بسته های Mojo Tembers Anniversary WordPress – 500 دلار ارزش فقط 29 دلار

دوستان ما در تم های Mojo دومین سالگرد تولد خود را با بسته عظیم . این بسته شامل 8 موضوع درجه یک وردپرس ، 4 افزونه عالی WordPress و 3 الگو HTML نیز هست. ارزش کل محصولات در این بسته بسیار بیش از 500 دلار است ، اما فقط برای مدت زمان محدود ، این بسته را فقط با 29 دلار دریافت می کنید. آخرین اما مطمئناً کمترین نیست ، شما همچنین برای برنده شدن 1 از 3 iPad 3 که آنها به شما هدیه می دهند وارد می شوید. این یک معامله با مدت زمان محدود است ، در 8 آوریل منقضی می شود ، بنابراین سریع عمل کنید. در اینجا نمونه ای از موارد موجود در بسته وجود دارد.

Pro Photo Theme

Klix

Qualeb

Harmony

Metrolo

Box Two

Socialite Theme

ChannelIt

و بدیهی است خیلی بیشتر.

این پیشنهاد را از دست ندهید. 7 روز دیگر منقضی می شود. بسته نرم افزاری سالگرد تم های Mojo را اکنون دریافت کنید .

ما می خواهیم تم های موجو برای رسیدن به مسیری طولانی. این لذت بردن از دانستن و معاشرت با شما بچه ها است. به کار عالی ادامه دهید.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/mojo-themes-wordpress-anniversary-bundle-500-value-for-only-29/.

دیدگاهتان را بنویسید


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35