی وب سایت خود دارید ، استفاده از وردپرس را توصیه می کنیم.

خواندن توصیه شده:

> مقایسه بسترهای برتر وبلاگ نویسی
چرا وردپرس رایگان است؟
6 دلیل استفاده از وردپرس؟

WordPress Web Hosting

WordPress Cloud Hosting

میزبانی وب خانه وب سایت شما در اینترنت است. هر وب سایت به میزبانی وب نیاز دارد و هر وب سایت نیازهای مختلفی دارد.

در WPBeginner ، ما از SiteGround استفاده می کنیم نسخه میزبانی سازمانی.

SiteGround میزبان میلیون ها وب سایت است ، و آنها یکی از محبوب ترین شرکت های میزبان در صنعت هستند. با نصب 1 کلیک وردپرس ، 99.9٪ به روز بودن و پشتیبانی 24/7 ، این یک انتخاب هوشمندانه برای هر کسب و کار در حال رشد است. (به بررسی SiteGround ما مراجعه کنید).

ما می فهمیم که هزاران ارائه دهنده خدمات میزبانی وب در آنجا وجود دارند. به همین دلیل راهنمای گام به گام نحوه انتخاب بهترین میزبانی وردپرس را برای شما داریم. سایت.

طراحی / قالب وب سایت h4>

WPBeginner از قالب وردپرس طراحی شده مخصوص وب سایت ما استفاده می کند.

متأسفانه این طرح برای بارگیری یا فروش در دسترس نیست.

ما تم سفارشی خود را در بالای چارچوب پیدایش . به بررسی چارچوب Genesis ما مراجعه کنید.

اگر به دنبال الگوهای وردپرس با کیفیت بالا هستید ، این شرکت ها را بررسی کنید:

برای انتخاب قالب وردپرس به کمک نیاز دارید؟ به مقاله ما در 9 موردی که باید هنگام انتخاب قالب وردپرس در نظر داشته باشید .

امنیت h4>

WordPress security

VaultPress (پشتیبان های Jetpack) – ما برای ایجاد پشتیبان گیری خودکار از VaultPress استفاده کنید. پشتیبان گیری خودکار اولین دفاع شما در برابر تهدیدهای امنیتی است. این راهنمای گام به گام ما برای تنظیم نسخه پشتیبان تهیه خودکار VaultPress . همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما را با بهترین افزونه های پشتیبان گیری از وردپرس .

Sucuri Sucuri نظارت بر وب و پاک سازی بدافزارها را ارائه می دهد سرویس. این به ما کمک می کند تا امنیت وردپرس خود را افزایش داده و به طور فعال حملات سایبری را مسدود کنیم. ببینید که چگونه Sucuri به ما کمک کرد تا 450،000 حمله وردپرس را در مدت 3 ماه مسدود کنیم

Lockdown ورود به سیستم – ما از ورود استفاده می کنیم افزونه LockDown برای جلوگیری از حملات brute-force login. پس از X تلاش ناموفق ، آدرس IP کاربر را قفل می کند. – به بررسی ورود به سیستم LockDown .

عملکرد h4>

Speed up WordPress - Ultimate Guide

W3 Total Cache – ما از W3 Total Cache برای ادغام MaxCDN ، برای بهبود سرعت سایت ، ذخیره صفحه و ذخیره مرورگر را انجام دهید. به W3 Total Cache Review مراجعه کنید .

MaxCDN – ما از یک شبکه تحویل محتوا استفاده می کنیم ، MaxCDN ، برای سرعت بخشیدن به سایت ما و کاهش سرور بار. ما از آن برای ارائه محتوای ثابت (تصاویر ، css ، javascript) استفاده می کنیم. به بررسی MaxCDN ما دیدن کنید.

شکلک های کلاسیک – ما از کلاسیک استفاده می کنیم شکلک ها برای خاموش کردن تمام قابلیت های شکلک در وردپرس و جایگزینی آن با شکلک های قدیمی نسخه های قبلی وردپرس.

بازاریابی h4>

Email Marketing Strategies

Yoast SEO – ما از Yoast استفاده می کنیم جستجوگرها برای بهبود SEO در صفحه ما با اضافه کردن برچسب های عنوان ، نقشه سایت XML ، قوانین نمایه سازی و موارد دیگر. به بررسی Yoast SEO ما مراجعه کنید.

OptinMonster – OptinMonster بهترین ابزار تولید سرب برای وردپرس است. ما از آن برای دریافت مشترکان ایمیل بیشتر استفاده می کنیم. به بررسی OptinMonster ما مراجعه کنید.

WPForms – WPBeginner از WPForms برای تأمین انرژی تمام فرم های تماس و نسلهای اصلی مبتنی بر فرم (از جمله انتخاب ایمیل و دستور پرداخت) به بررسی WPForms ما مراجعه کنید.

MailChimp MailChimp به ما امکان طراحی ، ارسال ، و خبرنامه های ایمیل زیبا را برای خوانندگان ما پیگیری کنید. هر صاحب سایت باید یک لیست ایمیل ایجاد کند. بررسی MailChimp ما را بررسی کنید.

MonsterInsights a > – MonsterInsights به ما امکان می دهد به صورت رایگان به Google Analytics متصل شویم. این به ما نشان می دهد که چه کسانی از وب سایت ما بازدید می کنند ، از کجا آمده اند و چگونه با محتوای ما ارتباط برقرار می کنند.

RafflePress – RafflePress به ما کمک می کند تا برنامه های تبلیغاتی ویروسی و مسابقات را افزایش دهیم ترافیک وب سایت ، پیروان شبکه های اجتماعی و مشترکان ایمیل. ما از نسخه حرفه ای استفاده می کنیم ، اما آنها همچنین دارای یک نسخه رایگان RafflePress هستند نیز موجود است.

Frame Buster – ما از Frame استفاده می کنیم Buster برای جلوگیری از قرار دادن دزدان دریایی درگیر برای اقدام ، تبلیغات ، پیوندهای وابسته خود در بالای مطالب ما. Frame Buster برای وردپرس .

کسب درآمد h4>

Niche affiliate marketing websites using WordPress

وابستگان Thirsty – ما از ThirstyAffiliates برای مدیریت کارآمد همه از لینک های وابسته ما به ما امکان می دهد پیوندها را مخفی کنیم ، به طور خودکار کلمات کلیدی را جایگزین کنیم و موارد دیگر. به بررسی ThirtyAffiliates ما مراجعه کنید.

WP-Bitly – ما از پلاگین WP-Bitly برای تولید خودکار URL های کوتاه برای پست های ما استفاده کنید که به صورت http://wpbeg.in/ هستند. به بررسی WP-Bitly ما مراجعه کنید.

یک ظاهر طراحی h4>

Breadcrumb NavXT – ما از Breadcrumb استفاده می کنیم NavXT را اضافه کنید تا پیمایش نان سوخاری را نشان دهد که مسیر بازدید کننده را به مکان فعلی خود نشان می دهد به Breadcrumb NavXT مراجعه کنید مرور .

Highlighter نحو – ما از Syntax Highlighter Evolution استفاده می کنیم پلاگین برای به اشتراک گذاشتن قطعه کد در پست های ما. به نظر ما بهترین راه حل است. به بررسی برجسته سازی نحو ما مراجعه کنید.

بایگانی های فشرده – ما از Compact استفاده می کنیم افزونه Archives برای زیباتر شدن صفحه بایگانی ما. این به ما کمک می کند تا خروجی بایگانی ماه / سال را فشرده کنیم. به بررسی بایگانی های فشرده ما مراجعه کنید.

نظرات h4>

Showing parent comments with child comments in WordPress comments page

Akismet – ما از Akismet برای مقابله با نظرات SPAM استفاده می کنیم . Akismet به ما اجازه می دهد تا به جای تعدیل نظرات SPAM ، روی نوشتن محتوای با کیفیت تمرکز کنیم. به بررسی Akismet ما مراجعه کنید.

اشتراک نظرات بارگذاری مجدد – ما از آن استفاده می کنیم تا به کاربران خود اجازه اشتراک در نظرات را بدهیم. به این ترتیب کاربران وقتی نظر جدیدی در مورد پست ارسال می کنند ، ایمیل اعلان دریافت می کنند. به مشترک شدن در نظرات بازبینی مجدد بارگذاری شده

No Self Pings – ما از آن استفاده می کنیم تا وردپرس از ارسال اعلان های برگشت پینگ هنگام پیوند دادن به پست های خود جلوگیری کند. به بدون بررسی خود پینگ .

پشت صحنه h4>

چندین ابزار ، پلاگین و قطعه کد سفارشی وجود دارد که ما در WPBeginner از آنها استفاده می کنیم. در اینجا لیستی از افزونه های پشت صحنه ، قطعه کد و غیره وجود دارد

ویرایش جریان – ما از ویرایش استفاده می کنیم جریان برای مدیریت گردش سرمقاله ما. به ویرایش جریان بررسی.

اعضا – این افزونه به ما اجازه می دهد موارد جدید اضافه کنیم نقش ها و مجوزهای محتوای توسط کاربران را محدود کنید. ما به طور خاص برای مدیریت نقش در WPBeginner از آن استفاده می کنیم. مقایسه تخصصی ما با 5 بهترین افزونه عضویت در وردپرس .

زمینه های سفارشی پیشرفته ما برای افزودن زمینه های سفارشی به پست های وردپرس و انواع پست های سفارشی ، از Advanced Advanced Fields استفاده می کنیم.

سفارش انواع پست ها – به طور پیش فرض ، می توانید پست های خود را با شناسه ، نویسنده ، عنوان ، تاریخ و غیره سفارش دهید اما هیچ راهی آسان برای استفاده از یک سفارش سفارشی وجود ندارد. این افزونه به ما امکان می دهد با یک رابط کشیدن و رها کردن آسان این کار را انجام دهیم. به مراجعه کنید انواع ارسال بررسی سفارش .

سفارش ساده صفحه – این پلاگین همان کاری را که در بالا ذکر شد کار می کند ، به ما امکان می دهد سفارش سفارشی اما برای صفحات تنظیم کنیم. به بررسی ساده سفارش صفحه

گزیده ها برای صفحات – ما برای نمایش گزیده ای از صفحات در وردپرس از قطعه کد سفارشی استفاده می کنیم.

Random Post Redirect – این قطعه کد سفارشی به ما امکان می دهد در صورت اضافه کردن / تصادفی / در انتهای url ، کاربران را به یک پست تصادفی در WordPress هدایت کنیم.

عنوان و Nofollow برای پیوندها – ما از آن برای افزودن عنوان و قسمتهای nofollow برای درج پنجره پیوند در وردپرس استفاده می کنیم. به عنوان و NoFollow برای پیوندها بررسی.

بازیابی عنوان تصویر – ما از آن برای افزودن ویژگی عنوان به تصاویری که به پست های وردپرس اضافه می کنیم استفاده می کنیم. بازگرداندن عنوان تصویر بررسی.

WP Mail SMTP – ما برای اطمینان از ایمیل های وردپرس در حال دریافت به صندوق ورودی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به نحوه رفع عدم ارسال ایمیل از طریق وردپرس .

در حال حاضر این همه است. وقتی شروع به استفاده از چند افزونه یا ابزار جدید در WPBeginner کنیم ، این صفحه را به روز خواهیم کرد.

اگر طرح ما را مفید دانستید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/blueprint/.

دیدگاهتان را بنویسید