تنظیمات چیست؟

برگه تنظیمات در نوار کناری مدیر وردپرس مرکز اصلی پیکربندی تنظیمات بخشهای مختلف وب سایت وردپرس است. این شامل چندین زیر پانل است و بسیاری از پلاگین های وردپرس همچنین صفحه تنظیمات خود را به عنوان یک منو در زیر تنظیمات اضافه می کنند. با کلیک بر روی آن ، کاربران به صفحه تنظیمات »عمومی منتقل می شوند. سایر پانل های فرعی زیر در زبانه های تنظیمات ، خواندن ، نوشتن ، بحث ، رسانه و پیوندهای ثابت هستند.

WordPress Settings Menu

فقط کاربری با نقش کاربر سرپرست به برگه تنظیمات دسترسی دارد.

عمومی شامل تنظیماتی مانند عنوان سایت ، Tagline ، URL وردپرس ، URL سایت ، پست الکترونیکی ، گزینه ثبت نام و بسیاری دیگر از گزینه های کلی برای سایت وردپرس است.

نوشتن شامل تنظیمات مربوط به قالب بندی پست و گزینه های دسته است.

خواندن شامل تنظیمات مربوط به صفحه اول سایت ، چند پست برای نمایش در هر صفحه به خوانندگان ، موارد RSS برای نمایش ، آیا متن کامل یا خلاصه نشان داده می شود ، و گزینه ای برای جلوگیری از جستجو موتورها از نمایه سازی وب سایت.

بحث و گفتگو شامل تنظیمات مربوط به پیوند دادن پست ها با سایر وبلاگ هایی که به آنها ارجاع می شود ، تنظیمات نظرات ، اعلان های ایمیل برای نظرات و گزینه هایی برای تعدیل نظرات است.

رسانه شامل تنظیمات مربوط به بارگذاری و مدیریت تصاویر و سایر رسانه ها در وردپرس است. مواردی مانند اندازه تصویر و گزینه های برش را می توانید در اینجا مدیریت کنید.

Permalinks شامل تنظیمات مربوط به ساختار URL وب سایت است. این تنظیمات یافتن و به خاطر سپردن آدرسهای اینترنتی پستهای خاص را برای کاربران آسان می کند. همچنین استفاده از ساختار صحیح به سازماندهی بهتر پست ها در گروه های مختلف کمک می کند. گزینه های موجود در این تنظیم به شما امکان می دهد کنترل کنید آیا می خواهید در URL های شما تاریخ منعکس شود یا فقط عناوین و دسته ها یا ترکیبی از هر دو باشد.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید