با استفاده از Unit Converter متریک را به واحدهای سلطنتی در وردپرس تبدیل کنید

با توجه به دامنه بین المللی وب ، اگر وبلاگ وردپرس دارید که از اندازه گیری های زیادی استفاده می کند ، این مقاله برای شما مناسب است. اگرچه می توانید همه اندازه گیری ها را به صورت دستی توسط خودتان تبدیل کنید ، استفاده از افزونه تبدیل واحد برای وردپرس .

برای شروع ، این افزونه را بارگیری کنید. پس از نصب و فعال سازی ، می خواهید تنظیمات پلاگین را پیکربندی کنید. اما توجه داشته باشید که هیچ صفحه گزینه ای در پنل مدیریت شما وجود ندارد. برای ایجاد تغییرات ، باید پرونده پلاگین موجود در /wp-content/plugins/unit-converter.php را ویرایش کنیم. هرچند نگران نباشید ، این کار آنقدرها که به نظر می رسد سخت نیست و ما شما را با آن همراه خواهیم کرد.

هرچند ابتدا باید بدانیم که واحد تبدیل واحد برای وردپرس انجام می دهد. اساساً ، هر اندازه گیری موجود در وبلاگ شما را انجام می دهد و آن را به معیار متریک یا غیر متریک تبدیل می کند. هنگام نوبت به نمایش تبدیل ها دو گزینه دارید. یا می توانید از تکنیک موس استفاده کنید یا می توانید پس از اندازه گیری اولیه ، آن را در براکت ها نشان دهید. برای تغییر این موارد به خط 31 در پرونده unit-converter.php بروید. و تغییر

$ display_mode = 'mouseover'؛

به

$ display_mode = 'پرانتز'؛

پلاگین Converter Unit را بارگیری کنید برای وردپرس اینجا

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/convert-metric-to-imperial-units-in-wordpress-with-unit-converter/.

دیدگاهتان را بنویسید